Kupuj numery bezpłatne, lokalne lub międzynarodowe bezpośrednio online

Polska:800 088 798
Międzynarodowy:🌍 +31 (0)85 400 5588

Zamów lokalne numery telefonów

Wspaniały lokalny numer telefonu z wszystkimi unikalnymi funkcjami telefonu Belfabriek!

Aktywuj od razu nowy lokalny numer telefonu dla swojej firmy, aby można było się z Tobą skontaktować bezpośrednio przez telefon.

Numer lokalny jest powiązany z Twoim miastem lub regionem i jest wyjątkowo atrakcyjny dla Twoich lokalnych klientów ze względu na lokalny wygląd i charakter numeru telefonu.

A dzięki wszystkim naszym standardowym funkcjom telefonicznym, takim jak nagrywanie rozmów, menu telefoniczne i wiadomość powitalna, od razu zyskujesz profesjonalny wygląd! Możesz przekazywać połączenia przychodzące na swój telefon komórkowy, stacjonarny lub do wielu współpracowników w biurze, w domu lub w drodze.

Dlaczego warto zamówić lokalny numer stacjonarny?

Numery lokalne dają dzwoniącym poczucie znajomości dzięki lokalnemu wyglądowi i charakterowi numeru. Dzięki numerowi lokalnemu obsługujesz rynek lokalny w danym regionie.


Dostępny wszędzie

Połączenia przychodzące na wybrany przez ciebie numer lokalny są przekierowywane na twój dotychczasowy telefon: stacjonarny lub komórkowy. Możesz zmieniać numer telefonu, na który przekierowujesz, tak często, jak chcesz: w czasie rzeczywistym. W ten sposób nigdy nie przegapisz połączenia na swój własny numer lokalny i możesz odbierać połączenia z więcej niż jedną osobą.


Działa na wszystkich telefonach

Nie potrzebujesz nowego telefonu ani innej linii telefonicznej, aby korzystać z własnego numeru lokalnego. Podaj urządzenie, na którym ma dzwonić twój numer, a my zajmiemy się resztą. Wirtualny numer telefonu, z którego połączenia są przekierowywane na stacjonarny lub stacjonarny na komórkowy!


Najlepsze z obu światów: numer stacjonarny w komórce

Posiadając stacjonarny numer lokalny w Belfabriek, korzystasz z tego, co najlepsze z obu światów: znajomości i profesjonalizmu lokalnego numeru stacjonarnego oraz elastyczności numeru komórkowego. Numer komórkowy często sprawia wrażenie małego.

Gdańsk

Kraków

Łódź

Poznań

Warszawa

Wrocław

Przekazujemy przychodzące połączenia telefoniczne w dowolne miejsce:

Na adres domowy kolegów

Do różnych biur

Do różnych krajów

Odbieraj połączenia gdziekolwiek chcesz!

Uzyskaj swój nowy numer telefonu już dziś!

Lub proszę poprosić o numer demo, abyśmy mogli pokazać, co można zrobić!

Proszę do nas zadzwonić lub skorzystać z czatu w prawym dolnym rogu ekranu:

800 088 798

Możesz też bezpośrednio wyświetlić dostępne numery 0800

Najczęściej zadawane pytania:

Wybierz piękny numer lokalny, a my aktywujemy go dla Ciebie w ciągu 1 dnia roboczego. Możesz go łatwo zamówić w naszym sklepie z numerami.


Numer lokalny jest związany z miastem lub regionem, w którym znajduje się Twoja firma. Numer krajowy jest niezależny od regionu i ma wygląd ogólnokrajowy. Na oba numery można dzwonić według standardowych stawek lokalnych.


Jeśli Twoja firma działa w więcej niż jednym mieście i masz w nim biura, możesz aktywować numery w różnych miastach. Jeśli masz siedzibę w jednym mieście, możemy aktywować dla Ciebie numer tylko w tym mieście.


Oferujemy również numery lokalne w innych krajach, zwane numerami międzynarodowymi. Daj nam znać, w jakich krajach szukasz numerów lokalnych, a my je dla Ciebie zorganizujemy.


Ważne jest, aby wiedzieć, że numer lokalny może być przypisany tylko do firmy, w której się znajduje. Jeśli masz wielu klientów spoza regionu, zalecany jest numer krajowy o krajowym wyglądzie i działaniu.


Tak, możemy przenieść twój obecny numer stacjonarny na naszą platformę telefoniczną, abyś mógł korzystać ze wszystkich naszych wspaniałych funkcji telefonicznych!


Zalecamy, abyś aktywował u nas numer krajowy, na przykład numer 085. Możemy wtedy przekierować połączenia przychodzące na Twój zwykły lokalny numer stacjonarny. W ten sposób Twoja dostępność pozostanie optymalna i będziesz mógł korzystać z wielu numerów.


Tak, jest to możliwe. Numer lokalny, który dla Ciebie aktywujemy, będzie znajdował się w tym samym mieście, co Twoja firma. Nie ma znaczenia, gdzie znajdują się osoby odbierające telefon. Mogą nawet przebywać za granicą.


Numer lokalny będzie aktywny w ciągu 1 dnia roboczego. Jest to w pełni zautomatyzowane i zdalne. Po prostu ręcznie sprawdzamy adres twojego oddziału, a następnie twój numer lokalny jest aktywny i gotowy do połączenia. Co ważne, nie musisz instalować aplikacji mobilnej, aby odbierać połączenia. Dostarczamy połączenia na Twój telefon komórkowy, stacjonarny lub do biura.


Tak, możesz zamówić tyle numerów lokalnych, ile chcesz. Pod warunkiem, że są one z miasta, w którym mieszkasz.


Dzięki statystykom online możesz dokładnie sprawdzić, kto, o której godzinie i z jakiego numeru do Ciebie dzwoni. Dzięki temu możesz poznać historię połączeń i ciekawe informacje marketingowe.


Każdy może ustawić swoją dostępność na naszej specjalnej stronie internetowej. Dzięki temu nasza centrala online wie dokładnie, do kogo i kiedy przekazać połączenia przychodzące.


Najprostszym sposobem jest wysłanie nam e-mailem tekstu, który usłyszą dzwoniący do Ciebie. Tekst ten zostanie wypowiedziany przez nasz komputer mowy. Możesz też sam wypowiedzieć tekst i wysłać nam plik audio.


Możesz używać naszego lokalnego numeru telefonu w Whatsapp Business, po prostu używając go podczas rejestracji w Whatsapp Business.
Zadowoleni klienci telefonii Belfabriek: