Kupuj numery bezpłatne, lokalne lub międzynarodowe bezpośrednio online

Polska:800 000 235
hero-functions

Twój firmowy numer telefonu dokładnie taki, jaki chcesz

Zarejestruj swój numer telefonu w Belfabriek, a będziesz miał nad nim pełną kontrolę dzięki naszym wygodnym aplikacjom i funkcjom. Będziesz miał dostęp w czasie rzeczywistym do kluczowych statystyk i dostosujesz wszystkie ustawienia za pomocą jednego kliknięcia. Gdziekolwiek i kiedykolwiek. Przejrzyste połączenia i stawki nie są jedynymi powodami, dla których właściciele firm rejestrują swój numer telefonu w Belfabriek. Dzięki naszemu hojnemu pakietowi funkcji, otrzymujesz więcej funkcji niż jakikolwiek inny dostawca może zaoferować. Równie ważne są wolność i kontrola, którą masz dzięki naszym aplikacjom.

Bezpośrednie przekazywanie połączeń

Twój numer firmowy jest wirtualnym numerem telefonu. Oznacza to, że połączenia przychodzące są przekazywane na wybrany przez Ciebie numer telefonu. To może być telefon stacjonarny, telefon komórkowy, a nawet offshore call center.

Biała lista VIP

Chcesz ograniczyć dostęp do swojego numeru telefonu do wąskiej grupy kontaktów? Whitelista VIP pozwoli Ci zachować łączność z osobami, dla których Twój numer jest przeznaczony.

Cyfrowa automatyczna sekretarka

Już nigdy nie musisz przegapić kolejnego połączenia. Nawet wtedy, gdy wszystkie linie są zajęte, kolejka jest zbyt długa lub z jakiegokolwiek innego powodu nie możesz odebrać połączenia.

Czarna lista

Czy są osoby dzwoniące, które z jakiegoś powodu wolałbyś, aby nie miały dostępu do jednego z Twoich numerów? Zablokuj ich połączenia za pomocą naszej łatwej w użyciu czarnej listy i zachowaj swoje linie otwarte dla ważnych połączeń.

Dostarczanie połączeń krajowych i międzynarodowych

Dostarczanie połączeń krajowych i międzynarodowych? Nie ma problemu!

Kolejka telefoniczna

Może się zdarzyć, że liczba osób dzwoniących jednocześnie przekroczy liczbę dostępnych pracowników. Możesz utrzymać się na szczycie tych szczytów dzięki wirtualnej kolejce, poręcznej funkcji dostępnej dla każdego klienta CallFactory.

Komunikat powitalny

"Dziękuję za telefon..." to zazwyczaj pierwsza rzecz, jaką słyszysz, gdy dzwonisz do profesjonalnej organizacji.

Menu telefonu

Twoi partnerzy biznesowi lub klienci chcą jak najszybciej skontaktować się z pracownikiem. Ale większość pracowników nie zna odpowiedzi na każde możliwe pytanie. Menu telefoniczne pozwala dzwoniącym na natychmiastowe połączenie z właściwą osobą.

Nagrywanie rozmów

"Ta rozmowa może być nagrywana w celu zapewnienia jakości". Jeśli dzwonisz na numery usługowe, usłyszysz wiadomość o tym skutku używaną regularnie.

Narzędzie do wysyłania wiadomości tekstowych

Wiadomości SMS to świetny sposób na przekazywanie krótkich tekstów swoim klientom. Ale jak wysłać wiadomość SMS do dużej grupy?

Numer telefonu do wielu oddziałów

Nasz system IVR może rozdzielać setki jednoczesnych połączeń w całej sieci oddziałów w kraju.

Obsługa przepełnienia połączeń

Szalenie udana kampania marketingowa? Darmowy rozgłos w krajowych mediach? Uciekająca kampania Adwords? Świetne recenzje na porównywarce? Nie ma problemu! Nawet najbardziej ruchliwy szczyt połączeń nie stanowi dla nas problemu.

Statystyki

Głównym celem numeru usługi lub numeru biznesowego jest optymalizacja dostępności Twojej organizacji. Chcesz obsłużyć więcej klientów i zapewnić lepszą obsługę. Ale skąd wiesz, czy osiągasz te cele? Liczby nie kłamią.

Statystyki połączeń przez e-mail

Twój codzienny, tygodniowy lub miesięczny przegląd statystyk połączeń jest wygodnie wysyłany pocztą. Oczywiście wraz z Państwa numerem telefonu.

Sygnał zapowiedzi wstępnej

Właściciele firm często używają kilku numerów, każdy do innego celu lub sklepu internetowego. W takich przypadkach warto być poinformowanym, na który z numerów biznesowych przychodzi połączenie.

Webhook

Ustawiaj i aktualizuj numery docelowe na swojej stronie internetowej za pomocą webhook.

Zmiana rozszerzenia

Twój numer usługowy jest wirtualnym numerem telefonu. Połączenia przychodzące na ten numer są automatycznie przekazywane na Twoje dotychczasowe telefony. Mogą to być telefony stacjonarne, komórkowe, VOIP lub tradycyjne.