Kupuj numery bezpłatne, lokalne lub międzynarodowe bezpośrednio online

Polska:800 088 798 | 22 104 7313
Międzynarodowy:+3170-3111050

Telefon programowy

Łatwe w użyciu i proste oprogramowanie pozwala uczynić dowolny komputer (Windows/Apple) i dowolny telefon komórkowy (iOS/Android) częścią systemu telefonicznego.

Poznaj swój softphone

Czy jesteś fanatykiem Skypa? A może dzwonisz za pomocą innego pakietu oprogramowania? W takim razie wiesz już, czym jest telefon programowy: to program, za pomocą którego można wykonywać połączenia na komputerze. Tak jak na laptopie, telefonie komórkowym lub tablecie. Jeśli w systemie Windows, Linux, Android lub iOS czujesz się jak w domu, istnieje duże prawdopodobieństwo, że softphone będzie działał. Ale który z nich wybrać?

Jeśli korzystasz z naszego systemu telefonicznego, telefon programowy Belfabriek jest najlepszym rozwiązaniem. Zwłaszcza że nasz telefon programowy bezproblemowo współpracuje z systemem telefonicznym, a wszystkie ważne ustawienia są wstępnie skonfigurowane. To prawdziwe rozwiązanie typu "podłącz i dzwoń", ponieważ wystarczy wprowadzić hasło lub zeskanować kod QR (nowa funkcja!), aby znaleźć się w powietrzu. Łatwiej już być nie może! Ponadto przydatna funkcja: książka adresowa działa w środowisku telefonu programowego.

Połączona konfiguracja? Nie ma problemu! System Telefoniczny Belfabriek działa z telefonami programowymi, ale także z kombinacją telefonów programowych, zwykłych telefonów i urządzeń przenośnych. Sam określasz idealną konfigurację! Czego potrzebuje pracownik X lub Y? Ty to określasz. My zajmiemy się sprawnym wdrożeniem. Warto wiedzieć: Telefon programowy jest częścią Systemu Telefonicznego Belfabriek. Nie wiąże się to więc z żadnymi kosztami.

Regularne nowe aktualizacje

Rozwiązanie prekonfigurowane

Łatwa konfiguracja za pomocą kodu QR

100 miejsc pracy? Branding telefonu programowego jest możliwy!

Oprogramowanie do wywoływania na dowolny komputer i telefon komórkowy

Łatwe do pobrania i zainstalowania na dowolnym urządzeniu w zespole telefonicznym

 • Obsługiwane telefony
  • Urządzenia Apple iOS i Android
 • Obsługa komputerów stacjonarnych
  • Komputery Apple Intel i M1, komputery z systemem Windows
 • Opcje podstawowe
  • Odbieranie połączeń
  • Prowadzenie rozmów
 • Funkcje zaawansowane
  • Wspólna służbowa książka adresowa z kontaktami, którą można aktualizować za pośrednictwem portalu Belfabriek
 • Aktualizacje
  • Aktualizacje co najmniej 4 razy w roku
  • 1 lub więcej zespołów telefonicznych konfigurowalnych na różnych urządzeniach
  • Możliwość łączenia istniejących urządzeń mobilnych i komputerów

Fantastyczna jakość dźwięku

Zamień swoje dotychczasowe komputery (z zestawem słuchawkowym) i telefony komórkowe w urządzenia, które mogą odbierać połączenia z numerów telefonów służbowych.

 • dzięki naszemu oprogramowaniu komputery stają się najbardziej zaawansowanymi telefonami na rynku, więc nie ma potrzeby kupowania nowych urządzeń biurkowych

 • łatwo skonfigurować zespół telefoniczny lub centrum telefoniczne w 1 lub kilku lokalizacjach

 • najlepsza jakość dźwięku dzięki zastosowaniu najnowszych kodeków (kodeki/dekodery)

 • dzięki temu nie musisz kupować nowych urządzeń biurkowych ani telefonów komórkowych - wystarczy, że pobierzesz nasz softphone, a Twoje urządzenie stanie się telefonem grupy rozmówców

Sprawne wdrażanie i zarządzanie

Nasze telefony programowe można łatwo wdrożyć w ramach zespołu telefonicznego i organizacji.

 • Łącza do pobrania dla komputerów z systemem Windows i Apple

 • Telefony programowe dla telefonów komórkowych w odpowiednich sklepach z aplikacjami (Google Play/Apple)

 • Łatwe dodawanie użytkowników, którzy mogą się logować za pomocą nazwy użytkownika i hasła lub unikalnego kodu QR.

Łatwe do zamówienia dla Twojej organizacji!

Poznaj swój softphone

Czy jesteś fanatykiem Skypa? A może dzwonisz za pomocą innego pakietu oprogramowania? W takim razie wiesz już, co to jest softphone: program, za pomocą którego można wykonywać połączenia na komputerze. Tak jak na laptopie, telefonie komórkowym lub tablecie. Jeśli w systemie Windows, Linux, Android lub iOS czujesz się jak w domu, istnieje duże prawdopodobieństwo, że softphone będzie działał. Ale który z nich wybrać?

Jeśli korzystasz z naszego systemu telefonicznego, telefon programowy Belfabriek jest najlepszym rozwiązaniem. Zwłaszcza że nasz telefon programowy bezproblemowo współpracuje z systemem telefonicznym, a wszystkie ważne ustawienia są wstępnie skonfigurowane. To prawdziwe rozwiązanie typu "podłącz i dzwoń", ponieważ wystarczy wprowadzić hasło lub zeskanować kod QR (nowa funkcja!), aby znaleźć się w powietrzu. Łatwiej już być nie może! Ponadto przydatna funkcja: książka adresowa działa w środowisku telefonu programowego.

Chcesz połączyć? Nie ma problemu! System telefoniczny Belfabriek działa z telefonami programowymi, ale także z kombinacją telefonów programowych, zwykłych telefonów i urządzeń mobilnych. Sam określasz idealną konfigurację! Czego potrzebuje pracownik X lub Y? Ty to określasz. My zajmiemy się sprawnym wdrożeniem. Warto wiedzieć: Telefon programowy jest częścią Systemu Telefonicznego Belfabriek. Nie wiąże się to więc z żadnymi kosztami.

Pięć największych korzyści

 • Regularne nowe aktualizacje

 • Wstępnie skonfigurowane rozwiązanie

 • Łatwa konfiguracja za pomocą kodu QR

 • Dostęp do centralnej książki adresowej

 • 100 miejsc pracy? Możliwość brandingu telefonu programowego!

Twój firmowy numer telefonu dokładnie taki, jaki chcesz

Zarejestruj swój numer telefonu w Belfabriek, a dzięki naszym przydatnym aplikacjom i funkcjom będziesz mieć pełną kontrolę nad swoim służbowym numerem telefonu.

Masz dostęp w czasie rzeczywistym do najważniejszych statystyk i możesz dostosować wszystkie ustawienia jednym kliknięciem. Wszędzie i o każdej porze.

Przejrzyste połączenia i stawki to nie jedyne powody, dla których przedsiębiorcy rejestrują swój numer telefonu w Belfabriek. Dzięki naszemu bogatemu pakietowi funkcji otrzymujesz więcej funkcji, których nie mogą zaoferować inni operatorzy.

Równie ważna jest swoboda i kontrola, jaką masz dzięki naszym aplikacjom.

Bezpośrednie przekierowanie połączeń

Twój numer firmowy jest numerem wirtualnym. Oznacza to, że każde połączenie przychodzące jest przekierowywane na inny telefon. Może to być każdy telefon stacjonarny lub komórkowy.

Cyfrowa automatyczna sekretarka

Nigdy nie musisz przegapić połączenia, nawet jeśli wszyscy Twoi koledzy są zajęci, kolejka jest zbyt długa lub nie możesz odebrać z innych powodów.

Filtr

Czy są tacy rozmówcy, którym wolałbyś nie udostępniać danego numeru? Możesz ich łatwo zablokować za pomocą funkcji filtrowania połączeń. W ten sposób zachowasz wolne telefony dla ważnych rozmówców.

Kolejki połączeń

Może się zdarzyć, że liczba osób dzwoniących będzie większa niż liczba pracowników dostępnych przy telefonie. Z takimi szczytami połączeń można sobie łatwo poradzić dzięki kolejkom połączeń, co jest wspaniałą funkcją dla każdego klienta Belfabriek.

Lista VIP

Czy chcesz przyznać dostęp do swojego służbowego numeru telefonu tylko określonej grupie osób? Dzięki białej liście VIP-ów masz pewność, że linie pozostaną wolne dla osób, dla których Twój numer telefonu jest przeznaczony.

Menu telefonu

Twoi klienci woleliby mieć kogoś na linii natychmiast. Nie każdy pracownik wie, jak odpowiedzieć na każde pytanie. Dzięki menu wyboru telefonu możesz jak najszybciej połączyć dzwoniących z właściwą osobą.

Nagrywanie rozmów

"To połączenie może być nagrywane, aby zapewnić jakość naszych usług". Osoby dzwoniące na numery firmowe regularnie słyszą podobną zapowiedź. Istnieje prawdopodobieństwo, że te numery są hostowane przez Belfabriek.

Narzędzie do wysyłania wiadomości tekstowych

SMS-y są doskonałym medium do wysyłania krótkich wiadomości do klientów. Ale jak wysłać je do dużych grup? Narzędzie SMS z Belfabriek jest prawdziwym wybawieniem.

Numer telefonu do wielu oddziałów

Nasza platforma IVR może rozdzielać setki jednoczesnych połączeń między wszystkie oddziały w jednym lub kilku obszarach.

Obsługa przepełnienia połączeń

Ogromny sukces kampanii marketingowej? Darmowy rozgłos w krajowych mediach? Udana kampania Google Ads? Godne pochwały opinie na stronach internetowych? Nie ma problemu!

Statystyki

Wybierasz numer telefonu głównie po to, by zoptymalizować dostępność swojej firmy. Chcesz odbierać więcej telefonów i lepiej im służyć. Ale skąd wiesz, czy osiągasz zamierzone cele? Nasze statystyki.

Statystyki połączeń wysyłane pocztą elektroniczną

Twój codzienny, tygodniowy lub miesięczny przegląd statystyk połączeń jest wygodnie wysyłany pocztą. Oczywiście wraz z Państwa numerem telefonu.

Tekst na mowę speechbot

Czy chcesz, aby na Twoim numerze pojawiła się wiadomość powitalna? Nie jesteś fanem własnego głosu? A wynajęcie profesjonalnego aktora głosowego jest dla Ciebie zbyt kosztowne?

Telefonia międzynarodowa

Dostarczanie rozmów telefonicznych w kraju lub w innych krajach? Nie ma problemu!

Ton przed ogłoszeniem

Wielu przedsiębiorców ma wiele numerów do różnych celów lub sklepów internetowych. W takim przypadku warto wiedzieć na początku rozmowy, na jaki numer telefoniczny jest wykonywane połączenie!

Webhook

Elastyczne przełączanie miejsc docelowych za pomocą własnej strony internetowej przy użyciu webhooków

Wiadomość powitalna

"Dziękuję za telefon..." to zazwyczaj pierwsza rzecz, jaką słyszysz, gdy dzwonisz do organizacji zawodowej.

Wirtualne Callcenter

Dzięki wirtualnemu centrum obsługi telefonicznej masz pewność, że dzwoniący są rozdzielani sprawiedliwie i równomiernie między dostępnych współpracowników, w domu, w biurze lub gdziekolwiek indziej.

Zmień rozszerzenie urządzenia

Połączenia z wirtualnym numerem telefonu są automatycznie przekazywane na Twoje aktualne telefony. Mogą to być telefony stacjonarne, komórkowe lub VoIP. Możesz zmieniać numer docelowy w dowolnym momencie i tak często, jak chcesz.

Wypróbuj system Belfabriek już dziś!

System, który działa dla wszystkich pracowników: w domu i w biurze.

Spróbuj!

Zadowoleni klienci telefonii Belfabriek:

Telefon biurkowy

Wstępnie skonfigurowane urządzenie zapewniające obsługę typu "plug 'n' play".

Softphone

Odbieranie i wykonywanie połączeń służbowych za pomocą istniejących telefonów komórkowych

Interfejs internetowy

Zarządzaj wszystkimi numerami i połączeniami online

Aplikacje mobilne

Ustawianie siebie jako dostępnego lub niedostępnego do odbierania połączeń telefonicznych

Numer stacjonarny w komórce

Twoje połączenia bezpośrednio na telefon komórkowy