Kupuj numery bezpłatne, lokalne lub międzynarodowe bezpośrednio online

Polska:800 088 798
Międzynarodowy:🌍 +31 (0)85 400 5588

Kolejka dzwoniących

Telefoniczne kolejkowanie - rozwiązania dla biznesu

Zdarzają się sytuacje, kiedy liczba dzwoniących przekracza liczbę pracowników dostępnych przy telefonie. Tego typu szczytami połączeń można łatwo zarządzać dzięki kolejce połączeń, wspaniałej funkcji dostępnej dla każdego klienta w Belfabriek.


Jako właściciel numeru biznesowego decydujesz, co usłyszą dzwoniący, gdy będziesz bardziej zajęty niż zwykle.

Możesz na przykład odtworzyć nagraną wcześniej wiadomość promującą usługi lub produkty Twojej firmy albo wybrać przerywnik muzyczny, który umili czas oczekiwania.

Osoby dzwoniące są następnie kierowane do dostępnych agentów w kolejności, w jakiej przychodzą.

Korzyści

Co wolałbyś usłyszeć, gdy wybierasz numer: przyjazny komunikat o wstrzymaniu połączenia czy sygnał zajętości?


Zwiększanie swojej dostępności

Kolejka daje dzwoniącym wrażenie, że zaraz ktoś do nich zadzwoni. Nie tracisz rozmówców, ale rozgrzewasz ich do rozmowy. To zwiększa dostępność Twojej firmy!


Nie przegapisz połączeń

Nieodebrany telefon to stracona okazja do umówienia się na spotkanie, złożenia oferty, podpisania umowy lub sprzedaży. Złap dzwoniących, by obsłużyć ich nieco później, lub zaoferuj im pozostawienie wiadomości, byś mógł oddzwonić do nich w dogodnym dla Ciebie czasie.


Przyjazny dla klienta i profesjonalny

Zadawanie sobie trudu, by zadzwonić, a potem słyszeć sygnał zajętości, jest odstręczające. Dzięki kolejkom połączeń Twoja firma będzie brzmiała profesjonalnie i przyjaźnie dla klientów!

Aktywuj swoją kolejkę połączeń już dziś!

Za stałą opłatę miesięczną Belfabriek oferuje Ci wiele funkcji. Kolejka połączeń jest tylko jedną z nich, ale bardzo potężną. Jeśli zdarza się, że wszyscy Twoi pracownicy są zajęci, nie możesz się obejść bez tej funkcjonalności.

Posiadając abonament Belfabriek, możesz w każdej chwili aktywować kolejkę za pomocą pulpitu nawigacyjnego!

Najczęściej zadawane pytania:

Jeśli masz plik dźwiękowy z muzyką lub przekazem reklamowym, możemy go odtwarzać, gdy rozmówcy czekają w kolejce. W ten sposób możesz stworzyć poczucie spokoju dla dzwoniącego lub zareklamować swoją firmę w zabawny sposób.


Możesz określić, jak długo rozmówcy mogą pozostawać w kolejce, zanim zostaną powiadomieni.
Zadowoleni klienci telefonii Belfabriek: