Kupuj numery bezpłatne, lokalne lub międzynarodowe bezpośrednio online
Zadzwoń do nas bez opłat:
800 000 235

Rozwiązania VoIP dla małych i średnich przedsiębiorstw

System telekomunikacyjny oparty na chmurze dla MŚP: inteligentny, skalowalny i niedrogi.

Idealne rozwiązania dla MŚP

Szukasz godnego zastępstwa dla swojego połączenia ISDN? Dużo eksperymentowałeś z VoIP, ale nie jesteś przekonany co do jakości? Czy chcesz mieć stały numer dla firmy, ale elastycznie określać, gdzie (stacjonarnie, komórkowo, itp.) przychodzą połączenia? Nasze rozwiązania telefoniczne są inteligentne, skalowalne i super przystępne cenowo. I dlatego są idealnym rozwiązaniem dla małych i średnich przedsiębiorstw. Włączając w to wszystkie startupy i scale up'y, które "skrycie" chcą stać się korporacjami.

Jak to działa?

To proste. Umieszczamy Twój dotychczasowy numer w chmurze (zaleta: wysoka jakość połączeń, wszystkie zawarte usługi zaawansowane) i gotowe. A może wolisz nowy numer? To też jest możliwe. W naszym sklepie z numerami zawsze znajdziesz piękne numery, które są aktualnie wolne w rejestrze numerów. I tak, nawet te numery są "obsługiwane" z wieloma dodatkowymi opcjami, z których jesteśmy znani.

Co jest w tym elastycznego?

Właściwie wszystko. Rozumiemy, że chcesz szybko reagować na okoliczności. Dlatego dbamy o to, aby Twoje rozwiązanie telefoniczne mogło to zrobić. Ty decydujesz - elastycznie! - Gdzie dostarczamy połączenia. Może to być "zwykły" telefon na biurku, ale także telefon stacjonarny pod prywatnym adresem lub telefon komórkowy. Ponadto nie ma znaczenia, czy korzystasz z VoIP, analogowego czy ISDN. Dzięki naszej aplikacji (bezpłatnej) sam ustawiasz miejsce docelowe. W domu. W biurze. Lub w drodze. Przykład: czy w sklepie/praktyce jest tak dużo pracy, że pracownicy nie mogą odbierać połączeń? W takim razie przekierowujesz cel podróży do kogoś, kto pracuje w domu. Albo na telefon komórkowy. Czy wraca spokój i cisza? Wtedy odwracasz to jeszcze raz.

  • Kilka sklepów internetowych, które mają swoje własne numery? Z Belfabriek, możesz przetwarzać wszystkie połączenia wszystkich numerów centralnie. Łatwo to zrobić!

  • Zbuduj wirtualne call center, dzieląc dzwoniących między pracowników sklepu i np. siedzibę firmy? Bułka z masłem.

  • Zaawansowane kolejki połączeń, menu wyboru, nagrywanie głosu? Wszystko w pakiecie (i nie tylko!).

  • Czy Twoi programiści chcą zarządzać ustawieniami poprzez webhook? Wbudowana funkcjonalność.

Dodatkowo: Twój numer rośnie bez wysiłku wraz z Twoją firmą. Zarówno jeśli chodzi o funkcjonalności technologiczne, jak i liczbę oddziałów i osób dzwoniących. Podaruj więc swojemu numerowi "chmurę" i rozpocznij pomyślną przyszłość. Witamy na pokładzie!