Kupuj numery bezpłatne, lokalne lub międzynarodowe bezpośrednio online

Polska:800 000 235

Belfabriek zwiększa możliwości branży turystycznej

Oferujemy:

  • Chwytliwe biznesowe numery telefonów

  • Sprytnie zaprojektowane do pomiaru, wszystkie funkcje w zestawie

  • Na żywo w ciągu 1 dnia roboczego

Idealne rozwiązania dla świata podróży

Backpacking jak za naszych najlepszych (nastoletnich) lat, nocowanie w modnych butikowych hotelach jak wtedy, gdy mieliśmy po 20 lat lub ładowanie baterii w kurorcie z klubem dla dzieci jak teraz: podróżowanie jest i pozostanie fantastyczne. Logiczne jest więc, że troszczymy się o branżę turystyczną. Jako firma telefoniczna możemy wykorzystać tę miłość. I robimy to, ponieważ nasze numery i narzędzia są idealnie dopasowane do organizacji, które inspirują, transportują i/lub przyjmują podróżnych. We wszystkich krajach świata.

Linie lotnicze

Każdy, kto chce zadać pytanie linii lotniczej za granicą, nie czeka na wysokie międzynarodowe opłaty telefoniczne i/lub nocne call center w swoim kraju. Rozwiązanie? Lokalny numer telefonu. A raczej: cała seria numerów międzynarodowych. Po jednym dla każdego kraju, do którego lata Twoja organizacja. Ponieważ wszystkie nasze numery są "wyposażone" w zaawansowane opcje, jest to coś więcej niż tylko lokalne wejście telefoniczne. Czy to nagle staje się zajęte, ponieważ wybuchający wulkan wrzuca spanner w pracach? Z technicznego punktu widzenia nie ma problemu. Możemy natychmiast zwiększyć kolejkę, przekierować część ruchu telefonicznego, dostosować menu wyboru lub wprowadzić nowy tekst wiadomości.

Z naszymi numerami możesz awansować na kontrolera (połączeń)!

Biura podróży

Biura podróży z wieloma oddziałami są doskonale obsługiwane przez nasz routing kierunkowy, który automatycznie łączy dzwoniących z najbliższym oddziałem. I tak, można to również elastycznie zorganizować. Na przykład poprzez połączenie dzwoniących z innym oddziałem lub call center, jeśli w najbliższym oddziale telefon nie zostanie odebrany.

Sektor hotelarski

Coraz więcej hoteli i sieci hotelowych wybiera jeden z naszych centralnych numerów rezerwacji, połączony lub nie z ogólną linią serwisową, gdzie można uzyskać odpowiedzi na pytania dotyczące np. obiektów. W przypadku hoteli i sieci hotelowych, które regularnie przyjmują gości z zagranicy, dobrym rozwiązaniem może być wprowadzenie lokalnego numeru telefonu dla każdego kraju. Niezależnie od tego, jak daleko znajduje się hotel, osoba dzwoniąca nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów i nie musi zwracać uwagi na strefę czasową; w ten sposób rozwijasz czerwony dywan dla swoich gości. I pamiętaj: roczne koszty numeru lokalnego często zwracają się już po jednej lub kilku rezerwacjach.