Kupuj numery bezpłatne, lokalne lub międzynarodowe bezpośrednio online

Polska:800 000 235

Rozwiązania rządowe

Rozwiązania rządowe

  • numery na departament lub wydział

  • linie alarmowe, numery wywiadowcze

  • Reakcja 24/7

Idealne rozwiązania dla instytucji rządowych

Cieszymy się, że od wielu lat możemy gwarantować dostępność instytucji (pół)państwowych. Te lata doświadczeń - w połączeniu z umowami o współpracy z urzędem telekomunikacyjnym - sprawiają, że wiemy też, czego domena publiczna oczekuje od telefonii. I jak możemy sprostać tym oczekiwaniom. Krajowe numery służbowe? Linie alarmowe? Numery informacyjne, które oferują obywatelom dostęp do administracji bez barier? Linie telefoniczne dla gmin i służb komunalnych? Belfabriek buduje i utrzymuje je, aby zapewnić obywatelom dostęp do informacji. Ponieważ rozumiemy, że informowanie obywateli jest zawsze ważne, a czasami nawet niezbędne, oferujemy wsparcie 24/7 (na życzenie). Ponadto, w przypadku poważnych sytuacji kryzysowych, nasi specjaliści obserwują na żywo rozwój ruchu telefonicznego, dzięki czemu jesteśmy w stanie zniwelować szczytowe obciążenia. Na przykład poprzez tymczasowe wydłużenie kolejek, dodanie tekstów komunikatów lub rozłożenie ruchu na alternatywne lokalizacje.

Zawsze mamy też dostępne numery telefonów w nagłych przypadkach. Są one dostępne na żywo w ciągu kilku minut.

Również finansowo bezpieczny

Oczywiście rządy muszą dbać o porządek w swoich finansach. Chętnie przyczynimy się do tego. Nasza administracja finansowa jest zaznajomiona z metodami pracy administracji rządowej i sporządza faktury, które ułatwiają ten sposób pracy. Na przykład wystawiamy faktury z pozycjami kosztów, centrami kosztów i nazwą klienta. Ponadto, nie ma problemu z wystawianiem faktur na poszczególne numery, działy lub departamenty. W razie potrzeby Belfabriek może nawet przejąć część zarządzania działem ICT. Oczywiście w zgodzie z GDPR.

Oszczędności dzięki racjonalizacji

Zajmujemy się również racjonalizacją i restrukturyzacją istniejących rozwiązań telefonicznych. Często okazuje się, że numery były używane w różnym czasie przez różne jednostki organizacyjne i u różnych dostawców. To wszystko może zostać przez nas zrestrukturyzowane i przejęte. Często prowadzi to do znacznych oszczędności kosztów, np. dzięki temu, że nadal istnieją abonamenty na numery, które nie są już używane i/lub dzięki wykorzystaniu możliwości synergii.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych rozwiązaniach telefonicznych?

Potrzebujesz drugiej opinii na temat istniejącej struktury telefonii? Nasi specjaliści chętnie z Tobą porozmawiają!