Kupuj numery bezpłatne, lokalne lub międzynarodowe bezpośrednio online

Polska:800 088 798
Międzynarodowy:🌍 +31 (0)85 400 5588

Oprogramowanie dla firm

Jeśli jesteś użytkownikiem naszego systemu telefonicznego, masz możliwość skorzystania z telefonu programowego.

Softphone'y

Wybierz swój własny telefon programowy

W ramach korzystania z naszego systemu telefonicznego masz możliwość korzystania z telefonu programowego.

Dzięki nam możesz wybrać dowolny telefon programowy od dowolnego producenta i włączyć go do swojego zespołu telefonicznego. Nie jesteś więc przywiązany do jednej marki telefonu programowego lub jednego telefonu programowego dostarczonego przez dostawcę. Jest to ważne, ponieważ daje Ci swobodę wyboru telefonu programowego, który najbardziej Ci odpowiada.

2 najczęściej używane softphone'y z 2024 roku to:

Telefon programowy Zoiper (www.zoiper.com)
Telefon programowy Bria (www.counterpath.com)

Mogą Państwo kupić te telefony programowe bezpośrednio od tych producentów jako licencje na oprogramowanie. Od nas otrzymują Państwo dane logowania, aby te telefony programowe mogły zalogować się do Państwa centrali PBX.

Co ważne, telefony programowe mają zalety, ale także wady, zwłaszcza jeśli zainstalują je Państwo na telefonie komórkowym.

Telefon programowy na komputerze stacjonarnym zwykle działa doskonale. Z zestawem słuchawkowym na Państwa komputerze, staje się on pełnoprawnym telefonem.

Jest to przydatne, jeśli odbierają Państwo lub wykonują wiele połączeń, ponieważ mają Państwo obie ręce wolne do pisania. I nie trzeba inwestować w nowe telefony stacjonarne (tylko zestawy słuchawkowe).

Telefon programowy na telefonie komórkowym ma jedną wadę, a mianowicie jest aplikacją na telefonie komórkowym. A aplikacja po pewnym czasie sama się zamyka lub przechodzi w tryb uśpienia.

Od tego momentu nie będą już Państwo odbierać połączeń przychodzących. Nie zauważą tego Państwo.

Dlatego dostarczamy połączenia bezpośrednio do sieci komórkowych za pośrednictwem naszego połączenia międzysieciowego.

Dzięki temu połączenia zawsze docierają na Państwa telefon komórkowy, a Państwo nie są zależni od aplikacji lub działającego połączenia internetowego.

Proszę więc dobrze się zastanowić: jak ważne jest dla Państwa odbieranie każdego połączenia? Jeśli odpowiedź na to pytanie brzmi "bardzo ważne", proszę nigdy nie korzystać z aplikacji, lecz korzystać z połączeń dostarczanych przez sieci komórkowe na Państwa telefon komórkowy lub stacjonarny.

Twój firmowy numer telefonu dokładnie taki, jaki chcesz

Niech nasz personel skonfigurować swój numer telefonu tak, jak chcesz. Następnie można łatwo dokonać zmian samodzielnie lub mają nam to zrobić dla Ciebie, więc nie musisz się martwić o to więcej!

Bot zamiany tekstu na mowę ✨

Czy chcesz, aby na Twoim numerze pojawiła się wiadomość powitalna? Nie jesteś fanem własnego głosu? A wynajęcie profesjonalnego aktora głosowego jest dla Ciebie zbyt kosztowne?

Filtr połączeń

Czy są osoby, które z jakiegoś powodu nie chcą dzwonić na określony numer? Możesz je łatwo zablokować, korzystając z funkcji filtrowania połączeń.

Kolejka dzwoniących

Zdarzają się sytuacje, kiedy liczba dzwoniących przekracza liczbę pracowników dostępnych przy telefonie. Tego typu szczytami połączeń można łatwo zarządzać dzięki kolejce połączeń, wspaniałej funkcji dostępnej dla każdego klienta w Belfabriek.

Menu telefonu

Twoi klienci woleliby mieć kogoś na linii natychmiast. Nie każdy pracownik wie, jak odpowiedzieć na każde pytanie. Dzięki menu wyboru telefonu możesz jak najszybciej połączyć dzwoniących z właściwą osobą.

Nagrywanie rozmów

"To połączenie może być nagrywane, aby zapewnić jakość naszych usług". Osoby dzwoniące na numery firmowe regularnie słyszą podobną zapowiedź. Istnieje prawdopodobieństwo, że te numery są hostowane przez Belfabriek.

Narzędzie do wysyłania SMS-ów

SMS-y są doskonałym medium do wysyłania krótkich wiadomości do klientów. Ale jak wysłać je do dużych grup? Narzędzie SMS z Belfabriek jest prawdziwym wybawieniem.

Poczta głosowa

Nigdy nie przegapisz połączenia, kiedy wszyscy twoi współpracownicy są zajęci lub jesteś chwilowo niedostępny.

Przechwyć szczytowy ruch

Ogromny sukces kampanii marketingowej? Darmowy rozgłos w krajowych mediach? Udana kampania Google Ads? Godne pochwały opinie na stronach internetowych? Nie ma problemu!

Statystyki połączeń

Masz służbowy numer telefonu, aby Twoi klienci mogli łatwo się z Tobą skontaktować. Chcesz rozmawiać z większą liczbą rozmówców i lepiej ich obsługiwać. Ale skąd możesz wiedzieć, czy osiągasz swoje cele? Pomiar to wiedza.

Statystyki przez e-mail

Twój codzienny, tygodniowy lub miesięczny przegląd statystyk połączeń jest wygodnie wysyłany pocztą. Oczywiście wraz z Państwa numerem telefonu.

Szeptanka

Wielu przedsiębiorców ma wiele numerów do różnych celów lub sklepów internetowych. W takim przypadku warto wiedzieć na początku rozmowy, na jaki numer telefoniczny jest wykonywane połączenie!

Telefon stacjonarny/komórkowy

Twój numer telefonu jest numerem wirtualnym. Oznacza to, że każde połączenie przychodzące jest przekierowywane na numer wewnętrzny. Może to być telefon stacjonarny lub komórkowy.

Telefonia międzynarodowa

Realizujesz połączenia krajowe lub do innych krajów? Nie ma problemu!

VIP Whitelist

Czy chcesz przyznać dostęp do swojego służbowego numeru telefonu tylko określonej grupie osób? Dzięki białej liście VIP-ów masz pewność, że linie pozostaną wolne dla osób, dla których Twój numer telefonu jest przeznaczony.

Webhook

Elastyczne przełączanie rozszerzeń poprzez własną stronę internetową za pomocą webhooków

Wiadomość powitalna

"Dziękuję za telefon..." to pierwsza rzecz, jaką słyszysz, gdy dzwonisz do profesjonalnej firmy.

Zmień miejsce docelowe

Las llamadas se dirigen a todos tus teléfonos: fijos, móviles, VOIP o tradicionales. Puedes cambiar este destino cuando y cuantas veces quieras.

Zadowoleni klienci telefonii Belfabriek:

Telefon biurkowy

Wstępnie skonfigurowane urządzenie zapewniające obsługę typu "plug 'n' play".

Softphone

Odbieranie i wykonywanie połączeń służbowych za pomocą istniejących telefonów komórkowych

Interfejs internetowy

Zarządzaj wszystkimi numerami i połączeniami online

Aplikacje mobilne

Ustawianie siebie jako dostępnego lub niedostępnego do odbierania połączeń telefonicznych

Numer stacjonarny w komórce

Twoje połączenia bezpośrednio na telefon komórkowy