Kupuj numery bezpłatne, lokalne lub międzynarodowe bezpośrednio online

Polska:800 088 798
Międzynarodowy:🌍 +31 (0)85 400 5588

Numer telefonu dla przemysłu mody

Belfabriek jest tutaj dla branży turystycznej

  • szybko dostępne numery telefonów

  • sprytnie zaprojektowane do pomiaru, wszystkie funkcje w zestawie

  • na żywo w ciągu 1 dnia roboczego, także w weekendy

Idealne rozwiązania dla świata podróży


Backpacking jak za naszych najlepszych (nastoletnich) lat, nocowanie w modnych hotelach butikowych jak wtedy, gdy mieliśmy 20 lat lub ładowanie baterii w kurorcie z klubem dla dzieci jak teraz: podróżowanie było i jest fantastyczne. Logiczne jest więc, że troszczymy się o branżę turystyczną. Jako firma telefoniczna możemy wykorzystać tę miłość. I robimy to, ponieważ nasze numery i narzędzia są idealnie dopasowane do organizacji, które inspirują, przewożą i/lub przyjmują podróżnych. We wszystkich krajach świata.
Linie lotnicze
Jeśli chcesz zadać pytanie linii lotniczej za granicą, nie chcesz ponosić wysokich międzynarodowych opłat telefonicznych i/lub korzystać z nocnego centrum obsługi telefonicznej w swoim kraju.

Rozwiązanie? Lokalny numer Belfabriek. A raczej: cała seria numerów międzynarodowych. Jeden dla każdego kraju, do którego lata Twoja organizacja.

Ponieważ wszystkie nasze numery są "wyposażone" w zaawansowane opcje, jest to coś więcej niż tylko lokalne wejście na telefon. Czy jest on nagle zajęty, bo wybuchający wulkan przeszkadza w pracy? Z technicznego punktu widzenia to żaden problem. Możemy natychmiast zwiększyć kolejkę, przekierować część ruchu telefonicznego, dostosować menu wyboru lub wprowadzić nowy tekst wiadomości.

Z naszymi numerami "awansujesz" na kontrolera ruchu telefonicznego!


Biura podróży


Biura podróży z kilkoma oddziałami są doskonale obsługiwane przez nasz routing kierunkowy, który automatycznie łączy dzwoniących z najbliższym oddziałem. I tak, można to również zorganizować w sposób elastyczny. Na przykład łącząc dzwoniących z innym oddziałem lub centrum obsługi telefonicznej, jeśli w najbliższym oddziale telefon nie zostanie odebrany.

Sektor hotelarski

Coraz więcej hoteli i sieci hotelowych wybiera jeden z naszych centralnych numerów rezerwacyjnych, połączony lub nie z ogólną linią serwisową, gdzie można uzyskać odpowiedzi na pytania dotyczące na przykład udogodnień.

W przypadku hoteli i sieci hoteli, które regularnie przyjmują gości z zagranicy, dobrym rozwiązaniem może być wprowadzenie lokalnego numeru telefonu dla każdego kraju. Niezależnie od tego, jak daleko znajduje się hotel, osoba dzwoniąca nie musi ponosić żadnych dodatkowych kosztów i nie musi zwracać uwagi na strefę czasową. W ten sposób rozwijasz czerwony dywan.

I pamiętaj: roczne koszty numeru lokalnego często zwracają się po jednej lub kilku rezerwacjach.

Zadowoleni klienci telefonii Belfabriek: