Kupuj numery bezpłatne, lokalne lub międzynarodowe bezpośrednio online
Zadzwoń do nas bez opłat:
800 000 235
Oplossingen voor de Bouwwereld

Rozwiązania dla przemysłu budowlanego

  • piękne numery telefonów w nazwie własnej firmy

  • sprytne dostosowanie do potrzeb klienta, wszystkie funkcje w zestawie

  • na żywo w ciągu 1 dnia roboczego

Idealne rozwiązania dla przemysłu budowlanego

Niezależnie od tego, czy jesteś elektrykiem, hydraulikiem, stolarzem czy malarzem: lokalny lub krajowy numer na Twoim numerze na autobusie lub stronie internetowej przyciąga dodatkową uwagę i nadaje firmie profesjonalny wizerunek. To zwiększa szansę, że klienci będą dzwonić do Ciebie zamiast do konkurencji! zadzwonić do Ciebie zamiast do konkurencji! Ale jak odebrać te połączenia? Kiedy jesteś do brwi w kurzu pracy i twój telefon stacjonarny jest mile od hotelu? mil?

Dzięki temu, że dzwoniący będą przychodzić na Twój telefon komórkowy! Z numerem telefonu od Belfabriek, to Ty decydujesz, który telefon będzie dzwoni. Może to być telefon stacjonarny, jeśli jesteś w domu lub w biurze na cały dzień. w domu. Lub telefon komórkowy. Niezależnie od tego, gdzie odbierasz połączenia; klienci zawsze dzwonią zawsze dzwonią pod rozpoznawalny numer. Idealny również do reklamy zarówno online, jak i offline, na przykład!

Ogólnokrajowa sieć budowlana

Jeśli masz kilku współpracowników, możesz również zdecydować się na naprzemienną obsługę telefonu (m/k). Za pomocą naszej (darmowej!) aplikacji decydujesz, kto jest dostępny i w jakiej kolejności pracownicy mają na zmianę obsługiwać telefon. Daje to również możliwość współpracy z innymi specjalistami budowlanymi w całym kraju. Pomyśl o freelancerach, którzy oferują te same usługi w innych regionach. Reklamując się pod centralnym numerem i przekierowując naszych rozmówców, na podstawie ich numeru kierunkowego, do specjalisty X lub Y, nagle stajesz się częścią ogólnokrajowej organizacji rzemieślniczej.

Budowa w Belfabriek

Chcesz zaoferować klientom jeszcze więcej usług? W takim razie użyj drugiego numeru do na przykład do zgłaszania usterek lub jako całodobowa infolinia. W ten sposób Twoi klienci będą wiedzieli, że mogą na Tobie dosłownie polegać. Tak jak na rozwiązania telefoniczne z Belfabriek. Więc zamów (a) piękny numer(y) w naszym sklepie internetowym lub przynieś swój obecny numer(y) telefoniczny(e) z nami!