Kupuj numery bezpłatne, lokalne lub międzynarodowe bezpośrednio online

Polska:800 000 235

Kolejka telefoniczna

Jako właściciel numeru usługi lub firmy decydujesz, co usłyszą klienci, gdy jest tłoczniej niż zwykle.

Odtwórz nagraną wiadomość, aby promować swoje produkty lub organizację, lub przeplataj ją muzyką, aby czas oczekiwania minął szybciej.

Osoby dzwoniące są łączone z dostępnymi pracownikami w kolejności "kto pierwszy ten lepszy".

Integracja z innymi funkcjami

Podaliśmy już przykład, jak można połączyć kolejkę z inną funkcją Belfabriek: użyj cyfrowej automatycznej sekretarki, aby zapobiec nadmiernemu czasowi oczekiwania. Gdy sprawy są zbyt zajęte, aby prosić dzwoniących o wstrzymanie się, pozwól im zostawić wiadomość. Następnie oddzwoń do nich, gdy wszystko się uspokoi.

Kolejkę można również połączyć z innymi funkcjami, takimi jak zapowiedzi godzin otwarcia czy menu telefoniczne. I oczywiście z funkcją nagrywania rozmów!

Zalety

Co wolałbyś usłyszeć, gdy dzwonisz do firmy: przyjazną wiadomość czy sygnał zajętości.

Wiele przemawia za aktywacją tej dodatkowej funkcji na Twoim numerze Belfabriek.


Zwiększ swoją dostępność

Wirtualne kolejki sprawiają wrażenie, że czas oczekiwania będzie krótki. Zamiast tracić dzwoniących, zagrzewasz ich do rozmowy. To poprawia dostępność całej Twojej organizacji.


Nie omijaj połączeń

Nieodebrane połączenie to stracona okazja do umówienia się na spotkanie lub zamknięcia transakcji. Powitaj dzwoniących i pozostaw ich na linii, dopóki nie będziesz mógł z nimi porozmawiać, lub zaoferuj możliwość pozostawienia wiadomości, abyś mógł oddzwonić do nich w bardziej dogodnym czasie.


Ustaw maksymalny czas oczekiwania

Każdy zgodzi się, że czekanie jest denerwujące. Dlatego możesz ograniczyć wirtualną kolejkę do maksymalnej liczby minut lub osób dzwoniących. Po przekroczeniu tego limitu, dzwoniący są proszeni o pozostawienie wiadomości.


Przyjazny dla klienta i profesjonalny

Wysiłek włożony w wykonanie połączenia i otrzymanie sygnału zajętości jest zniechęcające. Wirtualna kolejka sprawia profesjonalne i przyjazne dla klienta wrażenie.

Aktywuj swoją wirtualną kolejkę już dziś!

Nasza niska stała cena miesięczna obejmuje szeroki zakres funkcji. Wirtualna kolejka jest tylko jednym z przykładów, aczkolwiek bardzo potężnym. Jeśli kiedykolwiek pracujesz z maksymalną wydajnością, naprawdę nie możesz się bez niej obejść. Nasz abonament pozwala na natychmiastową aktywację wirtualnej kolejki z panelu sterowania, kiedy tylko tego potrzebujesz i bez dodatkowych kosztów.

Jeśli nie jesteś jeszcze klientem Belfabriek, sprawdź dostępne numery 0800, lokalne i krajowe i zarejestruj swój numer telefonu już dziś.