Kupuj numery bezpłatne, lokalne lub międzynarodowe bezpośrednio online

Polska:800 088 798 | 22 104 7313
Międzynarodowy:+3170-3111050

Bezpośrednie przekierowanie połączeń

Twój numer firmowy jest numerem wirtualnym. Oznacza to, że każde połączenie przychodzące jest przekierowywane do innego urządzenia. Może to być telefon stacjonarny, ale także komórkowy lub centrum obsługi telefonicznej w innym kraju. Jako właściciel numeru firmowego decydujesz o tym, gdzie trafiają dzwoniący.Bezpośrednie przekierowanie połączeń to jedna z najczęściej używanych funkcji naszej platformy, z której korzystają zarówno małe, jak i duże organizacje.
Jej prostota i łatwość użycia oznacza, że szczególnie początkujące firmy mogą z niej korzystać od razu, z możliwością dodania dodatkowych opcji później.
W fazie początkowej najpierw przełączamy się na Twój telefon komórkowy. Jeśli w późniejszym czasie będziesz chciał korzystać także z telefonów VoIP, włączymy je do planu połączeń. W ten sposób możemy zaprogramować najbardziej zaawansowane obwody telefoniczne na podstawie różnych urządzeń. W ten sposób zawsze masz możliwość elastycznego przekierowywania połączeń.

Zalety


Chcesz mieć maksymalną kontrolę nad swoim numerem firmowym

Funkcja bezpośredniego przekierowania gwarantuje, że każde połączenie trafi na właściwy telefon.


Odbieraj połączenia w dowolnym miejscu

Gdziekolwiek jesteś, możesz skorzystać z naszej aplikacji, aby łatwo i natychmiastowo zaktualizować swój numer przekierowania. Połączenia przychodzące są zawsze kierowane na wskazany przez Ciebie telefon. 


Twój numer przemieszcza się razem z Tobą

Twój numer biznesowy jest numerem wirtualnym, a dzięki bezpośredniemu przekierowaniu sam ustalasz punkt końcowy. Dzięki temu jest on niezależny od lokalizacji. Jeśli Twoja firma się przenosi, możesz zabrać ze sobą swój numer telefonu.


Skalowalny

Twój numer biznesowy w Belfabriek będzie się rozwijał wraz z Twoją organizacją. Gdy zatrudniasz kolejnych pracowników, po prostu dodaj ich telefony do swojego numeru służbowego, aby zwiększyć jego pojemność.


Optymalny kontakt z klientem

Lepsza obsługa prowadzi do większej sprzedaży. Szybkie odbieranie telefonów od Twoich (potencjalnych) klientów jest kluczem do budowania i utrzymywania przyjaznej dla klientów reputacji.

Zarejestruj swój numer telefonu już dziś!

Bezpośrednie przekierowanie to najszybszy i najłatwiejszy sposób na rozpoczęcie pracy z numerem telefonu. A jeśli później zechcesz skorzystać z jednej z wielu dodatkowych funkcji, jakie oferuje Belfabriek, zawsze możesz to zrobić. Jeśli chcesz mieć maksymalną kontrolę nad dostępnością swojego telefonu, Belfabriek jest idealnym partnerem. Bezpośrednie przekierowanie połączeń jest dostępne dla wszystkich numerów 0800, krajowych, międzynarodowych i lokalnych.

Nie masz jeszcze numeru? Więc po prostu zarejestruj go online już dziś! Albo najpierw przeczytaj więcej o numerach stacjonarnych lub komórkowych, jeśli szukasz rozwiązania do przekierowania połączeń na telefon komórkowy!

Zadowoleni klienci telefonii Belfabriek: