Kupuj numery bezpłatne, lokalne lub międzynarodowe bezpośrednio online

Polska:800 000 235
hero-systems-background
hero-systems-transparent

Zamów już dziś system telefoniczny dla twojej firmy

Działa na wszystkich stacjach roboczych i urządzeniach - w domu i w biurze.

W dowolnym miejscu

System telefoniczny, który działa wszędzie - w biurze i w domu! Kompletny system hybrydowy, dzięki któremu możesz pozwolić pracownikom dzwonić i nagrywać rozmowy w dowolnym miejscu.

Uzyskaj najnowsze telefony biznesowe w chmurze dla swojego biurka

Używaj istniejących telefonów komórkowych i stacjonarnych w grupie rozmówców

Zainstaluj nasze oprogramowanie na swoim komputerze

Zainstaluj naszą aplikację na swoim urządzeniu z systemem iOS lub Android

Przydatne funkcje

Zamawianie i proces

Zamówienia można łatwo składać na naszej stronie internetowej 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Poniżej znajdują się czasy dostawy poszczególnych produktów:

Numery telefonów

W zależności od kraju i serii, możemy wydać i aktywować numery natychmiast lub najpierw musimy dokonać rejestracji na Twoje nazwisko w odpowiedniej organizacji rządowej.

Czy masz już numer i chcesz go przenieść do Belfabriek? Jest to możliwe i uregulowane prawnie. Możemy przenieść numer do nas i chętnie przyznamy Ci numer tymczasowy, jeśli chcesz przetestować i skonfigurować nowe urządzenia.

W przypadku krajów zagranicznych można albo najpierw złożyć zamówienie na preferowany numer, po czym pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 1 dnia roboczego, albo zadzwonić do naszego działu obsługi i najpierw omówić opcje przez telefon. W zależności od kraju numer telefonu jest aktywny tego samego dnia roboczego lub w ciągu kilku dni.

Zestawy telefoniczne

Jeśli używasz zalecanych przez nas urządzeń Yealink, możemy je skonfigurować i wysłać do Ciebie. Będziesz mógł korzystać z funkcji plug and play.

Zamówienia złożone przed godziną 22:00 (CET) są dostarczane następnego dnia roboczego w większości krajów Europy kontynentalnej.

Softphone'y

Telefony programowe dla komputerów PC, Mac, urządzeń z systemem iOS lub Android można pobierać na wybrane urządzenia 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Konta SIP

Możesz je tworzyć i aktywować/dezaktywować samodzielnie 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu za pomocą interfejsu internetowego. W ten sposób można łatwo utworzyć konta dla wszystkich urządzeń, które mają być podłączone.

Aplikacje Belfabriek

Można je pobierać 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu w sklepach lub za pośrednictwem podanego łącza do pobrania.

Rozwijanie urządzeń

Konfiguracji można się nauczyć, ale większości ludzi nie sprawia ona zbyt wiele przyjemności. Dlatego chętnie przejmujemy tę odpowiedzialność od naszych klientów. Podobnie jak "kłopot" związany z wyborem i zamawianiem telefonów. Aby to umożliwić, zainwestowaliśmy w centralną konfigurację naszych telefonów programowych oraz w zautomatyzowane centrum dystrybucji urządzeń biurkowych Yealink.

Telefony stacjonarne są dostarczane wstępnie skonfigurowane z naszego własnego magazynu. Do lokalizacji centralnej, ale także, na przykład, do różnych oddziałów lub na prywatne adresy poszczególnych pracowników. Zwykle: zamówione przed 22:00 (CET), następnego dnia w wybranym miejscu pracy! Jeśli chodzi o adresy "dalej położone" w Europie, urządzenia zostaną dostarczone za pośrednictwem UPS po 2-3 dniach roboczych.

Pracownicy otrzymują linki do pobrania wstępnie skonfigurowanych telefonów programowych, do wyboru dla komputerów stacjonarnych i/lub telefonów komórkowych.

Organizacjom z ponad 100 użytkownikami oferujemy możliwość zaprojektowania środowiska telefonu programowego w stylu firmowym (branded). Może to być zrealizowane w ciągu jednego miesiąca (projekt, wdrożenie i uruchomienie). Zapytaj o opcje!

Zalety w skrócie:

  • Szybkie i łatwe wdrożenie nowych urządzeń

  • Wstępnie skonfigurowane i zdalnie zarządzane

  • Regularne aktualizacje oprogramowania sprzętowego (zdalne)

  • Możliwość stworzenia markowego środowiska od ~100 użytkowników

hero-functions

Interfejs internetowy

Dzięki przyjaznemu dla użytkownika i udoskonalonemu interfejsowi sieciowemu można łatwo zarządzać ważnymi ustawieniami i kontaktami w systemie. Nie chcesz sam się o to martwić? Zadzwoń do nas za darmo lub wyślij e-mail do naszego działu pomocy technicznej, który z przyjemnością wprowadzi zmiany za Ciebie.

Książka adresowa

Książka adresowa była przez lata bardzo pożądaną funkcją, z którą nieczęsto można się spotkać w innych miejscach. W książce adresowej można łatwo wprowadzać kontakty wewnętrzne i zewnętrzne wraz z odpowiadającymi im numerami telefonów oraz synchronizować je ze wszystkimi urządzeniami używanymi w organizacji. Aplikacja współpracuje zarówno z telefonami stacjonarnymi, jak i programowymi, zapewniając, że każdy ma najważniejsze numery telefonów w zasięgu ręki.

Dostępność

Jeśli chcesz skorzystać z tej funkcji, możesz ustawić dostępność pracowników. W centralach telefonicznych nie jest to właściwie brane pod uwagę (wystarczy przekierowanie połączeń), ale jest to jedna z najbardziej przydatnych funkcji w systemie telefonicznym: kto jest dostępny, aby odebrać telefon? Dzięki prostemu ustawieniu harmonogramu dostępności, który można również łatwo dostosować, nasza platforma dokładnie wie, do kogo w jakim czasie można przekazać połączenie.

Statystyki

Statystyki online wszystkich połączeń przychodzących z przejrzystym interfejsem. Jakie są najbardziej ruchliwe dni tygodnia, a jakie godziny w ciągu dnia? Ile połączeń odbiera dany oddział? Jaki jest średni czas trwania połączenia?

Właściciel/przedsiębiorca lub kierownik call center otrzymuje najważniejsze dane w postaci poręcznego pulpitu nawigacyjnego. A jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, możesz łatwo pobrać wszystkie dane na swój komputer.

Kontakty i działy

Czy masz wiele osób kontaktowych, które zarządzają telefonią w Twojej organizacji? Czy chcesz przypisać niektóre numery do innych biur lub działów? Czy faktura została podzielona lub opatrzona pewną cechą. Możesz łatwo przekazać wszystkie informacje do naszej administracji.

Poznaj swój softphone

Czy jesteś fanatykiem Skypa? A może dzwonisz za pomocą innego pakietu oprogramowania? W takim razie wiesz już, co to jest softphone: program, za pomocą którego można wykonywać połączenia na komputerze. Tak jak na laptopie, telefonie komórkowym lub tablecie. Jeśli w systemie Windows, Linux, Android lub iOS czujesz się jak w domu, istnieje duże prawdopodobieństwo, że softphone będzie działał. Ale który z nich wybrać?

Jeśli korzystasz z naszego systemu telefonicznego, telefon programowy Belfabriek jest najlepszym rozwiązaniem. Zwłaszcza że nasz telefon programowy bezproblemowo współpracuje z systemem telefonicznym, a wszystkie ważne ustawienia są wstępnie skonfigurowane. To prawdziwe rozwiązanie typu "podłącz i dzwoń", ponieważ wystarczy wpisać hasło lub zeskanować kod QR (nowa funkcja!), aby znaleźć się w powietrzu. Łatwiej już być nie może! Ponadto przydatna funkcja: książka adresowa działa w środowisku telefonu programowego.

Chcesz połączyć? Nie ma problemu!

System telefoniczny Belfabriek działa z telefonami programowymi, ale także z kombinacją telefonów programowych, zwykłych telefonów i urządzeń mobilnych. Sam określasz idealną konfigurację! Czego potrzebuje pracownik X lub Y? Ty to określasz. My zajmiemy się sprawnym wdrożeniem. Warto wiedzieć: Telefon programowy jest częścią Systemu Telefonicznego Belfabriek. Nie wiąże się to więc z żadnymi kosztami.

Pięć największych korzyści

  • Regularne nowe aktualizacje

  • Wstępnie skonfigurowane rozwiązanie

  • Łatwa konfiguracja za pomocą kodu QR

  • Dostęp do centralnej książki adresowej

  • 100 miejsc pracy? Możliwość brandingu telefonu programowego!

Twój firmowy numer telefonu dokładnie taki, jaki chcesz

Zarejestruj swój numer telefonu w Belfabriek, a dzięki naszym przydatnym aplikacjom i funkcjom będziesz mieć pełną kontrolę nad swoim służbowym numerem telefonu.

Masz dostęp w czasie rzeczywistym do najważniejszych statystyk i możesz dostosować wszystkie ustawienia jednym kliknięciem. Wszędzie i o każdej porze.

Przejrzyste połączenia i stawki to nie jedyne powody, dla których przedsiębiorcy rejestrują swój numer telefonu w Belfabriek. Dzięki naszemu bogatemu pakietowi funkcji otrzymujesz więcej funkcji, których nie mogą zaoferować inni operatorzy.

Równie ważna jest swoboda i kontrola, jaką masz dzięki naszym aplikacjom.

Bezpośrednie przekazywanie połączeń

Twój numer firmowy jest wirtualnym numerem telefonu. Oznacza to, że połączenia przychodzące są przekazywane na wybrany przez Ciebie numer telefonu. To może być telefon stacjonarny, telefon komórkowy, a nawet offshore call center.

Biała lista VIP

Chcesz ograniczyć dostęp do swojego numeru telefonu do wąskiej grupy kontaktów? Whitelista VIP pozwoli Ci zachować łączność z osobami, dla których Twój numer jest przeznaczony.

Cyfrowa automatyczna sekretarka

Już nigdy nie musisz przegapić kolejnego połączenia. Nawet wtedy, gdy wszystkie linie są zajęte, kolejka jest zbyt długa lub z jakiegokolwiek innego powodu nie możesz odebrać połączenia.

Czarna lista

Czy są osoby dzwoniące, które z jakiegoś powodu wolałbyś, aby nie miały dostępu do jednego z Twoich numerów? Zablokuj ich połączenia za pomocą naszej łatwej w użyciu czarnej listy i zachowaj swoje linie otwarte dla ważnych połączeń.

Dostarczanie połączeń krajowych i międzynarodowych

Dostarczanie połączeń krajowych i międzynarodowych? Nie ma problemu!

Kolejka telefoniczna

Może się zdarzyć, że liczba osób dzwoniących jednocześnie przekroczy liczbę dostępnych pracowników. Możesz utrzymać się na szczycie tych szczytów dzięki wirtualnej kolejce, poręcznej funkcji dostępnej dla każdego klienta CallFactory.

Komunikat powitalny

"Dziękuję za telefon..." to zazwyczaj pierwsza rzecz, jaką słyszysz, gdy dzwonisz do profesjonalnej organizacji.

Menu telefonu

Twoi partnerzy biznesowi lub klienci chcą jak najszybciej skontaktować się z pracownikiem. Ale większość pracowników nie zna odpowiedzi na każde możliwe pytanie. Menu telefoniczne pozwala dzwoniącym na natychmiastowe połączenie z właściwą osobą.

Nagrywanie rozmów

"Ta rozmowa może być nagrywana w celu zapewnienia jakości". Jeśli dzwonisz na numery usługowe, usłyszysz wiadomość o tym skutku używaną regularnie.

Narzędzie do wysyłania wiadomości tekstowych

Wiadomości SMS to świetny sposób na przekazywanie krótkich tekstów swoim klientom. Ale jak wysłać wiadomość SMS do dużej grupy?

Numer telefonu do wielu oddziałów

Nasz system IVR może rozdzielać setki jednoczesnych połączeń w całej sieci oddziałów w kraju.

Obsługa przepełnienia połączeń

Szalenie udana kampania marketingowa? Darmowy rozgłos w krajowych mediach? Uciekająca kampania Adwords? Świetne recenzje na porównywarce? Nie ma problemu! Nawet najbardziej ruchliwy szczyt połączeń nie stanowi dla nas problemu.

Statystyki

Głównym celem numeru usługi lub numeru biznesowego jest optymalizacja dostępności Twojej organizacji. Chcesz obsłużyć więcej klientów i zapewnić lepszą obsługę. Ale skąd wiesz, czy osiągasz te cele? Liczby nie kłamią.

Statystyki połączeń przez e-mail

Twój codzienny, tygodniowy lub miesięczny przegląd statystyk połączeń jest wygodnie wysyłany pocztą. Oczywiście wraz z Państwa numerem telefonu.

Sygnał zapowiedzi wstępnej

Właściciele firm często używają kilku numerów, każdy do innego celu lub sklepu internetowego. W takich przypadkach warto być poinformowanym, na który z numerów biznesowych przychodzi połączenie.

Webhook

Ustawiaj i aktualizuj numery docelowe na swojej stronie internetowej za pomocą webhook.

Zmiana rozszerzenia

Twój numer usługowy jest wirtualnym numerem telefonu. Połączenia przychodzące na ten numer są automatycznie przekazywane na Twoje dotychczasowe telefony. Mogą to być telefony stacjonarne, komórkowe, VOIP lub tradycyjne.

Wypróbuj system Belfabriek już dziś!

System, który działa dla wszystkich pracowników: w domu i w biurze.

Spróbuj!