Kupuj numery bezpłatne, lokalne lub międzynarodowe bezpośrednio online

Polska:800 088 798
Międzynarodowy:🌍 +31 (0)85 400 5588

Wiadomość powitalna

Profesjonalna wiadomość powitalna

"Dziękuję za telefon..." to pierwsza rzecz, jaką słyszysz, gdy dzwonisz do profesjonalnej firmy.


Nagrana wiadomość powitalna jest więc jednym z elementów, z których korzysta każdy klient Belfabriek.

Wiadomość powitalna może być dostarczona na 3 sposoby:

1. możesz nagrać go samodzielnie na telefonie komórkowym lub komputerze i przesłać nam plik.
2. możemy zlecić nagranie profesjonalnemu aktorowi głosowemu.
3. przekaż nam tekst, który chcesz, aby usłyszał dzwoniący, a my zlecimy jego wypowiedzenie naszemu komputerowi głosowemu.

Jeśli regularnie zmieniasz swoją wiadomość, ostatnia opcja jest idealna, ponieważ zawsze będziesz miał nowe nagranie dźwiękowe dla swojej wiadomości powitalnej.

Dźwięk tego speechbota anno 2024 jest naprawdę świetny! Zobacz naszego bota do przetwarzania tekstu na mowę!

Korzyści


Uspokój rozmówców

Twój rozmówca od razu będzie wiedział, że trafił do właściwej firmy, a starannie dobrany głos natychmiast stworzy profesjonalny wizerunek.


Niech dzwoniący wiedzą, czego się spodziewać

Powitania są często używane, by poinformować dzwoniących, że ich rozmowa może być nagrywana i w jakim celu. To także upewnia dzwoniących, że mają do czynienia z profesjonalną i przejrzystą organizacją.


Możliwość przekazania dodatkowych informacji

Chcesz poinformować o specjalnej promocji lub produkcie? Wiadomość powitalna może być do tego doskonałą okazją.


Zwiększenie rozpoznawalności marki

Używając sprytnego tekstu, który powtarza nazwę marki lub kluczowe elementy komunikacji, możesz zwiększyć świadomość dzwoniących na temat Twojej marki i wartości.

Zarejestruj się już dziś!

Jeśli nie jesteś jeszcze klientem Belfabriek, możesz znaleźć dostępne numery telefonów w naszym dobrze zorganizowanym sklepie internetowym. Jeśli masz jakieś pytania lub chciałbyś usłyszeć przykładową wiadomość, zadzwoń do nas!

Najczęściej zadawane pytania

Możemy zlecić nagranie raportu przez profesjonalnego narratora. Jest to dodatkowo płatne. Możemy również zlecić nagranie tekstu przez nasz komputer głosowy. W dzisiejszych czasach brzmi to doskonale!

Możemy odtworzyć wiadomość o godzinach pracy poza godzinami otwarcia. Również w tym przypadku możesz nagrać tę wiadomość samodzielnie lub zlecić jej odtworzenie.

Możemy zaprogramować dla Ciebie menu telefoniczne z różnymi (wirtualnymi) działami, na przykład działem obsługi klienta i działem administracyjnym. Podaj nam swoje wybory w menu telefonicznym i związane z nimi numery telefonów, a nasz system telefoniczny połączy dzwoniących z odpowiednim działem.

Możesz dowolnie często zmieniać wiadomość powitalną w swoim telefonie. Z góry zdecyduj, jakiego głosu chcesz używać: własnego, ustalonego głosu zewnętrznego lub naszego komputera głosowego. W ten sposób wiadomości będą zawsze takie same i rozpoznawalne dla rozmówcy.

Możemy aktywować pocztę głosową na Twoim numerze służbowym, aby dzwoniący mogli zostawić wiadomość, jeśli nie będziesz mógł odebrać. Możemy odtworzyć standardową wiadomość, taką jak "Jesteśmy obecnie niedostępni, proszę zostawić swoje imię i nazwisko oraz numer, a my oddzwonimy najszybciej, jak to możliwe". Możemy też odtworzyć Twoją własną wiadomość na poczcie głosowej.

Tak, możemy! Możemy odtwarzać teksty powitalne i wiadomości w wielu językach. Po prostu daj nam znać, jak chcesz odtwarzać swoje wiadomości, a my zajmiemy się resztą!

Zadowoleni klienci telefonii Belfabriek: