Kupuj numery bezpłatne, lokalne lub międzynarodowe bezpośrednio online

Polska:800 000 235
Międzynarodowy:+3170-3111050

Witamy w Belfabriek!

Czy chciałbyś najpierw przekonać się o jakości naszego systemu telefonicznego i możliwości dzwonienia przez Internet bez żadnych zobowiązań?

Wypełnij poniższy formularz, a w ciągu 2 dni roboczych otrzymasz od nas wstępnie skonfigurowany telefon biurkowy Voice-over-IP.

Podłącz go do swojego łącza internetowego i przekonaj się, jak łatwy w obsłudze jest nasz system telefoniczny i połączenia cyfrowe.

Ta oferta jest niezobowiązująca i do niczego Cię nie zobowiązuje. Jesteśmy tak przekonani o naszej jakości, że z przyjemnością wyślemy Ci jeden egzemplarz. Oczywiście możesz też najpierw zadzwonić do naszych pracowników pod jeden z bezpłatnych numerów telefonicznej obsługi klienta.

Promocja trwa do 8 lipca.

Wprowadź dane swojej firmy, a otrzymasz:

  • Twój (testowy) numer telefonu: w ciągu 2 godzin.
    Do wszystkich zamówień dołączony jest testowy numer telefonu. Ten numer telefonu może później stać się numerem ostatecznym. Może też zostać zmieniony na inny. W ten sposób można natychmiast przetestować i zainstalować nasze usługi, nie czekając.
  • Telefon stacjonarny: złożenie zamówienia przed godziną 22:00 (czasu środkowoeuropejskiego) oznacza, że wstępnie skonfigurowany telefon zostanie dostarczony następnego dnia roboczego do biura, na adres prywatny lub w wybrane przez Ciebie miejsce.