Kupuj numery bezpłatne, lokalne lub międzynarodowe bezpośrednio online

Polska:800 088 798
Międzynarodowy:🌍 +31 (0)85 400 5588

Zmień miejsce docelowe

Twój numer telefonu jest numerem wirtualnym.

Oznacza to, że połączenia przychodzące na ten numer są kierowane na telefony, które określisz w swoim wirtualnym centrum obsługi klienta. Mogą to być telefony stacjonarne, komórkowe lub domowe.
Możesz zmieniać te numery tak często, jak chcesz i o każdej porze dnia.

Klienci Belfabriek korzystają z tej wygodnej i skutecznej funkcji na wiele sposobów.

Jeśli jesteś początkującym przedsiębiorcą, możesz przekierować swoje połączenia na telefon komórkowy i domowy. Dodaj te dwa telefony do swojego numeru wewnętrznego, a w połączeniu z innymi dodatkowymi funkcjami Belfabriek będziesz doskonale osiągalny!

Korzyści


Zawsze osiągalny

Funkcja zmiany miejsca docelowego sprawia, że jesteś zawsze dostępny dla swoich klientów i nigdy nie przegapisz ważnego połączenia.


Gdzie i kiedy chcesz

Zmieniaj swoje miejsca docelowe w prosty sposób przez telefon lub za pomocą naszej aplikacji.


Zmiany w czasie rzeczywistym

Nasz system IVR nie ma czasu oczekiwania i natychmiast przetwarza Twoje zamówienie. To Ty decydujesz, które urządzenia będą odbierać połączenia o każdej porze dnia.

Najczęściej zadawane pytania:

Numer wewnętrzny to telefon, który jest zarejestrowany w centrali PBX, aby odbierać połączenia przychodzące. Numer telefonu, który ma 6 rozszerzeń, ma więc 6 telefonów, które mogą odbierać połączenia. Centrala śledzi, które rozszerzenie jest używane jako pierwsze, a które jako drugie.


Możesz utworzyć tyle rozszerzeń, ile chcesz. Możesz utworzyć jedno rozszerzenie dla każdego współpracownika lub wiele rozszerzeń, jeśli Twój współpracownik używa wielu urządzeń do odbierania połączeń.


Możesz utworzyć lub zmienić rozszerzenie telefonu, wysyłając e-mail lub dzwoniąc do naszego zespołu pomocy technicznej. Możesz też zalogować się do swojego pulpitu i tam utworzyć rozszerzenie telefonu.


Możesz utworzyć rozszerzenia z telefonami w innym kraju. Dzięki temu możesz stworzyć wirtualne call center z kolegami z różnych lokalizacji.

Zadowoleni klienci telefonii Belfabriek: