Kupuj numery bezpłatne, lokalne lub międzynarodowe bezpośrednio online

Polska:800 000 235

Zmiana rozszerzenia

Klienci Belfabriek korzystają z tej poręcznej i skutecznej funkcji na wiele sposobów.

Czy chciałbyś być dostępny dla klientów poza godzinami pracy? Aby przedłużyć godziny pracy, ustaw numer docelowy na inny telefon lub lokalizację.

Jeśli jesteś początkującym przedsiębiorcą, możesz dostarczać połączenia na swój numer telefonu komórkowego lub domowego. W połączeniu z innymi funkcjami Belfabriek, pozwala to zoptymalizować Twoją dostępność.

Dzięki subskrypcji Belfabriek możesz zmienić swój numer docelowy w dowolnym momencie, bez dodatkowych opłat.

Łatwy w użyciu i bez dodatkowych opłat.

Belfabriek pozwala na szybką i łatwą zmianę numeru docelowego, tak aby osoby dzwoniące zawsze mogły się z Tobą skontaktować. Oferujemy tę usługę standardowo dla wszystkich klientów Belfabriek. Aby uzyskać więcej informacji, zadzwoń do nas pod bezpłatny numer 800-000 235.

Zalety


Zawsze dostępny

Funkcja zmiany miejsca docelowego zapewnia, że klienci zawsze mogą się z Tobą skontaktować. Już nigdy nie przegapisz ważnego połączenia.


Gdziekolwiek i kiedykolwiek chcesz

Aby zmienić numer docelowy, wystarczy do nas zadzwonić lub skorzystać z naszej aplikacji. Gdziekolwiek jesteś, 24/7


Aktualizacje w czasie rzeczywistym

Nasz system IVR natychmiast aktualizuje numer docelowy. Nie ma opóźnień w przetwarzaniu, a więc nie ma potrzeby planowania z wyprzedzeniem. Zawsze masz pełną kontrolę nad tym, gdzie dostarczane są Twoje połączenia.

W połączeniu z innymi funkcjami

Możesz używać tej funkcji z każdym numerem Belfabriek i łączyć ją z innymi funkcjami, takimi jak nagrywanie rozmów. Co więcej, nie musisz zmieniać swojej obecnej infrastruktury telefonicznej, aby w pełni korzystać z funkcji Belfabriek.

Sprytne łączenie funkcji pozwala uzyskać więcej korzyści z numeru usług. Możesz także połączyć - lub zastąpić - numer docelowy z innymi funkcjami. Jeśli jesteś dostępny tylko w określonych godzinach, na przykład w godzinach pracy, możesz skonfigurować swoje godziny otwarcia. W ten sposób, gdy dzwoniący próbują się z Tobą skontaktować, gdy jesteś niedostępny, otrzymają nagraną wiadomość (Przepraszamy, jesteśmy teraz zamknięci) oraz, jeśli chcesz, możliwość pozostawienia własnej wiadomości na cyfrowej automatycznej sekretarce.

Jeśli nie świadczysz usług telefonicznych w czasie wakacji lub podczas urlopu, nie musisz koniecznie korzystać z funkcji zmiany miejsca docelowego. Zamiast tego można ustawić alternatywny numer telefonu lub wiadomość głosową w kalendarzu wakacyjnym.

Istnieje również wiele innych możliwości łączenia funkcji. Nasi specjaliści chętnie omówią z Państwem możliwości.