Kupuj numery bezpłatne, lokalne lub międzynarodowe bezpośrednio online

Polska:800 088 798
Międzynarodowy:🌍 +31 (0)85 400 5588

Przechwyć szczytowy ruch

Ogromny sukces kampanii marketingowej?
Darmowy rozgłos w mediach krajowych?
Kampania Google Ads, która przynosi dobre wyniki?
Świetne recenzje na stronie internetowej?


Istnieje wiele powodów, dla których ruch na telefonach przychodzących może nagle wzrosnąć. Choć to oczywiście dobra wiadomość - im więcej osób wie, jak znaleźć Twoją firmę, tym lepiej - ważne jest, by wszyscy dzwoniący byli dobrze obsłużeni. Ale jak to zrobić?

Tradycyjny system telefoniczny nie jest rozwiązaniem. Jest tak dlatego, że zawsze mają one ograniczoną pojemność.

Z Belfabriek nie jest to problem. Kiedy nagle robi się tłoczno, połączenia po prostu przychodzą. Jest to zaleta naszej usługi w chmurze i bezpośredniego połączenia z różnymi sieciami telefonicznymi. Ponadto możemy szybko i sprawnie rozdzielać ruch i "przypinać" funkcje takie jak kolejkowanie czy przekierowywanie do innego oddziału lub centrum telefonicznego.
Gwarantowany zasięg, nawet w godzinach szczytu

Mimo że nasza podstawowa pojemność jest ogromna, może się zdarzyć, że sieć się "zapełni". Ale nawet przy tysiącach połączeń możemy to uwzględnić. W większości przypadków - w tym w przypadku ogólnokrajowych promocji prowadzonych przez duże organizacje - nasze standardowe rozwiązania telefoniczne są więcej niż wystarczające. Niech więc zacznie się pośpiech!

Bardziej pracowity, nie droższy

Kolejne dobre wiadomości: na przykład włączanie i wyłączanie kolejek połączeń jest nie tylko szybkie, ale też nic nie kosztuje. W rzeczywistości ta opcja - i wiele innych przydatnych funkcji - jest zawarta w abonamencie Belfabriek. Chcesz, żeby Twój numer zawsze miał wystarczającą ilość połączeń przychodzących? A także elastyczność w kierowaniu i/lub kolejkowaniu połączeń w czasie, gdy są one zajęte? Belfabriek z przyjemnością zajmie się tym, co dla Ciebie ważne!

Aktywuj zarządzanie przeciążeniem


Obsługa połączeń zajętych jest zawarta w abonamencie Belfabriek. Możesz ją aktywować w dowolnym momencie bez dodatkowych opłat.

Zadowoleni klienci telefonii Belfabriek: