Kupuj numery bezpłatne, lokalne lub międzynarodowe bezpośrednio online

Polska:800 088 798 | 22 104 7313
Międzynarodowy:+3170-3111050

Kolejki połączeń

Czasami zdarza się, że liczba dzwoniących przekracza liczbę pracowników dostępnych przy telefonie. Możesz z łatwością poradzić sobie z tymi szczytami połączeń dzięki kolejkom połączeń, które są wspaniałą funkcją dla każdego klienta Belfabriek!


Jako posiadacz służbowego numeru telefonu decydujesz o tym, co usłyszą dzwoniący, kiedy jest większy ruch niż zwykle.

Możesz na przykład odtworzyć nagraną wcześniej wiadomość promującą usługi lub produkty Twojej organizacji albo wybrać przerywnik muzyczny, który umili czas oczekiwania.

Dzwoniący są następnie przekazywani do następnego dostępnego pracownika w kolejności przychodzenia.

Korzyści

Co wolałbyś usłyszeć, kiedy dzwonisz do firmy: przyjazną wiadomość czy sygnał zajętości?


Zwiększ swoją dostępność

Kolejka daje dzwoniącemu do zrozumienia, że za chwilę przyjdzie jego kolej. Nie tracisz rozmówców, ale rozgrzewasz ich do rozmowy. W ten sposób zwiększasz dostępność swojej organizacji!


Nie przegapiaj połączeń

Nieodebrany telefon to stracona szansa na spotkanie, ofertę, umowę lub sprzedaż. Zaczepiaj dzwoniących, by obsłużyć ich nieco później lub zaoferuj pozostawienie wiadomości, byś mógł oddzwonić do nich w dogodnym dla Ciebie czasie.


Przyjazny dla klienta i profesjonalny

Zadawanie sobie trudu, by zadzwonić, a potem słyszeć sygnał zajętości, jest odstręczające. Kolejka sprawia, że Twoja organizacja wygląda na profesjonalną i przyjazną dla klienta!

Aktywuj swoją kolejkę rozmówców już dziś!

Za stałą opłatę miesięczną Belfabriek daje Ci wiele możliwości. Kolejka połączeń jest tylko jedną z nich, ale bardzo potężną. Jeśli zdarza się, że wszyscy Twoi pracownicy są zajęci, nie możesz się obejść bez tej funkcji. Posiadając numer telefonu Belfabriek, możesz w każdej chwili włączyć kolejkę połączeń poprzez pulpit nawigacyjny!

Zadowoleni klienci telefonii Belfabriek: