Kupuj numery bezpłatne, lokalne lub międzynarodowe bezpośrednio online

Polska:800 088 798 | 22 104 7313
Międzynarodowy:+3170-3111050

Zamów już dziś system telefoniczny dla twojej firmy

Działa na wszystkich stacjach roboczych i urządzeniach - w domu i w biurze.

Telefon biurkowy

Wstępnie skonfigurowane urządzenie zapewniające obsługę typu "plug 'n' play".

Softphone

Odbieranie i wykonywanie połączeń służbowych za pomocą istniejących telefonów komórkowych

Interfejs internetowy

Zarządzaj wszystkimi numerami i połączeniami online

Aplikacje mobilne

Ustawianie siebie jako dostępnego lub niedostępnego do odbierania połączeń telefonicznych

Numer stacjonarny w komórce

Twoje połączenia bezpośrednio na telefon komórkowy

Już teraz uruchom swój system telefoniczny, wybierając jeden z dostępnych numerów

W dowolnym miejscu

System telefoniczny, który działa wszędzie - w biurze i w domu! Kompletny system hybrydowy, dzięki któremu możesz pozwolić pracownikom dzwonić i nagrywać rozmowy w dowolnym miejscu.

Uzyskaj najnowsze telefony biznesowe w chmurze dla swojego biurka

Używaj istniejących telefonów komórkowych i stacjonarnych w grupie rozmówców

Zainstaluj nasze oprogramowanie na swoim komputerze

Zainstaluj naszą aplikację na swoim urządzeniu z systemem iOS lub Android

Przydatne funkcje

Zamawianie i proces

Zamówienia można łatwo składać na naszej stronie internetowej 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Poniżej znajdują się czasy dostawy poszczególnych produktów:

Numery telefonów

W zależności od kraju i serii, możemy wydać i aktywować numery natychmiast lub najpierw musimy dokonać rejestracji na Twoje nazwisko w odpowiedniej organizacji rządowej.

Czy masz już numer i chcesz go przenieść do Belfabriek? Jest to możliwe i uregulowane prawnie. Możemy przenieść numer do nas i chętnie przyznamy Ci numer tymczasowy, jeśli chcesz przetestować i skonfigurować nowe urządzenia.

W przypadku krajów zagranicznych można albo najpierw złożyć zamówienie na preferowany numer, po czym pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 1 dnia roboczego, albo zadzwonić do naszego działu obsługi i najpierw omówić opcje przez telefon. W zależności od kraju numer telefonu jest aktywny tego samego dnia roboczego lub w ciągu kilku dni.

Zestawy telefoniczne

Jeśli używasz zalecanych przez nas urządzeń Yealink, możemy je skonfigurować i wysłać do Ciebie. Będziesz mógł korzystać z funkcji plug and play.

Zamówienia złożone przed godziną 22:00 (CET) są dostarczane następnego dnia roboczego w większości krajów Europy kontynentalnej.

Softphone'y

Telefony programowe dla komputerów PC, Mac, urządzeń z systemem iOS lub Android można pobierać na wybrane urządzenia 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Konta SIP

Możesz je tworzyć i aktywować/dezaktywować samodzielnie 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu za pomocą interfejsu internetowego. W ten sposób można łatwo utworzyć konta dla wszystkich urządzeń, które mają być podłączone.

Aplikacje Belfabriek

Można je pobierać 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu w sklepach lub za pośrednictwem podanego łącza do pobrania.

Rozwijanie urządzeń

Konfiguracji można się nauczyć, ale większości ludzi nie sprawia ona zbyt wiele przyjemności. Dlatego chętnie przejmujemy tę odpowiedzialność od naszych klientów. Podobnie jak "kłopot" związany z wyborem i zamawianiem telefonów. Aby to umożliwić, zainwestowaliśmy w centralną konfigurację naszych telefonów programowych oraz w zautomatyzowane centrum dystrybucji urządzeń biurkowych Yealink.

Telefony stacjonarne są dostarczane wstępnie skonfigurowane z naszego własnego magazynu. Do lokalizacji centralnej, ale także, na przykład, do różnych oddziałów lub na prywatne adresy poszczególnych pracowników. Zwykle: zamówione przed 22:00 (CET), następnego dnia w wybranym miejscu pracy! Jeśli chodzi o adresy "dalej położone" w Europie, urządzenia zostaną dostarczone za pośrednictwem UPS po 2-3 dniach roboczych.

Pracownicy otrzymują linki do pobrania wstępnie skonfigurowanych telefonów programowych, do wyboru dla komputerów stacjonarnych i/lub telefonów komórkowych.

Organizacjom z ponad 100 użytkownikami oferujemy możliwość zaprojektowania środowiska telefonu programowego w stylu firmowym (branded). Może to być zrealizowane w ciągu jednego miesiąca (projekt, wdrożenie i uruchomienie). Zapytaj o opcje!

Zalety w skrócie:

  • Szybkie i łatwe wdrożenie nowych urządzeń

  • Wstępnie skonfigurowane i zdalnie zarządzane

  • Regularne aktualizacje oprogramowania sprzętowego (zdalne)

  • Możliwość stworzenia markowego środowiska od ~100 użytkowników

hero-functions

Interfejs internetowy

Dzięki przyjaznemu dla użytkownika i udoskonalonemu interfejsowi sieciowemu można łatwo zarządzać ważnymi ustawieniami i kontaktami w systemie. Nie chcesz sam się o to martwić? Zadzwoń do nas za darmo lub wyślij e-mail do naszego działu pomocy technicznej, który z przyjemnością wprowadzi zmiany za Ciebie.

Książka adresowa

Książka adresowa była przez lata bardzo pożądaną funkcją, z którą nieczęsto można się spotkać w innych miejscach. W książce adresowej można łatwo wprowadzać kontakty wewnętrzne i zewnętrzne wraz z odpowiadającymi im numerami telefonów oraz synchronizować je ze wszystkimi urządzeniami używanymi w organizacji. Aplikacja współpracuje zarówno z telefonami stacjonarnymi, jak i programowymi, zapewniając, że każdy ma najważniejsze numery telefonów w zasięgu ręki.

Dostępność

Jeśli chcesz skorzystać z tej funkcji, możesz ustawić dostępność pracowników. W centralach telefonicznych nie jest to właściwie brane pod uwagę (wystarczy przekierowanie połączeń), ale jest to jedna z najbardziej przydatnych funkcji w systemie telefonicznym: kto jest dostępny, aby odebrać telefon? Dzięki prostemu ustawieniu harmonogramu dostępności, który można również łatwo dostosować, nasza platforma dokładnie wie, do kogo w jakim czasie można przekazać połączenie.

Statystyki

Statystyki online wszystkich połączeń przychodzących z przejrzystym interfejsem. Jakie są najbardziej ruchliwe dni tygodnia, a jakie godziny w ciągu dnia? Ile połączeń odbiera dany oddział? Jaki jest średni czas trwania połączenia?

Właściciel/przedsiębiorca lub kierownik call center otrzymuje najważniejsze dane w postaci poręcznego pulpitu nawigacyjnego. A jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, możesz łatwo pobrać wszystkie dane na swój komputer.

Kontakty i działy

Czy masz wiele osób kontaktowych, które zarządzają telefonią w Twojej organizacji? Czy chcesz przypisać niektóre numery do innych biur lub działów? Czy faktura została podzielona lub opatrzona pewną cechą. Możesz łatwo przekazać wszystkie informacje do naszej administracji.

Poznaj swój softphone

Czy jesteś fanatykiem Skypa? A może dzwonisz za pomocą innego pakietu oprogramowania? W takim razie wiesz już, co to jest softphone: program, za pomocą którego można wykonywać połączenia na komputerze. Tak jak na laptopie, telefonie komórkowym lub tablecie. Jeśli w systemie Windows, Linux, Android lub iOS czujesz się jak w domu, istnieje duże prawdopodobieństwo, że softphone będzie działał. Ale który z nich wybrać?

Jeśli korzystasz z naszego systemu telefonicznego, telefon programowy Belfabriek jest najlepszym rozwiązaniem. Zwłaszcza że nasz telefon programowy bezproblemowo współpracuje z systemem telefonicznym, a wszystkie ważne ustawienia są wstępnie skonfigurowane. To prawdziwe rozwiązanie typu "podłącz i dzwoń", ponieważ wystarczy wpisać hasło lub zeskanować kod QR (nowa funkcja!), aby znaleźć się w powietrzu. Łatwiej już być nie może! Ponadto przydatna funkcja: książka adresowa działa w środowisku telefonu programowego.

Chcesz połączyć? Nie ma problemu!

System telefoniczny Belfabriek działa z telefonami programowymi, ale także z kombinacją telefonów programowych, zwykłych telefonów i urządzeń mobilnych. Sam określasz idealną konfigurację! Czego potrzebuje pracownik X lub Y? Ty to określasz. My zajmiemy się sprawnym wdrożeniem. Warto wiedzieć: Telefon programowy jest częścią Systemu Telefonicznego Belfabriek. Nie wiąże się to więc z żadnymi kosztami.

Pięć największych korzyści

  • Regularne nowe aktualizacje

  • Wstępnie skonfigurowane rozwiązanie

  • Łatwa konfiguracja za pomocą kodu QR

  • Dostęp do centralnej książki adresowej

  • 100 miejsc pracy? Możliwość brandingu telefonu programowego!

Twój firmowy numer telefonu dokładnie taki, jaki chcesz

Zarejestruj swój numer telefonu w Belfabriek, a dzięki naszym przydatnym aplikacjom i funkcjom będziesz mieć pełną kontrolę nad swoim służbowym numerem telefonu.

Masz dostęp w czasie rzeczywistym do najważniejszych statystyk i możesz dostosować wszystkie ustawienia jednym kliknięciem. Wszędzie i o każdej porze.

Przejrzyste połączenia i stawki to nie jedyne powody, dla których przedsiębiorcy rejestrują swój numer telefonu w Belfabriek. Dzięki naszemu bogatemu pakietowi funkcji otrzymujesz więcej funkcji, których nie mogą zaoferować inni operatorzy.

Równie ważna jest swoboda i kontrola, jaką masz dzięki naszym aplikacjom.

Bezpośrednie przekierowanie połączeń

Twój numer firmowy jest numerem wirtualnym. Oznacza to, że każde połączenie przychodzące jest przekierowywane na inny telefon. Może to być każdy telefon stacjonarny lub komórkowy.

Cyfrowa automatyczna sekretarka

Nigdy nie musisz przegapić połączenia, nawet jeśli wszyscy Twoi koledzy są zajęci, kolejka jest zbyt długa lub nie możesz odebrać z innych powodów.

Filtr

Czy są tacy rozmówcy, którym wolałbyś nie udostępniać danego numeru? Możesz ich łatwo zablokować za pomocą funkcji filtrowania połączeń. W ten sposób zachowasz wolne telefony dla ważnych rozmówców.

Kolejki połączeń

Może się zdarzyć, że liczba osób dzwoniących będzie większa niż liczba pracowników dostępnych przy telefonie. Z takimi szczytami połączeń można sobie łatwo poradzić dzięki kolejkom połączeń, co jest wspaniałą funkcją dla każdego klienta Belfabriek.

Lista VIP

Czy chcesz przyznać dostęp do swojego służbowego numeru telefonu tylko określonej grupie osób? Dzięki białej liście VIP-ów masz pewność, że linie pozostaną wolne dla osób, dla których Twój numer telefonu jest przeznaczony.

Menu telefonu

Twoi klienci woleliby mieć kogoś na linii natychmiast. Nie każdy pracownik wie, jak odpowiedzieć na każde pytanie. Dzięki menu wyboru telefonu możesz jak najszybciej połączyć dzwoniących z właściwą osobą.

Nagrywanie rozmów

"To połączenie może być nagrywane, aby zapewnić jakość naszych usług". Osoby dzwoniące na numery firmowe regularnie słyszą podobną zapowiedź. Istnieje prawdopodobieństwo, że te numery są hostowane przez Belfabriek.

Narzędzie do wysyłania wiadomości tekstowych

SMS-y są doskonałym medium do wysyłania krótkich wiadomości do klientów. Ale jak wysłać je do dużych grup? Narzędzie SMS z Belfabriek jest prawdziwym wybawieniem.

Numer telefonu do wielu oddziałów

Nasza platforma IVR może rozdzielać setki jednoczesnych połączeń między wszystkie oddziały w jednym lub kilku obszarach.

Obsługa przepełnienia połączeń

Ogromny sukces kampanii marketingowej? Darmowy rozgłos w krajowych mediach? Udana kampania Google Ads? Godne pochwały opinie na stronach internetowych? Nie ma problemu!

Statystyki

Wybierasz numer telefonu głównie po to, by zoptymalizować dostępność swojej firmy. Chcesz odbierać więcej telefonów i lepiej im służyć. Ale skąd wiesz, czy osiągasz zamierzone cele? Nasze statystyki.

Statystyki połączeń wysyłane pocztą elektroniczną

Twój codzienny, tygodniowy lub miesięczny przegląd statystyk połączeń jest wygodnie wysyłany pocztą. Oczywiście wraz z Państwa numerem telefonu.

Tekst na mowę speechbot

Czy chcesz, aby na Twoim numerze pojawiła się wiadomość powitalna? Nie jesteś fanem własnego głosu? A wynajęcie profesjonalnego aktora głosowego jest dla Ciebie zbyt kosztowne?

Telefonia międzynarodowa

Dostarczanie rozmów telefonicznych w kraju lub w innych krajach? Nie ma problemu!

Ton przed ogłoszeniem

Wielu przedsiębiorców ma wiele numerów do różnych celów lub sklepów internetowych. W takim przypadku warto wiedzieć na początku rozmowy, na jaki numer telefoniczny jest wykonywane połączenie!

Webhook

Elastyczne przełączanie miejsc docelowych za pomocą własnej strony internetowej przy użyciu webhooków

Wiadomość powitalna

"Dziękuję za telefon..." to zazwyczaj pierwsza rzecz, jaką słyszysz, gdy dzwonisz do organizacji zawodowej.

Wirtualne Callcenter

Dzięki wirtualnemu centrum obsługi telefonicznej masz pewność, że dzwoniący są rozdzielani sprawiedliwie i równomiernie między dostępnych współpracowników, w domu, w biurze lub gdziekolwiek indziej.

Zmień rozszerzenie urządzenia

Połączenia z wirtualnym numerem telefonu są automatycznie przekazywane na Twoje aktualne telefony. Mogą to być telefony stacjonarne, komórkowe lub VoIP. Możesz zmieniać numer docelowy w dowolnym momencie i tak często, jak chcesz.

Wypróbuj system Belfabriek już dziś!

System, który działa dla wszystkich pracowników: w domu i w biurze.

Spróbuj!

Zadowoleni klienci telefonii Belfabriek: