Kupuj numery bezpłatne, lokalne lub międzynarodowe bezpośrednio online

Polska:800 088 798 | 22 104 7313
Międzynarodowy:+3170-3111050

Obsługa przepełnienia połączeń

Ogromny sukces kampanii marketingowej?
Darmowy rozgłos w krajowych mediach?
Udana kampania Google Ads?
Godne pochwały recenzje na stronie internetowej?Istnieje wiele powodów, dla których ruch telefoniczny może nagle wzrosnąć. To dobra wiadomość - im więcej osób znajdzie Twoją firmę, tym lepiej - ważne jest jednak, aby ci wszyscy dzwoniący byli dobrze obsłużeni. Ale jak?

Tradycyjna centrala telefoniczna nie jest rozwiązaniem. Ich pojemność jest zawsze ograniczona.

Z Belfabriek ten problem nie występuje. Jeśli nagle zwiększy się ruch, połączenia będą nadal przychodzić. To zaleta naszej usługi w chmurze i bezpośredniego połączenia z różnymi sieciami telefonicznymi. Co więcej, możemy optymalnie rozdzielić ruch i błyskawicznie "przypiąć" do niego funkcje, takie jak kolejka czy przekierowanie do innego oddziału lub call center.Gwarantowana opieka, nawet w godzinach szczytu

Chociaż nasza podstawowa przepustowość jest ogromna, mogą zdarzyć się sytuacje, w których sieć "zapełni się". Ale nawet w przypadku tysięcy połączeń telefonicznych możemy sobie z tym poradzić. W zdecydowanej większości przypadków - w tym podczas krajowych promocji dużych organizacji - wystarczą nasze standardowe rozwiązania telefoniczne. Niech więc przyjdą tłumy!

Bardziej pracowity, nie droższy

I jeszcze jedna dobra wiadomość: włączanie i wyłączanie kolejki jest nie tylko szybkie, ale też nic nie kosztuje. Ta opcja - i wiele innych przydatnych udogodnień - jest zawarta w abonamencie Belfabriek. Chcesz, żeby Twój numer zawsze miał wystarczającą ilość połączeń przychodzących? I elastycznie kierować połączenia i/lub obsługiwać je w kolejce, gdy jest zajęty? Belfabriek z przyjemnością zajmie się tym za Ciebie!

Aktywuj obsługę przepełnienia połączeń

Obsługa przelewania połączeń jest zawarta w twojej subskrypcji Belfabriek. Możesz aktywować tę funkcję w dowolnym momencie i bez dodatkowych opłat.
Nie jesteś jeszcze klientem Belfabriek? Nasz kompleksowy zestaw funkcji jest dostępny dla wszystkich posiadaczy Belfabriek 0800, numerów lokalnych i krajowych. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami!

Zadowoleni klienci telefonii Belfabriek: