Kupuj numery bezpłatne, lokalne lub międzynarodowe bezpośrednio online

Polska:800 088 798 | 22 104 7313
Międzynarodowy:+3170-3111050

Oprogramowanie dla firm

Jeśli jesteś użytkownikiem naszego systemu telefonicznego, masz możliwość skorzystania z telefonu programowego.

Softphone'y

Wybierz swój własny telefon programowy

W ramach korzystania z naszego systemu telefonicznego masz możliwość korzystania z telefonu programowego.

Dzięki nam możesz wybrać dowolny telefon programowy od dowolnego producenta i włączyć go do swojego zespołu telefonicznego. Nie jesteś więc przywiązany do jednej marki telefonu programowego lub jednego telefonu programowego dostarczonego przez dostawcę. Jest to ważne, ponieważ daje Ci swobodę wyboru telefonu programowego, który najbardziej Ci odpowiada.

2 najczęściej używane softphone'y z 2023 roku to:

Telefon programowy Zoiper (www.zoiper.com)
Telefon programowy Bria (www.counterpath.com)

Te telefony programowe możesz kupić bezpośrednio od producentów jako licencje na oprogramowanie. Dostarczymy Ci dane do logowania, abyś mógł używać tych telefonów do logowania się w naszym systemie telefonicznym.

Ważne jest, by pamiętać, że telefony programowe mają zarówno zalety, jak i wady, zwłaszcza jeśli instalujesz je na telefonie komórkowym.

Telefon programowy na komputerze stacjonarnym zazwyczaj działa doskonale. Z zestawem słuchawkowym na komputerze staje się on pełnoprawnym telefonem.

Jest to przydatne, jeśli wykonujesz lub odbierasz dużo połączeń, ponieważ masz wolne ręce do pisania. Nie musisz też inwestować w nowe telefony stacjonarne (wystarczy zestaw słuchawkowy).

Telefon programowy w telefonie komórkowym ma jedną wadę: jest to aplikacja na telefonie komórkowym. A aplikacja po pewnym czasie zamyka się lub przechodzi w stan uśpienia.

Od tego momentu nie będziesz już odbierać połączeń przychodzących. Nie zauważysz tego.

Wykorzystujemy nasze połączenia międzysieciowe, aby dostarczać połączenia bezpośrednio do sieci komórkowych.

Oznacza to, że połączenia zawsze przychodzą na Twój telefon komórkowy i nie jesteś zależny od aplikacji czy działającego połączenia internetowego.

Twój firmowy numer telefonu dokładnie taki, jaki chcesz

Niech nasz personel skonfigurować swój numer telefonu tak, jak chcesz. Następnie można łatwo dokonać zmian samodzielnie lub mają nam to zrobić dla Ciebie, więc nie musisz się martwić o to więcej!

Filtr połączeń

Czy są osoby, które z jakiegoś powodu nie chcą dzwonić na określony numer? Możesz je łatwo zablokować, korzystając z funkcji filtrowania połączeń.

Kolejka dzwoniących

Zdarzają się sytuacje, kiedy liczba dzwoniących przekracza liczbę pracowników dostępnych przy telefonie. Tego typu szczytami połączeń można łatwo zarządzać dzięki kolejce połączeń, wspaniałej funkcji dostępnej dla każdego klienta w Belfabriek.

Menu telefonu

Twoi klienci woleliby mieć kogoś na linii natychmiast. Nie każdy pracownik wie, jak odpowiedzieć na każde pytanie. Dzięki menu wyboru telefonu możesz jak najszybciej połączyć dzwoniących z właściwą osobą.

Nagrywanie rozmów

"To połączenie może być nagrywane, aby zapewnić jakość naszych usług". Osoby dzwoniące na numery firmowe regularnie słyszą podobną zapowiedź. Istnieje prawdopodobieństwo, że te numery są hostowane przez Belfabriek.

Narzędzie do wysyłania SMS-ów

SMS-y są doskonałym medium do wysyłania krótkich wiadomości do klientów. Ale jak wysłać je do dużych grup? Narzędzie SMS z Belfabriek jest prawdziwym wybawieniem.

Numer telefonu oddziału centralnego

Nasza platforma IVR może rozdzielać setki jednoczesnych połączeń do wszystkich Twoich oddziałów w całym kraju.

Poczta głosowa

Nigdy nie przegapisz połączenia, kiedy wszyscy twoi współpracownicy są zajęci lub jesteś chwilowo niedostępny.

Przechwyć szczytowy ruch

Ogromny sukces kampanii marketingowej? Darmowy rozgłos w krajowych mediach? Udana kampania Google Ads? Godne pochwały opinie na stronach internetowych? Nie ma problemu!

Statystyki połączeń

Masz służbowy numer telefonu, aby Twoi klienci mogli łatwo się z Tobą skontaktować. Chcesz rozmawiać z większą liczbą rozmówców i lepiej ich obsługiwać. Ale skąd możesz wiedzieć, czy osiągasz swoje cele? Pomiar to wiedza.

Statystyki przez e-mail

Twój codzienny, tygodniowy lub miesięczny przegląd statystyk połączeń jest wygodnie wysyłany pocztą. Oczywiście wraz z Państwa numerem telefonu.

Szeptanka

Wielu przedsiębiorców ma wiele numerów do różnych celów lub sklepów internetowych. W takim przypadku warto wiedzieć na początku rozmowy, na jaki numer telefoniczny jest wykonywane połączenie!

Tekst na mowę speechbot

Czy chcesz, aby na Twoim numerze pojawiła się wiadomość powitalna? Nie jesteś fanem własnego głosu? A wynajęcie profesjonalnego aktora głosowego jest dla Ciebie zbyt kosztowne?

Telefon stacjonarny/komórkowy

Twój numer telefonu jest numerem wirtualnym. Oznacza to, że każde połączenie przychodzące jest przekierowywane na numer wewnętrzny. Może to być telefon stacjonarny lub komórkowy.

Telefonia międzynarodowa

Realizujesz połączenia krajowe lub do innych krajów? Nie ma problemu!

VIP Whitelist

Czy chcesz przyznać dostęp do swojego służbowego numeru telefonu tylko określonej grupie osób? Dzięki białej liście VIP-ów masz pewność, że linie pozostaną wolne dla osób, dla których Twój numer telefonu jest przeznaczony.

Webhook

Elastyczne przełączanie rozszerzeń poprzez własną stronę internetową za pomocą webhooków

Wiadomość powitalna

"Dziękuję za telefon..." to pierwsza rzecz, jaką słyszysz, gdy dzwonisz do profesjonalnej firmy.

Wirtualne Callcenter

Wirtualne centrum obsługi telefonicznej umożliwia szybkie przekazywanie rozmówców do dostępnych współpracowników: w domu, w biurze lub gdziekolwiek indziej.

Zmień miejsce docelowe

Las llamadas se dirigen a todos tus teléfonos: fijos, móviles, VOIP o tradicionales. Puedes cambiar este destino cuando y cuantas veces quieras.

Wypróbuj system Belfabriek już dziś!

System, który działa dla wszystkich pracowników: w domu i w biurze.

Spróbuj!

Zadowoleni klienci telefonii Belfabriek:

Telefon biurkowy

Wstępnie skonfigurowane urządzenie zapewniające obsługę typu "plug 'n' play".

Softphone

Odbieranie i wykonywanie połączeń służbowych za pomocą istniejących telefonów komórkowych

Interfejs internetowy

Zarządzaj wszystkimi numerami i połączeniami online

Aplikacje mobilne

Ustawianie siebie jako dostępnego lub niedostępnego do odbierania połączeń telefonicznych

Numer stacjonarny w komórce

Twoje połączenia bezpośrednio na telefon komórkowy