Kupuj numery bezpłatne, lokalne lub międzynarodowe bezpośrednio online

Polska:800 088 798
Międzynarodowy:🌍 +31 (0)85 400 5588

Rozwiązania dla władz publicznych

Rozwiązania dla administracji publicznej

  • numery dla poszczególnych działów i oddziałów

  • linie alarmowe i numery zapytań

  • W razie potrzeby reaguj 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Idealne rozwiązania dla instytucji rządowych
Cieszymy się, że od wielu lat możemy zagwarantować dostępność instytucji (pół)rządowych. Te lata doświadczeń - w połączeniu z naszymi umowami roboczymi z krajowym regulatorem telekomunikacyjnym - oznaczają również, że wiemy, czego domena publiczna oczekuje od telefonii. I jak możemy te oczekiwania spełnić.
Krajowe numery służbowe? Linie alarmowe? Numery informacyjne, które oferują obywatelom dostęp do władz bez barier? Linie telefoniczne dla gmin i służb komunalnych? Belfabriek buduje i utrzymuje je, aby zapewnić obywatelom dostęp do informacji.

Ponieważ rozumiemy, że informowanie obywateli jest zawsze ważne, a czasem wręcz niezbędne, oferujemy całodobowe wsparcie (na życzenie). Co więcej, w przypadku poważnych sytuacji kryzysowych nasi specjaliści obserwują na żywo, jak rozwija się ruch telefoniczny, dzięki czemu jesteśmy w stanie zniwelować szczytowe obciążenia. Na przykład poprzez tymczasowe wydłużenie kolejek, dodanie tekstów zapowiedzi lub rozdzielenie ruchu na inne miejsca.

Zawsze mamy też numery dostępne w nagłych przypadkach. Są one dostępne w ciągu kilku minut.


Bezpieczeństwo finansowe
Oczywiście władze muszą dbać o porządek w swoich finansach. Chętnie się do tego przyczynimy. Nasza administracja finansowa zna metody pracy rządu. Na przykład na fakturach podajemy pozycje kosztów, centra kosztów i nazwę klienta.

Ponadto nie ma problemu z wystawianiem faktur na poszczególne numery, departamenty czy ministerstwa.


Oszczędności dzięki racjonalizacji
Zajmujemy się również racjonalizacją i restrukturyzacją istniejących rozwiązań telefonicznych.

Często numery były używane w różnym czasie przez różne wydziały i u różnych dostawców. Możemy je zrestrukturyzować i przejąć.

Często prowadzi to do znacznych oszczędności, na przykład dlatego, że abonamenty na numery, które nie są już używane, są nadal opłacane lub mają zbyt wysokie stawki za połączenia.

Zadowoleni klienci telefonii Belfabriek: