Kupuj numery bezpłatne, lokalne lub międzynarodowe bezpośrednio online

Polska:800 088 798
Międzynarodowy:🌍 +31 (0)85 400 5588

Narzędzie do wysyłania SMS-ów

SMS to świetny sposób na wysyłanie krótkich wiadomości do swoich klientów. Ale jak wysłać je do dużych grup?

Narzędzie do wysyłania wiadomości SMS w Belfabriek jest prawdziwym wybawieniem.
Możesz łatwo zarządzać kontaktami, grupami i wiadomościami SMS ze znanego Ci środowiska online. Jest to nie tylko wygodniejsze, ale także znacznie szybsze niż korzystanie z telefonu komórkowego.

Twórz kontakty i organizuj je logicznie w różne listy i grupy SMS-ów. Możesz wysyłać wiadomości SMS natychmiast lub w późniejszym czasie.

Chcesz połączyć swój pakiet oprogramowania z naszą platformą SMS? Nie ma problemu: możemy szybko skonfigurować takie połączenie SMS za pomocą naszego SMS API.

Jeśli oprócz SMS-ów chcesz wysyłać wiadomości głosowe, również mamy dla Ciebie rozwiązanie. W przypadku wiadomości głosowej odbiorca jest wywoływany przez nasz komputer i odtwarzana jest wiadomość głosowa. W przypadku katastrofy lub sytuacji kryzysowej jest to często lepsze rozwiązanie niż wysyłanie SMS-ów, ponieważ nie możesz mieć pewności, że wiadomość zostanie natychmiast odczytana.

Korzyści


Wygodne pisanie

Wysyłanie SMS-ów z komputera z klawiaturą jest znacznie łatwiejsze niż wysyłanie ich z telefonu komórkowego. Możesz łatwiej przygotować wiadomości na komputerze i wysłać je jako wiadomości tekstowe online.


Zrób wrażenie

Otrzymujesz więcej e-maili czy SMS-ów? Krótkie i mocne wiadomości tekstowe robią większe wrażenie niż kolejny e-mail. Zwłaszcza jeśli są wysyłane za pośrednictwem zaufanej platformy SMS-owej..


Twórz grupy

Różne wiadomości tekstowe dla różnych odbiorców? Nie ma problemu. Twórz własne grupy SMS-ów w panelu administracyjnym.


Również do użytku wewnętrznego

Ważne wiadomości w Twojej firmie? Poinformuj wszystkich współpracowników szybko i łatwo za pomocą wiadomości SMS lub głosowych.

Zastosowanie narzędzia SMS

Klienci Belfabriek używają narzędzia SMS na wiele różnych sposobów. Pogratuluj klientowi lub koledze z okazji urodzin, wyślij przypomnienie, jeśli ktoś jeszcze nie podpisał umowy lub poinformuj grupę klientów o nowej usłudze! Dzięki naszemu oprogramowaniu zawsze możesz dotrzeć do właściwego odbiorcy i szybko wysłać wiadomość.

Najczęściej zadawane pytania:

Możesz łatwo wysyłać wiadomości SMS ze swojego pakietu oprogramowania, korzystając z naszego SMS API.


Wiadomość SMS dociera bezpośrednio do odbiorcy w aplikacji do przesyłania wiadomości w telefonie komórkowym. Nie ma opóźnień w wysyłaniu, wysyłamy w czasie rzeczywistym.


Możesz wysłać tyle wiadomości tekstowych, ile chcesz. Wysyłanie SMS-ów jest objęte naszą polityką uczciwego użytkowania, więc jeśli wysyłasz dużo SMS-ów online, pobieramy opłatę 10 centów za SMS-a.


Jeśli kupisz u nas numer telefonu, możesz go ustawić w narzędziu SMS. Klienci będą mogli rozpoznać twój numer telefonu, co zwiększy i poprawi czytelność i czas reakcji twoich klientów, kiedy otrzymują powiadomienia.


Możesz używać krajowych i lokalnych numerów telefonów z aplikacją WhatsApp od Belfabriek, aby wysyłać i odbierać wiadomości WhatsApp. WhatsApp ma swoje własne narzędzie do zarządzania tym.
Zadowoleni klienci telefonii Belfabriek: