Kupuj numery bezpłatne, lokalne lub międzynarodowe bezpośrednio online

Polska:800 088 798 | 22 104 7313
Międzynarodowy:+3170-3111050

Zmień rozszerzenie urządzenia

Twój numer usługowy lub biznesowy jest numerem wirtualnym.

Oznacza to, że numer ten przenosi połączenia na wszystkie Twoje telefony: stacjonarne, komórkowe lub VoIP. Możesz zmieniać miejsca docelowe w dowolnym momencie i tak często, jak chcesz.

Przedsiębiorcy z Belfabriek wykorzystują tę przydatną i skuteczną funkcję na wiele sposobów.

Chcesz obsługiwać swoich klientów poza godzinami pracy? Aby wydłużyć godziny pracy, możesz zlecić przekazywanie połączeń na inne urządzenie lub w inne miejsce.

Jeśli jesteś początkującym przedsiębiorcą, możesz przekierować połączenia na swój telefon komórkowy lub numer domowy. W połączeniu z innymi dodatkowymi funkcjami Belfabriek będziesz doskonale osiągalny!

Zalety


Zawsze dostępny

Funkcja zmiany numerów wewnętrznych sprawia, że klienci zawsze mogą się do Ciebie dodzwonić. Nigdy nie przegapisz ważnego połączenia.


Gdziekolwiek i kiedykolwiek chcesz

Aby zmienić swój numer docelowy, po prostu zadzwoń do nas lub skorzystaj z naszej aplikacji. Gdziekolwiek jesteś, 24/7.


Aktualizacje w czasie rzeczywistym

Nasz system IVR natychmiast aktualizuje Twój numer docelowy. Nie ma opóźnień w przetwarzaniu danych, więc nie trzeba planować z wyprzedzeniem. Zawsze masz pełną kontrolę nad tym, gdzie trafiają Twoje połączenia.

Prosto i bez dodatkowych kosztów!

Posiadając abonament Belfabriek, możesz w każdej chwili zmienić miejsce pobytu bez żadnych dodatkowych opłat.

Dzięki nam możesz łatwo i szybko zmienić telefon, aby jak najszybciej móc odbierać połączenia. Usługa ta jest dostępna dla wszystkich klientów Belfabriek. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z nami!

Nie jesteś jeszcze klientem? Ta przydatna funkcjonalność jest jednym z powodów, dla których organizacje decydują się na podłączenie swojego numeru firmowego przez Belfabriek!

Zadowoleni klienci telefonii Belfabriek: