Kupuj własne numery bezpłatne, lokalne lub (między)narodowe bezpośrednio online
Zadzwoń do nas bez opłat:
800-000 235

Fax2mail

Nawet przy wszechobecności poczty elektronicznej, niektóre firmy po prostu nie mogą pozbyć się swoich faksów.

Funkcja Belfabriek Fax to email oferuje nowoczesny sposób na dodanie funkcji faksu do środowiska biznesowego.

Czy wiesz, że wiele restauracji z dowozem nadal używa faksów? Kiedy przychodzi zamówienie, jest ono automatycznie drukowane.

Aplikacja

Funkcja Fax to email może być używana z każdym typem numeru. Organizacje, które posiadają serię numerów lokalnych często dedykują jeden z tych numerów do wysyłania faksów.

Inne organizacje mogą używać dedykowanego numeru krajowego lub lokalnego, ale możesz nawet odbierać faksy pod numerem 0800.

Zalety

Faksy są technicznie przestarzałe. Wymagają oddzielnej inwestycji, konserwacji, mogą odbierać tylko jeden faks w tym samym czasie i niezmiennie kończy się w nich papier w najgorszym możliwym momencie.

Fax to email jest idealnym rozwiązaniem dla firm, które regularnie muszą otrzymywać faksy.

Rozważ korzyści:


Twój faks jest zawsze dostępny

Dzięki funkcji Fax to email, twój faks jest zawsze dostępny. Możesz odbierać wiele faksów jednocześnie, więc nadawca nigdy nie otrzymuje sygnału zajętości.


Odbieranie faksów jako plików PDF

Nasza platforma konwertuje faksy do formatu PDF i wysyła je na wskazany przez Ciebie adres e-mail. Może to być jeden adres lub wiele.


Nie jest wymagana instalacja ani konfiguracja

Z faksem na e-mail, nie musisz nic instalować ani konfigurować. Po prostu określ, którego numeru chcesz użyć i gdzie wysłać pliki PDF. Nie potrzebujesz fizycznego urządzenia faksowego ani dodatkowej linii telefonicznej.


Czytaj faksy w dowolnym czasie, gdziekolwiek jesteś

Ponieważ nasza funkcja Fax to email konwertuje faksy do plików PDF i wysyła je na twój adres e-mail, możesz czytać swoje faksy w momencie ich otrzymania na dowolnym urządzeniu kompatybilnym z pocztą elektroniczną.