Kupuj numery bezpłatne, lokalne lub międzynarodowe bezpośrednio online

Polska:800 000 235

Biała lista VIP

Whitelista VIP pozwala na stworzenie listy numerów telefonicznych, dla których Twój numer jest przeznaczony wyłącznie. Połączenia z każdego innego numeru są przekierowywane na wiadomość, a Ty zachowujesz linię otwartą dla tej specjalnej grupy kontaktów.

Chcesz skonfigurować linię serwisową, z której będą mogli korzystać tylko obecni klienci? Dodaj ich numery do białej listy.

Może to brzmi trochę jak James Bond, ale routing VIP naprawdę zmienia Twoje specjalne kontakty w telefonicznych VIP-ów.

Zacznij tworzyć swoją białą listę już dziś

Skontaktuj się z nami już dziś, aby aktywować routing VIP i rozpocząć tworzenie własnej listy VIP. Możesz zadzwonić do nas pod bezpłatny numer 800-000 235.

Nie jesteś jeszcze klientem Belfabriek? Z pewnością docenisz nasze przejrzyste ceny i szeroki zakres funkcji. Wybierz swój własny numer telefoniczny 0800, lokalny lub krajowy już dziś.

Zalety


Wyłączność

Routing VIP pozwala na zapewnienie Twoim kontaktom wyjątkowej obsługi, na której Ci zależy. Tylko numery z Twojej listy mają dostęp do Twojej linii telefonicznej.


Usługa Premium

Skupiając się wyłącznie na swoich ważnych kontaktach, możesz poświęcić im całą swoją uwagę i zapewnić usługi najwyższej jakości.


Dla każdego typu liczby

Routing VIP, jak wszystkie nasze funkcje, działa z każdym typem numeru: 0800, lokalnym lub krajowym. Możesz go nawet używać z numerami międzynarodowymi.