Kupuj numery bezpłatne, lokalne lub międzynarodowe bezpośrednio online

Polska:800 088 798 | 22 104 7313
Międzynarodowy:+3170-3111050

Telefon stacjonarny/komórkowy

Bezpośrednie przekazywanie połączeń - zwiększ wydajność!

Twój numer służbowy jest numerem wirtualnym. Oznacza to, że każde połączenie przychodzące jest przekierowywane na inny numer wewnętrzny. Może to być telefon stacjonarny, komórkowy lub centrum obsługi telefonicznej w innym kraju. Jako właściciel numeru biznesowego decydujesz, dokąd trafią dzwoniący.

Elastyczne przekierowanie połączeń dla optymalnej dostępności!


Przekazywanie połączeń to jedna z najpopularniejszych funkcji naszej platformy, z której korzystają zarówno małe, jak i duże firmy.

Jej prostota i wygoda sprawiają, że jest ona łatwa do uruchomienia dla początkujących firm, z możliwością dodania kolejnych opcji w późniejszym czasie. W fazie początkowej najpierw przełączamy się na Twój telefon komórkowy. Jeśli w późniejszym czasie zdecydujesz się na telefon stacjonarny, dodamy go do planu połączeń. Dzięki temu możemy zaprogramować najbardziej zaawansowane przełączniki telefoniczne w oparciu o różne telefony. Dzięki temu zawsze masz elastyczność, jeśli chodzi o przekierowanie połączeń.

Wykonujemy również wiele przekierowań połączeń dla dużych organizacji. Przekazujemy numery centralne na telefony domowe pracowników lub do różnych centrów telefonicznych. Organizacje mogą więc mieć jeden centralny numer alarmowy lub pomocy i przekazywać go do każdego, kto w danym momencie jest pod telefonem. Można powiedzieć, że przekazywanie połączeń to podstawowa funkcja naszej platformy telefonicznej.

Przy każdym połączeniu przychodzącym nasza platforma VoIP zadaje sobie pytanie: do kogo mam przekazać? Na jakiej podstawie dokonać przekierowania? Czy mogę przekierować? Czy powinienem przekierować?

Jeśli potrafisz odpowiedzieć na te pytania w swojej organizacji, możemy stworzyć dla Ciebie idealne rozwiązanie. Robimy to od 2000 roku, czyli już prawie 23 lata, i nadal to uwielbiamy.

Korzyści


Chcesz mieć maksymalną kontrolę nad swoim numerem służbowym.

Dzięki przekierowaniu połączeń możesz mieć pewność, że dzwoniący będą zawsze kierowani do właściwego numeru wewnętrznego.


Jesteśmy wszędzie dostępni

Gdziekolwiek jesteś, nasze aplikacje umożliwiają łatwą i natychmiastową zmianę przekierowania numeru. Dzięki temu dzwoniący są zawsze prawidłowo przekierowywani.


Przenosi się razem z Tobą

Ponieważ Twój numer służbowy nie jest już fizyczną linią i kontrolujesz, gdzie można się z Tobą skontaktować dzięki bezpośredniemu przekierowaniu połączeń, możesz zachować swój dotychczasowy numer telefonu podczas przeprowadzki.


Rozwija się wraz z Tobą

Twoja firma może się spokojnie rozwijać. Możesz łatwo i szybko uaktualnić swój numer i stworzyć nowe opcje przekierowania połączeń, aby obsłużyć większą liczbę rozmówców.


Optymalny kontakt z klientem

Lepsza obsługa to większa sprzedaż. Poprzez prawidłowe i szybkie łączenie rozmówców zapewniasz najlepszą obsługę klienta.

Zarejestruj swój numer telefonu już dziś!

Bezpośrednie przekierowanie połączeń to najszybszy i najłatwiejszy sposób na rozpoczęcie pracy z numerem telefonu. A jeśli później zechcesz skorzystać z jednej z wielu dodatkowych funkcji, które oferuje Belfabriek, możesz to zrobić w każdej chwili. Jeśli chcesz mieć maksymalną kontrolę nad dostępnością swojego telefonu, Belfabriek jest idealnym partnerem.

Nie masz jeszcze numeru? Zarejestruj się online już dziś! Jeśli szukasz rozwiązania umożliwiającego przekierowywanie połączeń na telefon komórkowy, przeczytaj więcej na temat telefonii stacjonarnej lub komórkowej!

Najczęściej zadawane pytania:

Tak, zawsze możesz przekierować połączenia na inny numer telefonu. W ten sposób możesz mieć pewność, że połączenie zawsze dotrze do właściwej osoby i stworzyć swoje własne wirtualne call center.


Tak, możesz. Możemy przeprogramować Twój numer stacjonarny w planie połączeń i przekierować go na inny numer stacjonarny. Możliwości są nieograniczone.


Nie, wszystko odbywa się automatycznie. Jeśli jednak wiesz, że nie będziesz dostępny, aby przekazać połączenie, warto oznaczyć się jako niedostępny na stronie swojej drużyny. Możesz też ustawić liczbę dzwonków, po której połączenie zostanie przekazane komuś innemu.


Tak, możesz wziąć drugi numer i używać go tylko do reklam Google. W ten sposób wiesz dokładnie, ile połączeń przychodzi przez reklamy i inne kanały!


Jeśli przez linię stacjonarną rozumiesz lokalizację swojego biura, to tak! Możemy przekazywać połączenia z dowolnego miejsca, w tym z telefonu stacjonarnego lub zwykłego.


Tak, często się to robi. W ten sposób możesz zachować prywatność swojego telefonu komórkowego i mieć inny numer telefonu do celów służbowych.


Tak, ale oczywiście nie możesz przekierować do nikogo, kto nie wyraził na to zgody.
Zadowoleni klienci telefonii Belfabriek: