Kupuj numery bezpłatne, lokalne lub międzynarodowe bezpośrednio online

Polska:800 088 798
Międzynarodowy:🌍 +31 (0)85 400 5588

Nawiązywanie połączenia za pomocą telefonu programowego

  • Nowy sposób odbierania połączeń

  • Możliwość używania na każdym smartfonie lub komputerze

  • Łatwość zarządzania

Dzwonienie za pomocą telefonu programowego


Czy szukasz "najlepszego" rozwiązania softphone dla swojej firmy? A może trafiłeś na tę stronę mniej lub bardziej przypadkowo, bo coraz częściej słyszysz to określenie, ale nie wiesz, co ono dokładnie oznacza? Mamy wszystko pod kontrolą!

Najpierw podstawy: telefon programowy może zastąpić telefony stacjonarne (telefony twarde) w prawie wszystkich sytuacjach. Dzięki niemu nie ma już urządzeń, które stoją na biurku i zbierają kurz. Termin "telefon programowy" to skrót od słów "oprogramowanie" i "telefon". Softphone to oprogramowanie, które instalujesz na swoim komputerze, tablecie lub smartfonie. Możesz za jego pomocą wykonywać połączenia, tak jak w przypadku telefonu stacjonarnego!

Po zainstalowaniu oprogramowania na (przykładowo) smartfonie masz uruchomiony drugi telefon. Nie jest on dostępny przez Twój numer komórkowy, ale przez numer firmowy. Idealne rozwiązanie, jeśli Ty i/lub Twoi pracownicy jesteście często w podróży. Albo jeśli nie chcesz wykonywać połączeń przez swój numer komórkowy.

Regularne aktualizacje

Jak często aktualizowany jest Twój telefon stacjonarny? Prawdopodobnie odpowiedź brzmi: "rzadko lub nigdy". Aplikacje telefonów programowych są jednak regularnie aktualizowane, a wraz z nimi pojawiają się nowe funkcje lub ulepszenia.

Podręczna książka adresowa

Telefony stacjonarne mają zwykle ograniczoną książkę adresową. Dodawanie, edytowanie i usuwanie kontaktów jest bardzo kłopotliwe. W wielu firmach kontakty nie są w ogóle przechowywane. To zbyt uciążliwe! Dzięki telefonowi programowemu jest to o wiele łatwiejsze. Co więcej, kontakty można udostępniać bezpośrednio współpracownikom. A ważne dane nie zostaną utracone.

Zalety cenowe

Jak wspomniano, telefon stacjonarny kosztuje 75 euro lub więcej, podczas gdy telefon programowy jest zawarty w abonamencie i zawiera aktualizacje. Ponadto nie ma sprzętu, który trzeba by wymienić po kilku latach!

Łatwe do wdrożenia w organizacji

Zapewnij wszystkim pracownikom telefon stacjonarny, opracuj plany połączeń, przydziel numery wewnętrzne. Budowa i utrzymanie tradycyjnej sieci telefonicznej wymaga wiele pracy. Instalacja telefonu programowego jest znacznie łatwiejsza. Pobierz, wprowadź nazwę użytkownika i hasło i gotowe.

Brak dodatkowych urządzeń w sieci

Każde urządzenie internetowe to urządzenie, które musi być włączone do sieci, potrzebuje numeru IP, może potrzebować własnej podsieci (być może z priorytetem w stosunku do normalnego ruchu sieciowego) i w zasadzie może zostać zhakowane. Telefon programowy wykorzystuje istniejące urządzenie z dostępem do internetu. Nie ma więc dodatkowego urządzenia sieciowego!

Zadowoleni klienci telefonii Belfabriek: