Kupuj numery bezpłatne, lokalne lub międzynarodowe bezpośrednio online

Polska:800 000 235

Obsługa przepełnienia połączeń

Wiele rzeczy może spowodować szczytowy wzrost ruchu telefonicznego. I chociaż jest to dobra wiadomość - im więcej osób znajdzie Twoją firmę, tym lepiej - nadal musisz profesjonalnie odbierać każde połączenie. Ale jak?

Tradycyjne systemy telefoniczne nie są rozwiązaniem ze względu na ich ograniczoną pojemność. Belfabriek nie ma tego problemu. Nawet gdy ilość połączeń wzrasta, więcej połączeń może nadal przychodzić. To jest zaleta naszej usługi w chmurze i bezpośredniego połączenia z wieloma sieciami telefonicznymi. Co więcej, możemy optymalnie rozdzielać ruch połączeń i dodawać funkcje w locie, takie jak kolejkowanie i kierowanie połączeń do dodatkowego oddziału lub call center.

Gwarantowana obsługa połączeń, nawet w najbardziej pracowity dzień

Dysponujemy ogromną przepustowością sieci, ale wciąż mogą zdarzyć się sytuacje, w których nasza przepustowość bazowa "osiągnie maksimum". Na przykład, jeśli produkujesz programy typu phone-in. Dobra wiadomość, my też mamy talent. Możemy obsłużyć tysiące jednoczesnych połączeń przychodzących do Twojej firmy. Robimy to poprzez skalowanie w locie z dodatkowymi (oddzielnymi) sieciami. Tak, pobieramy za to dodatkową opłatę. Ale prawdopodobieństwo, że wykorzystasz naszą infrastrukturę do granic możliwości i kiedykolwiek zobaczysz taką fakturę, jest zerowe. W zdecydowanej większości przypadków - nawet w przypadku ogólnokrajowych kampanii promocyjnych - nasze standardowe rozwiązania telefoniczne radzą sobie doskonale. A więc do dzieła!

Większa pojemność, ale nie droższa

Jest jeszcze jedna dobra wiadomość: możesz aktywować i dezaktywować funkcje takie jak kolejka szybko i za darmo. Ta funkcja - i wiele innych przydatnych funkcji - są zawarte w abonamencie Belfabriek. Czy chcesz więc mieć numer telefonu, który zawsze zapewni wystarczającą przepustowość? Który może łatwo poradzić sobie ze szczytami poprzez wdrożenie elastycznego routingu i/lub kolejek? Belfabriek ma Twoje wsparcie.

Aktywuj obsługę przepełnienia połączeń

Obsługa przepełnienia połączeń jest zawarta w Twojej subskrypcji Belfabriek. Możesz aktywować tę funkcję w dowolnym momencie i bez dodatkowych opłat.

Aby uzyskać więcej informacji na temat obsługi przepełnienia połączeń lub uzyskać pomoc we włączeniu tej funkcji, należy skontaktować się z naszym działem obsługi klienta pod numerem 800-000 235.

Nie jesteś jeszcze klientem Belfabriek? Nasz wszechstronny zestaw funkcji jest dostępny dla wszystkich posiadaczy Belfabriek 0800, numerów lokalnych i krajowych. Aby uzyskać więcej informacji, zadzwoń pod numer 800-000 235.