Kupuj numery bezpłatne, lokalne lub międzynarodowe bezpośrednio online

Polska:800 088 798
Międzynarodowy:🌍 +31 (0)85 400 5588
vastnummeropmobiel

6 powodów, dla których warto zarejestrować swój własny numer serwisowy

Opublikowane w Numery telefonów do obsługi klienta

Czy kiedykolwiek myślałeś o zarejestrowaniu numeru serwisowego? Z niedrogiego abonamentu z Belfabriek, które pochodzą z kompletnym pakietem dodatkowych funkcji, pytanie właściwie nie powinno być, czy masz zamiar wziąć numer seryjny, ale kiedy.

W tym artykule pokażemy Ci, dlaczego nasi klienci - od osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, przez instytucje rządowe, po międzynarodowe koncerny - decydują się na rejestrację własnego numeru bezpłatnego lub numeru premium.

1. Nawet do 15% więcej odpowiedzi

Numer usługowy sprawia bardziej profesjonalne wrażenie, a to zachęca Twoich (potencjalnych) klientów do zadzwonienia do Ciebie. Rejestracja bezpłatnego numeru telefonicznego lub numeru premium, z możliwością uzyskania numeru próżności, ułatwia jego zapamiętanie. Rezultat jest zaskakujący: do 15% więcej odpowiedzi na Twoje kampanie.

2. Wygląd krajowy

Jeśli używasz lokalnego numeru telefonu, klienci spoza Twojego regionu mogą się wahać, czy do Ciebie zadzwonić. W przypadku numeru usługowego klienci nie widzą, gdzie znajduje się firma. A nawet gdyby klienci znali lokalizację firmy, numer bezpłatny lub o podwyższonej opłacie informuje ich, że firma działa na terenie całego kraju. Ponieważ to Ty ustalasz lokalizację numeru usługowego, nie musisz już nigdy zmieniać numeru telefonu, nawet jeśli się przeprowadzasz lub rozwijasz w różnych miejscach.

3. Krystalicznie czyste połączenia

Rozumiemy, jak ważne jest nieskazitelne połączenie podczas rozmów z klientami. Dlatego zainwestowaliśmy dużo w infrastrukturę stojącą za naszymi numerami usługowymi. Dzięki liniom ISDN w Belfabriek, nasze połączenia telefoniczne są krystalicznie czyste i wolne od awarii. Brzmi to jak oczywistość, ale nie wszyscy dostawcy są w stanie spełnić te podstawowe wymagania.

4. Darmowe dodatki

W Belfabriek nie musisz prosić o ofertę cenową. Dlaczego? Ponieważ u nas każdy klient płaci dokładnie taką samą cenę. Wszyscy nasi klienci mają dostęp do najbardziej kompletnego zestawu funkcji, w tym funkcji, które inni dostawcy oferują tylko za znaczne dodatkowe opłaty. Belfabriek działa na dużą skalę, więc możemy zaoferować wszystkie rodzaje dodatków za darmo:

- Kolejkowanie połączeń
- Nagrane wcześniej komunikaty powitalne
- Wirtualny recepcjonista
- Obszerne statystyki połączeń
- Poczta głosowa
- Zmiana numeru dzwonka w dowolnym momencie
- Przekazywanie połączeń na podstawie kodu pocztowego lub numeru kierunkowego

5. Przystępna i przejrzysta taryfa

Rejestracja numeru serwisowego w Belfabriek kosztuje tylko 45 euro miesięcznie. W skali roku oznacza to często oszczędność setek euro w porównaniu z innymi, tradycyjnymi dostawcami. Ponieważ nie musisz płacić dodatkowo za dodatkowe funkcje wymienione powyżej, wiesz dokładnie, na czym stoisz. W przypadku bardzo indywidualnych i specjalnych wymagań możemy oczywiście zaoferować indywidualne rozwiązania.

6. Nowe źródło dochodów

Zarejestrowanie numeru premium może oznaczać nowe źródło dochodu. Niektórzy przedsiębiorcy nawet generują cały swój dochód z tych numerów. W jaki sposób? Jako właściciel numeru ustalasz taryfę, jaką płaci osoba dzwoniąca. Wybierz kwotę za rozmowę, aby zarobić stałą kwotę za połączenie, lub wybierz taryfę za minutę połączenia, dzięki której zysk zależy od długości rozmowy.

Zarejestruj swój numer online już dziś

Czy jesteś przekonany o korzyściach płynących z posiadania własnego numeru serwisowego? W mgnieniu oka możesz zarejestrować swój własny numer bezpłatny lub numer premium.

Możesz sprawdzić, czy Twoja nazwa jest nadal dostępna jako numer próżności, lub wybrać jeden z naszych pięknych, łatwych do zapamiętania numerów usług.

Rejestracja własnego numeru bezpłatnego lub premium to pierwszy krok w kierunku poprawy relacji z klientami.

Proszę natychmiast aktywować demonstracyjny numer telefonu.
Proszę utworzyć swój zespół telefoniczny.
I proszę zacząć odbierać połączenia w ciągu 10 minut!

Proszę wypełnić poniższy formularz, a Państwa numer telefonu będzie dostępny natychmiast.

Zadowoleni klienci telefonii Belfabriek: