Kupuj numery bezpłatne, lokalne lub międzynarodowe bezpośrednio online

Polska:800 088 798
Międzynarodowy:🌍 +31 (0)85 400 5588

Numery telefonów dla małych i średnich przedsiębiorstw

Numery telefoniczne dla małych i średnich firm: inteligentne, skalowalne i niedrogie.

Idealne rozwiązania dla małych i średnich przedsiębiorstw


Chcesz mieć stały numer dla swojej firmy, ale jednocześnie mieć elastyczną kontrolę nad tym, gdzie przychodzą połączenia (na telefon stacjonarny lub komórkowy)? Nasze numery telefoniczne są inteligentne, skalowalne i bardzo przystępne cenowo. Dlatego są idealnym rozwiązaniem dla małych i średnich firm. Dotyczy to również wszystkich firm rozpoczynających działalność oraz tych, które dopiero zaczynają!
Jak to działa?
To proste. Umieszczamy Twój numer telefonu służbowego w naszej chmurze telefonicznej (korzyść: wysoka jakość połączeń, wszystkie zaawansowane usługi) i gotowe. W naszym sklepie z numerami zawsze możesz znaleźć świetne numery, które są obecnie wolne. I tak, nawet te numery są "obsługiwane" przez wiele opcji, z których jesteśmy znani.

Co jest w tym elastyczne?

W zasadzie wszystko. Rozumiemy, że chcesz szybko reagować na okoliczności. I dbamy o to, aby Twoje rozwiązanie telefoniczne właśnie to umożliwiało. Ty decydujesz - elastycznie!

- Gdzie dostarczamy połączenia. Może to być "zwykły" telefon na biurku, telefon stacjonarny pod prywatnym adresem lub telefon komórkowy. Co więcej, nie ma znaczenia, czy korzystasz z VoIP czy z telefonu komórkowego. Dzięki naszej aplikacji sam ustalasz miejsce docelowe. W domu. W biurze. Albo w drodze. Na przykład: czy w sklepie/praktyce jest tak dużo pracy, że pracownicy nie mogą odbierać telefonów? Wtedy zmieniasz miejsce docelowe na kogoś, kto pracuje w domu. Albo na telefon komórkowy. Czy znowu jest cicho? Wtedy znowu to odwracasz.
Kilka sklepów internetowych z własnymi numerami? Dzięki Belfabriek możesz centralnie obsługiwać wszystkie połączenia ze wszystkich numerów. To proste!


Zbuduj wirtualne call center, dzieląc dzwoniących między np. pracowników sklepu i centralę? Nie ma problemu.


Zaawansowane kolejki połączeń, menu wyboru, nagrywanie głosu? Wszystko w pakiecie (i jeszcze więcej!).
Czy Twoi programiści chcą zarządzać ustawieniami poprzez webhook? Wbudowana funkcjonalność.

Dodatkowo: Twój numer rośnie bez wysiłku wraz z Twoją firmą. Zarówno pod względem funkcjonalności technologicznej, jak i różnych aplikacji, które oferujemy do zarządzania. Nie jesteś skazany na jedną aplikację.

Podaruj swojemu numerowi chmurę Belfabriek i zacznij od udanej przyszłości. Witamy na pokładzie!

Zadowoleni klienci telefonii Belfabriek: