Kupuj numery bezpłatne, lokalne lub międzynarodowe bezpośrednio online

Polska:800 088 798 | 22 104 7313
Międzynarodowy:+3170-3111050

Aplikacje na systemy iOS i Android

Inteligentni przedsiębiorcy mogą łatwo kontrolować swoje połączenia przychodzące dzięki naszym aplikacjom!

Aplikacja call-boss

Aplikacja call-boss pozwala ci być szefem wszystkich kolegów odbierających telefony. Dzięki tej funkcjonalności możesz w bardzo prosty sposób stworzyć wirtualne call center składające się z kolegów zalogowanych do odbierania telefonów. Rozprosz się po wszystkich swoich biurach i domach!

Zacznij od zaraz Zacznij od zaraz Możesz zalogować się, używając tych samych danych, których używasz na naszym portalu. Po pobraniu aplikacji możesz od razu przystąpić do działania.

Włączone lub wyłączone Jednym rzutem oka możesz zobaczyć, które urządzenia są dostępne lub wyłączone. Od razu wiesz, dokąd zmierzają rozmowy i możesz to regulować w czasie rzeczywistym.

Zmień miejsce przeznaczenia Czy chcesz zmienić miejsce docelowe swojego numeru telefonu? Wybierz predefiniowaną lokalizację docelową (pracownik, biuro lub telefon komórkowy) z własnej książki adresowej lub wprowadź nowy numer. Twoja zmiana jest natychmiast skuteczna. Dzięki temu zawsze będziesz osiągalny, niezależnie od tego, gdzie jesteś.

Zarządzaj często używanymi miejscami docelowymi Stwórz listę często używanych miejsc docelowych i nadaj każdemu numerowi telefonu rozpoznawalną nazwę. Dzięki temu już nigdy nie będziesz musiał wpisywać tego numeru ręcznie. Zamiast tego po prostu wybierz cel z książki adresowej, a my zadbamy o to, by zadzwonił właściwy telefon.

Zobacz statystyki Wszystkie ważne statystyki są dostępne na pierwszy rzut oka. W ten sposób masz pod ręką wszystkie istotne informacje, gdy jesteś w drodze.

Ustawienia Zarządzaj ustawieniami swoich numerów telefonów bezpośrednio z telefonu komórkowego lub tabletu. Szybko włączaj dodatkowe funkcje, kiedy ich potrzebujesz.

Aplikacja call-colleague

Dzięki tej aplikacji możesz ustawić siebie jako dostępnego lub niedostępnego do odbierania połączeń. W ten sposób możesz łatwo wylogować się na krótką przerwę, ale także zalogować się ponownie, by odbierać połączenia.

Zacznij od zaraz Zacznij od zaraz Możesz zalogować się, używając tych samych danych, których używasz na naszym portalu. Po pobraniu aplikacji możesz od razu przystąpić do działania.

Włączony lub wyłączony Na pierwszy rzut oka widać, czy bierzesz udział w zespole telefonicznym i czy musisz być gotowy do odbierania połączeń.

Zobacz, kto jeszcze jest w zespole Zobacz, kto jeszcze jest w zespole dzwoniącym i razem zapewnijcie najlepsze wsparcie lub sprzedaż!

Wypróbuj system Belfabriek już dziś!

System, który działa dla wszystkich pracowników: w domu i w biurze.

Spróbuj!

Zadowoleni klienci telefonii Belfabriek:

Telefon biurkowy

Wstępnie skonfigurowane urządzenie zapewniające obsługę typu "plug 'n' play".

Softphone

Odbieranie i wykonywanie połączeń służbowych za pomocą istniejących telefonów komórkowych

Interfejs internetowy

Zarządzaj wszystkimi numerami i połączeniami online

Aplikacje mobilne

Ustawianie siebie jako dostępnego lub niedostępnego do odbierania połączeń telefonicznych

Numer stacjonarny w komórce

Twoje połączenia bezpośrednio na telefon komórkowy