Kupuj numery bezpłatne, lokalne lub międzynarodowe bezpośrednio online

Polska:800 088 798
Międzynarodowy:🌍 +31 (0)85 400 5588
belfabriek-uitbellen-met-een-hardphone

Nawiązywanie połączenia za pomocą telefonu stacjonarnego

  • Własne urządzenie na każdym biurku

  • Również dla pracowników domowych!

Dzwonienie przez twardy telefon


Czym są twarde telefony? Po prostu: telefony, które znajdują się na prawie wszystkich biurkach od lat 50. Przez dziesiątki lat dobrze nam służyły. I nadal służą, mimo szybkiego rozwoju telefonów programowych. Choć jesteśmy przekonani, że telefony programowe, równie przystępne co wszechstronne, są przyszłością, nie ma nic złego w dobrym telefonie stacjonarnym. Ale jaki telefon stacjonarny powinieneś wybrać?
Prawie wszystkie sprzedawane obecnie urządzenia stacjonarne to urządzenia VoIP. VoIP to skrót od Voice over Internet Protocol. Są to telefony, które umożliwiają przesyłanie głosu przez Internet. Każdy telefon stacjonarny VoIP przekształca głos w pakiety danych, które są przesyłane przez Internet. Telefon stacjonarny VoIP jest podłączony do sieci lokalnej (firmowej) i tworzy cyfrowe połączenie internetowe z rzeczywistą siecią telefoniczną. Odbywa się to całkowicie automatycznie za pomocą nazwy użytkownika i hasła. Nazywa się to kontem VoIP.


Jaki telefon VoIP powinienem wybrać?


To zależy w dużej mierze od Twoich wymagań. Istnieje wiele marek, z których każda oferuje wysokiej jakości telefony VoIP. Belfabriek preferuje telefony Yealink. Ze względu na ich dobrą jakość i niezawodność, ale także dlatego, że każdy dostawca ICT zna te urządzenia i wie, jak je zainstalować.


O instalacji


Niezależnie od tego, ile telefonów VoIP potrzebujesz, instalacja jest łatwa do wykonania samodzielnie. Co oczywiście pozwala zaoszczędzić pieniądze. Procedura jest zawsze podobna: wprowadzasz nazwę użytkownika i hasło dla każdego telefonu, a następnie urządzenie loguje się do sieci telefonicznej przez Internet. Aktualizacja maj 2021: Możemy teraz wysłać Ci telefony wstępnie skonfigurowane! Wyślij telefony do swojego biura, biura domowego lub gdziekolwiek zechcesz, a my zapewnimy Ci możliwość korzystania z funkcji plug'n'call!

Zadowoleni klienci telefonii Belfabriek: