Kupuj numery bezpłatne, lokalne lub międzynarodowe bezpośrednio online

Polska:800 000 235

Numer telefonu do wielu oddziałów

Niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem sieci sklepów w cegle i zaprawie, prowadzisz rozwijającą się franczyzę, czy prowadzisz 32 sklepy internetowe: z numerem biznesowym Belfabriek możesz reklamować jeden ogólnokrajowy numer i rozdzielać połączenia do wszystkich swoich lokalizacji. Dokładnie tak, jak chcesz.

Skonfigurujmy Twój numer centralny

Rozdzielanie połączeń do określonych oddziałów jest dla nas dziecinnie proste. Chętnie dostosujemy to rozwiązanie do Twoich potrzeb.

Nasza platforma Interactive Voice Response (IVR) oferuje Ci trzy sposoby, aby to osiągnąć:

Dystrybucja na podstawie numeru kierunkowego

Dzięki temu połączenia przychodzące są rozdzielane na podstawie numeru kierunkowego osoby dzwoniącej. Na przykład osoby dzwoniące z numerem kierunkowym 010 są kierowane do lokalizacji w Rotterdamie, 020 do Amsterdamu itd. Nie wymaga to żadnego działania ze strony osoby dzwoniącej, ponieważ IVR wykonuje całą pracę. Osoba dzwoniąca nawet tego nie zauważa.


Dystrybucja na podstawie kodu pocztowego

W tym miejscu rozmówca jest proszony o wpisanie w telefonie czterech cyfr swojego kodu pocztowego. To automatycznie przekierowuje ich połączenie do lokalizacji, którą łączysz z tym kodem. Chociaż opcja ta wymaga od dzwoniącego, aby coś zrobić (wprowadzić cztery cyfry), pozwala również na bardziej szczegółowe podejście. Jest to "najczystsza" opcja, zwłaszcza jeśli obsługujesz wiele oddziałów w obrębie tego samego numeru kierunkowego.


Łączenie obszaru i kodu pocztowego

Można nawet łączyć te funkcje. Na przykład wystarczy numer kierunkowy dzwoniącego w miejscach, gdzie masz tylko jeden oddział (wszystko, co musisz wiedzieć), i poprosić dzwoniących o wpisanie ich kodu pocztowego w miejscach, gdzie masz wiele oddziałów. A co, jeśli dzwoniący korzysta z telefonu komórkowego lub blokuje identyfikację dzwoniącego? System poprosi o podanie kodu pocztowego.