Kupuj numery bezpłatne, lokalne lub międzynarodowe bezpośrednio online

Polska:800 000 235
Międzynarodowy:+3170-3111050

Rozwiązania dla władz publicznych

Rozwiązania dla administracji publicznej

  • numery dla poszczególnych działów i oddziałów

  • linie alarmowe i numery zapytań

  • W razie potrzeby reaguj 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Idealne rozwiązania dla instytucji rządowych Cieszymy się, że od wielu lat możemy zagwarantować dostępność instytucji (pół)rządowych. Te lata doświadczeń - w połączeniu z naszymi umowami roboczymi z krajowym regulatorem telekomunikacyjnym - oznaczają również, że wiemy, czego domena publiczna oczekuje od telefonii. I jak możemy te oczekiwania spełnić. Krajowe numery służbowe? Linie alarmowe? Numery informacyjne, które oferują obywatelom dostęp do władz bez barier? Linie telefoniczne dla gmin i służb komunalnych? Belfabriek buduje i utrzymuje je, aby zapewnić obywatelom dostęp do informacji.

Ponieważ rozumiemy, że informowanie obywateli jest zawsze ważne, a czasem wręcz niezbędne, oferujemy całodobowe wsparcie (na życzenie). Co więcej, w przypadku poważnych sytuacji kryzysowych nasi specjaliści obserwują na żywo, jak rozwija się ruch telefoniczny, dzięki czemu jesteśmy w stanie zniwelować szczytowe obciążenia. Na przykład poprzez tymczasowe wydłużenie kolejek, dodanie tekstów zapowiedzi lub rozdzielenie ruchu na inne miejsca.

Zawsze mamy też numery dostępne w nagłych przypadkach. Są one dostępne w ciągu kilku minut.

Bezpieczeństwo finansowe Oczywiście władze muszą dbać o porządek w swoich finansach. Chętnie się do tego przyczynimy. Nasza administracja finansowa zna metody pracy rządu. Na przykład na fakturach podajemy pozycje kosztów, centra kosztów i nazwę klienta.

Ponadto nie ma problemu z wystawianiem faktur na poszczególne numery, departamenty czy ministerstwa.

Oszczędności dzięki racjonalizacji Zajmujemy się również racjonalizacją i restrukturyzacją istniejących rozwiązań telefonicznych.

Często numery były używane w różnym czasie przez różne wydziały i u różnych dostawców. Możemy je zrestrukturyzować i przejąć.

Często prowadzi to do znacznych oszczędności, na przykład dlatego, że abonamenty na numery, które nie są już używane, są nadal opłacane lub mają zbyt wysokie stawki za połączenia.