Kupuj numery bezpłatne, lokalne lub międzynarodowe bezpośrednio online

Polska:800 088 798
Międzynarodowy:🌍 +31 (0)85 400 5588

Filtr połączeń

Filtrowanie połączeń - skuteczna ochrona i prywatność

Czy są tacy rozmówcy, których z jakiegoś powodu chcesz zablokować? Albo osoby, do których chciałbyś mieć dostęp?

Możesz łatwo blokować i zezwalać na dostęp dzięki funkcji filtrowania połączeń. Dzięki temu linia telefoniczna będzie otwarta dla ważnych dla Ciebie osób.
Filtry połączeń Belfabriek są proste i skuteczne. Umożliwiają tworzenie tymczasowych lub stałych list numerów telefonów, które są zablokowane dla Twojego numeru telefonu.

Osoby dzwoniące z jednego z tych numerów usłyszą nagrany komunikat "Ten numer jest zablokowany".

Możesz również użyć funkcji filtra połączeń w odwrotnym kierunku, aby umożliwić dostęp niektórym rozmówcom. Możesz więc blokować i zezwalać na dostęp.

Korzyści


Tylko autoryzowani rozmówcy

Twoi współpracownicy muszą obsługiwać tylko upoważnionych rozmówców (np. tylko klientów). A uśmiech na drugim końcu linii jest zauważalny.


Lepsza koncentracja

Niechciane połączenie może być bardzo rozpraszające dla Twoich współpracowników. Dzięki filtrowi połączeń mogą się oni skoncentrować na zapewnieniu jak najlepszej obsługi.


Lepsza obsługa

Większa satysfakcja z pracy, lepsza koncentracja i mniejsza presja czasu sprawiają, że współpracownicy mogą świadczyć lepsze usługi.

Aktywacja filtra rozmów

Filtr rozmów jest zawarty w abonamencie Belfabriek. Możesz go aktywować w dowolnym momencie bez dodatkowych kosztów. Nasze numery i dodatkowe funkcje działają z każdym systemem telefonicznym i dostawcą usług telekomunikacyjnych. Nie musisz więc wprowadzać żadnych zmian w swojej obecnej infrastrukturze telefonicznej, gdy rejestrujesz u nas numer.

Najczęściej zadawane pytania:

Filtr połączeń działa tylko w przypadku połączeń przychodzących.

Skontaktuj się z naszym działem pomocy technicznej, podając datę i godzinę połączenia, a my zbadamy anonimowy numer, aby dodać go do filtra połączeń.

Możemy również tymczasowo aktywować filtr połączeń dla połączeń przychodzących.

Zadowoleni klienci telefonii Belfabriek: