Kupuj numery bezpłatne, lokalne lub międzynarodowe bezpośrednio online

Polska:800 088 798
Międzynarodowy:🌍 +31 (0)85 400 5588

Platforma telefoniczna dla Twojej firmy

Działa na wszystkich stacjach roboczych i urządzeniach - w domu i w biurze.

Telefon biurkowy

Wstępnie skonfigurowane urządzenie zapewniające obsługę typu "plug 'n' play".

Softphone

Odbieranie i wykonywanie połączeń służbowych za pomocą istniejących telefonów komórkowych

Interfejs internetowy

Zarządzaj wszystkimi numerami i połączeniami online

Aplikacje mobilne

Ustawianie siebie jako dostępnego lub niedostępnego do odbierania połączeń telefonicznych

Numer stacjonarny w komórce

Twoje połączenia bezpośrednio na telefon komórkowy

Już teraz uruchom swój system telefoniczny, wybierając jeden z dostępnych numerów

W dowolnym miejscu

System telefoniczny, który działa wszędzie - w biurze i w domu! Kompletny system hybrydowy, dzięki któremu możesz pozwolić pracownikom dzwonić i nagrywać rozmowy w dowolnym miejscu.

Uzyskaj najnowsze telefony biznesowe w chmurze dla swojego biurka

Używaj istniejących telefonów komórkowych i stacjonarnych w grupie rozmówców

Zainstaluj nasze oprogramowanie na swoim komputerze

Zainstaluj naszą aplikację na swoim urządzeniu z systemem iOS lub Android

Przydatne funkcje

Zamawianie i proces

Zamówienia można łatwo składać na naszej stronie internetowej 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Poniżej znajdują się czasy dostawy poszczególnych produktów:

Numery telefonów

W zależności od kraju i serii, możemy wydać i aktywować numery natychmiast lub najpierw musimy dokonać rejestracji na Twoje nazwisko w odpowiedniej organizacji rządowej.

Czy masz już numer i chcesz go przenieść do Belfabriek? Jest to możliwe i uregulowane prawnie. Możemy przenieść numer do nas i chętnie przyznamy Ci numer tymczasowy, jeśli chcesz przetestować i skonfigurować nowe urządzenia.

W przypadku krajów zagranicznych można albo najpierw złożyć zamówienie na preferowany numer, po czym pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 1 dnia roboczego, albo zadzwonić do naszego działu obsługi i najpierw omówić opcje przez telefon. W zależności od kraju numer telefonu jest aktywny tego samego dnia roboczego lub w ciągu kilku dni.

Zestawy telefoniczne

Jeśli używasz zalecanych przez nas urządzeń Yealink, możemy je skonfigurować i wysłać do Ciebie. Będziesz mógł korzystać z funkcji plug and play.

Zamówienia złożone przed godziną 22:00 (CET) są dostarczane następnego dnia roboczego w większości krajów Europy kontynentalnej.

Softphone'y

Telefony programowe dla komputerów PC, Mac, urządzeń z systemem iOS lub Android można pobierać na wybrane urządzenia 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Konta SIP

Możesz je tworzyć i aktywować/dezaktywować samodzielnie 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu za pomocą interfejsu internetowego. W ten sposób można łatwo utworzyć konta dla wszystkich urządzeń, które mają być podłączone.

Aplikacje Belfabriek

Można je pobierać 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu w sklepach lub za pośrednictwem podanego łącza do pobrania.

Rozwijanie urządzeń

Konfiguracji można się nauczyć, ale większości ludzi nie sprawia ona zbyt wiele przyjemności. Dlatego chętnie przejmujemy tę odpowiedzialność od naszych klientów. Podobnie jak "kłopot" związany z wyborem i zamawianiem telefonów. Aby to umożliwić, zainwestowaliśmy w centralną konfigurację naszych telefonów programowych oraz w zautomatyzowane centrum dystrybucji urządzeń biurkowych Yealink.

Telefony stacjonarne są dostarczane wstępnie skonfigurowane z naszego własnego magazynu. Do lokalizacji centralnej, ale także, na przykład, do różnych oddziałów lub na prywatne adresy poszczególnych pracowników. Zwykle: zamówione przed 22:00 (CET), następnego dnia w wybranym miejscu pracy! Jeśli chodzi o adresy "dalej położone" w Europie, urządzenia zostaną dostarczone za pośrednictwem UPS po 2-3 dniach roboczych.

Pracownicy otrzymują linki do pobrania wstępnie skonfigurowanych telefonów programowych, do wyboru dla komputerów stacjonarnych i/lub telefonów komórkowych.

Organizacjom z ponad 100 użytkownikami oferujemy możliwość zaprojektowania środowiska telefonu programowego w stylu firmowym (branded). Może to być zrealizowane w ciągu jednego miesiąca (projekt, wdrożenie i uruchomienie). Zapytaj o opcje!

Zalety w skrócie:

  • Szybkie i łatwe wdrożenie nowych urządzeń

  • Wstępnie skonfigurowane i zdalnie zarządzane

  • Regularne aktualizacje oprogramowania sprzętowego (zdalne)

  • Możliwość stworzenia markowego środowiska od ~100 użytkowników

Wybierz swój własny telefon programowy

Jeśli jesteś użytkownikiem naszego systemu telefonicznego, masz możliwość skorzystania z telefonu programowego.

Dzięki nam możesz wybrać dowolny telefon programowy od dowolnego producenta i włączyć go do swojego zespołu telefonicznego. Nie jesteś więc przywiązany do jednej marki telefonu programowego lub jednego telefonu programowego dostarczonego przez dostawcę. Jest to ważne, ponieważ daje Ci swobodę wyboru telefonu programowego, który najbardziej Ci odpowiada.

Dwa najczęściej używane telefony programowe w 2023 roku to

Telefon programowy Zoiper (www.zoiper.com)
Telefon programowy Bria (www.counterpath.com)

Te telefony programowe możesz kupić bezpośrednio od producentów jako licencje na oprogramowanie. Dostarczymy Ci dane do logowania, aby te telefony programowe mogły się u nas zarejestrować w Twojej centrali.

Co ważne, telefony programowe mają zalety, ale też wady, zwłaszcza jeśli instalujesz je na telefonie komórkowym.

Telefon programowy na komputerze stacjonarnym zazwyczaj działa doskonale. Po podłączeniu zestawu słuchawkowego do komputera staje się on pełnoprawnym telefonem.

Jest to przydatne, jeśli wykonujesz lub odbierasz wiele połączeń, ponieważ pozostawia wolne ręce do pisania. Nie musisz też inwestować w nowe telefony stacjonarne (wystarczy zestaw słuchawkowy).

Telefon programowy w telefonie komórkowym ma swoje wady.

Główną wadą telefonu programowego jest to, że jest to aplikacja w telefonie. A aplikacja po pewnym czasie zamyka się lub przechodzi w stan uśpienia.

Od tego momentu nie będziesz już odbierać połączeń przychodzących. Nie zauważając tego.

Ponadto telefon programowy w telefonie zużywa dużo baterii. Bateria działa znacznie krócej, ponieważ masz w telefonie drugi telefon.

Nie zalecamy używania telefonu programowego w telefonie komórkowym.

Nie jest on stabilny i niezawodny, a ponadto wyczerpuje baterię telefonu.

Twój firmowy numer telefonu dokładnie taki, jaki chcesz

Zarejestruj swój numer telefonu w Belfabriek, a dzięki naszym przydatnym aplikacjom i funkcjom będziesz mieć pełną kontrolę nad swoim służbowym numerem telefonu.

Masz dostęp w czasie rzeczywistym do najważniejszych statystyk i możesz dostosować wszystkie ustawienia jednym kliknięciem. Wszędzie i o każdej porze.

Przejrzyste połączenia i stawki to nie jedyne powody, dla których przedsiębiorcy rejestrują swój numer telefonu w Belfabriek. Dzięki naszemu bogatemu pakietowi funkcji otrzymujesz więcej funkcji, których nie mogą zaoferować inni operatorzy.

Równie ważna jest swoboda i kontrola, jaką masz dzięki naszym aplikacjom.

Bot zamiany tekstu na mowę ✨

Czy chcesz, aby na Twoim numerze pojawiła się wiadomość powitalna? Nie jesteś fanem własnego głosu? A wynajęcie profesjonalnego aktora głosowego jest dla Ciebie zbyt kosztowne?

Filtr połączeń

Czy są osoby, które z jakiegoś powodu nie chcą dzwonić na określony numer? Możesz je łatwo zablokować, korzystając z funkcji filtrowania połączeń.

Kolejka dzwoniących

Zdarzają się sytuacje, kiedy liczba dzwoniących przekracza liczbę pracowników dostępnych przy telefonie. Tego typu szczytami połączeń można łatwo zarządzać dzięki kolejce połączeń, wspaniałej funkcji dostępnej dla każdego klienta w Belfabriek.

Menu telefonu

Twoi klienci woleliby mieć kogoś na linii natychmiast. Nie każdy pracownik wie, jak odpowiedzieć na każde pytanie. Dzięki menu wyboru telefonu możesz jak najszybciej połączyć dzwoniących z właściwą osobą.

Nagrywanie rozmów

"To połączenie może być nagrywane, aby zapewnić jakość naszych usług". Osoby dzwoniące na numery firmowe regularnie słyszą podobną zapowiedź. Istnieje prawdopodobieństwo, że te numery są hostowane przez Belfabriek.

Narzędzie do wysyłania SMS-ów

SMS-y są doskonałym medium do wysyłania krótkich wiadomości do klientów. Ale jak wysłać je do dużych grup? Narzędzie SMS z Belfabriek jest prawdziwym wybawieniem.

Poczta głosowa

Nigdy nie przegapisz połączenia, kiedy wszyscy twoi współpracownicy są zajęci lub jesteś chwilowo niedostępny.

Przechwyć szczytowy ruch

Ogromny sukces kampanii marketingowej? Darmowy rozgłos w krajowych mediach? Udana kampania Google Ads? Godne pochwały opinie na stronach internetowych? Nie ma problemu!

Statystyki połączeń

Masz służbowy numer telefonu, aby Twoi klienci mogli łatwo się z Tobą skontaktować. Chcesz rozmawiać z większą liczbą rozmówców i lepiej ich obsługiwać. Ale skąd możesz wiedzieć, czy osiągasz swoje cele? Pomiar to wiedza.

Statystyki przez e-mail

Twój codzienny, tygodniowy lub miesięczny przegląd statystyk połączeń jest wygodnie wysyłany pocztą. Oczywiście wraz z Państwa numerem telefonu.

Szeptanka

Wielu przedsiębiorców ma wiele numerów do różnych celów lub sklepów internetowych. W takim przypadku warto wiedzieć na początku rozmowy, na jaki numer telefoniczny jest wykonywane połączenie!

Telefon stacjonarny/komórkowy

Twój numer telefonu jest numerem wirtualnym. Oznacza to, że każde połączenie przychodzące jest przekierowywane na numer wewnętrzny. Może to być telefon stacjonarny lub komórkowy.

Telefonia międzynarodowa

Realizujesz połączenia krajowe lub do innych krajów? Nie ma problemu!

VIP Whitelist

Czy chcesz przyznać dostęp do swojego służbowego numeru telefonu tylko określonej grupie osób? Dzięki białej liście VIP-ów masz pewność, że linie pozostaną wolne dla osób, dla których Twój numer telefonu jest przeznaczony.

Webhook

Elastyczne przełączanie rozszerzeń poprzez własną stronę internetową za pomocą webhooków

Wiadomość powitalna

"Dziękuję za telefon..." to pierwsza rzecz, jaką słyszysz, gdy dzwonisz do profesjonalnej firmy.

Zmień miejsce docelowe

Las llamadas se dirigen a todos tus teléfonos: fijos, móviles, VOIP o tradicionales. Puedes cambiar este destino cuando y cuantas veces quieras.

Zadowoleni klienci telefonii Belfabriek: