Kupuj numery bezpłatne, lokalne lub międzynarodowe bezpośrednio online

Polska:800 000 235

Narzędzie do wysyłania wiadomości tekstowych

Zarządzaj kontaktami i grupami oraz komponuj wiadomości SMS w znanym Ci środowisku online. Jest to o wiele wygodniejsze i wydajniejsze niż wykonywanie tych samych zadań na telefonie komórkowym.

Czy chcesz połączyć naszą platformę SMS z własną aplikacją? Nie ma problemu: możemy zająć się tym sms-link dla Ciebie.

Zintegruj platformę SMS z własnym systemem

Użyj naszego SMS API, aby zintegrować nasze narzędzie SMS z Twoim własnym systemem. Na przykład, aby wysłać klientom automatyczny SMS potwierdzający, gdy się zarejestrują.

Klienci Belfabriek używają SMS-Klappera na wiele oryginalnych sposobów. Na przykład, aby życzyć klientom lub współpracownikom szczęśliwych urodzin, lub wysłać przypomnienie, że ktoś musi jeszcze podpisać umowę, lub poinformować grupę klientów o nowej usłudze.

Zalety


Wygodne pisanie

Komponowanie i wysyłanie wiadomości SMS na komputerze, z pełnowymiarową klawiaturą, jest znacznie łatwiejsze niż wykonywanie tych samych czynności na telefonie komórkowym.


Zrób wrażenie

Czy otrzymujesz więcej e-maili czy wiadomości SMS? Racja: krótki i słodki SMS ma większy wpływ niż kolejny e-mail.


Skomponuj swoje listy

Różne wiadomości dla różnych grup kontaktów? Nie ma problemu, zarządzaj grupami SMS z poziomu pulpitu nawigacyjnego.


Wysyłaj teksty, kiedy chcesz

Możemy sobie wyobrazić, że możesz chcieć zaplanować wysyłanie wiadomości SMS na później. Nasza platforma oferuje taką opcję. Po wpisaniu wiadomości, możesz ustawić czas i datę dostarczenia.


Również do użytku wewnątrzzakładowego

Czy masz ważne wiadomości do przekazania swoim pracownikom? Szybko i łatwo poinformuj wszystkich za pomocą narzędzia SMS.