Kupuj numery bezpłatne, lokalne lub międzynarodowe bezpośrednio online

Polska:800 000 235

Bezpośrednie przekazywanie połączeń

Przekierowanie bezpośrednie to jedna z najczęściej używanych funkcji naszej platformy, która jest popularna wśród firm każdej wielkości.

Łatwość użytkowania przemawia w szczególności do początkujących przedsiębiorców, ponieważ można rozpocząć działalność przy minimalnym zamieszaniu i zawsze dodać więcej opcji później.

Podczas konfigurowania zaczynamy od przekierowania połączeń na Twój telefon komórkowy. Jeśli chcesz dodać telefony stacjonarne później, możemy łatwo włączyć je do planu. Możemy zaprogramować nawet najbardziej złożone konfiguracje i zintegrować różne sieci telefoniczne i urządzenia. Dodawaj i rekonfiguruj swoją konfigurację w miarę pojawiających się potrzeb. Twoje opcje są zawsze otwarte.

Zarejestruj swój numer telefonu już dziś

Przekierowanie bezpośrednie to najszybszy i najprostszy sposób na rozpoczęcie pracy z Twoim numerem telefonu. Zawsze możesz aktywować którąś z naszych dodatkowych funkcji później. Belfabriek jest idealnym partnerem dla każdej firmy, która chce mieć pełną kontrolę nad swoim działem telefonicznym. Bezpośrednie przekierowanie jest dostępne dla wszystkich numerów 0800, lokalnych, krajowych i międzynarodowych. Nie masz jeszcze numeru? Wypełnij nasz formularz online, aby zarejestrować swój numer już dziś.

Zalety


Chcesz mieć maksymalną kontrolę nad swoim numerem biznesowym

Funkcja bezpośredniego przekierowania zapewnia, że każde połączenie trafia na właściwy telefon.


Odbieraj połączenia w dowolnym miejscu

Gdziekolwiek jesteś, możesz korzystać z naszych aplikacji, aby łatwo i natychmiast aktualizować swój numer przekierowania. Połączenia przychodzące są zawsze kierowane na wskazany przez Ciebie telefon.


Twój numer porusza się z tobą

Twój numer firmowy to numer wirtualny, a punkt końcowy ustalasz sam dzięki bezpośredniemu przekierowaniu. To czyni go niezależnym od lokalizacji. Jeśli Twoja firma przenosi się, można wziąć numer telefonu z tobą.


Skalowalna strona

Twój numer biznesowy Belfabriek będzie rósł wraz z Twoją organizacją. Kiedy zatrudniasz dodatkowych pracowników, po prostu dodaj ich telefony do numeru biznesowego, aby zwiększyć swoją pojemność.


Optymalny kontakt z klientem

Lepsza obsługa prowadzi do większej sprzedaży. Szybkie odbieranie telefonów od swoich (potencjalnych) klientów jest kluczem do budowania i utrzymywania reputacji firmy przyjaznej klientom.