Kupuj numery bezpłatne, lokalne lub międzynarodowe bezpośrednio online

Polska:800 000 235

Czarna lista

Czarne listy Belfabriek są łatwe w użyciu i bardzo skuteczne. Wdrażaj tymczasowe lub stałe listy numerów, do których nie chcesz mieć dostępu.

Możesz aktywować czarne listy dla poszczególnych numerów lub całych zakresów.

Połączenia z numeru umieszczonego na czarnej liście są przekierowywane na Twoją wiadomość głosową o czarnej liście. Możesz użyć tego komunikatu, aby skierować dzwoniącego na inny numer lub poinformować go, że numer, z którego korzystał, jest przeznaczony tylko dla klientów.

Aktywuj swoją czarną listę

Funkcja czarnej listy jest zawarta w Twojej subskrypcji Belfabriek. Możesz ją aktywować w dowolnym momencie, bez dodatkowych opłat. Nasze numery i dodatkowe funkcje działają z każdym systemem telefonicznym i dostawcą usług telekomunikacyjnych. Nie musisz wprowadzać żadnych zmian w swojej obecnej infrastrukturze telefonicznej, aby korzystać z numeru Belfabriek.

Aby uzyskać więcej informacji lub pomoc w aktywacji czarnej listy, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta pod bezpłatnym numerem 800-000 235.

Nie jesteś jeszcze klientem? Nasza pełna gama funkcji jest dostępna dla wszystkich posiadaczy Belfabriek 0800, lokalnych lub krajowych numerów telefonicznych. Aby uzyskać więcej informacji, zadzwoń do nas pod bezpłatny numer 800-000 235.

Zalety


Tylko autoryzowani rozmówcy

Twoi pracownicy mogą skupić swoją uwagę na uprawnionych rozmówcach (np. tylko klientach). Twoi klienci z pewnością zauważą uśmiech na swoich twarzach.


Lepsza koncentracja

Niepożądane połączenia rozpraszają uwagę Twoich agentów. Czarna lista zapewnia, że mogą oni pozostać skupieni na świadczeniu wysokiej jakości usług.


Lepsza obsługa

Większa satysfakcja z pracy, większa koncentracja i mniejsza presja czasu oznaczają, że Twoi pracownicy mogą świadczyć lepsze usługi.