Kupuj numery bezpłatne, lokalne lub międzynarodowe bezpośrednio online

Polska:800 000 235
Międzynarodowy:+3170-3111050

Numer telefonu do wielu oddziałów

Nasza platforma IVR może rozdzielać setki jednoczesnych połączeń do wszystkich oddziałów w kraju.

Niezależnie od tego, czy masz kilka fizycznych oddziałów, czy prowadzisz dobrze prosperującą franczyzę, do której dołącza coraz więcej przedsiębiorców, czy też prowadzisz 32 sklepy internetowe: dzięki numerowi telefonu w Belfabriek masz jeden ogólnokrajowy numer, a ruch jest uporządkowany we wszystkich lokalizacjach. Dokładnie tak, jak chcesz!

Nasza Platforma Interaktywnych Odpowiedzi Głosowych (IVR) oferuje trzy sposoby na osiągnięcie tego celu:


Dystrybucja na podstawie numeru kierunkowego

W ten sposób połączenia przychodzące są rozdzielane na podstawie numeru kierunkowego osoby dzwoniącej. Na przykład dzwoniący z numerem kierunkowym 010 są kierowani do Twojej placówki w Rotterdamie, 020 do Amsterdamu itd. Nie wymaga to żadnych działań ze strony dzwoniącego, ponieważ IVR wykonuje całą pracę. Osoba dzwoniąca nawet tego nie zauważa.


Dystrybucja na podstawie kodu pocztowego

W tym przypadku dzwoniący jest proszony o wpisanie w telefonie czterech cyfr swojego kodu pocztowego. W ten sposób połączenie zostanie automatycznie przekazane do miejsca, które jest powiązane z tym kodem. Ta opcja wymaga od dzwoniącego wykonania jakiejś czynności (wpisania czterech cyfr), ale pozwala też na bardziej precyzyjne podejście. Jest to "najczystsza" opcja, zwłaszcza jeśli masz wiele oddziałów w tym samym kodzie.


Łączenie numeru kierunkowego i kodu pocztowego

Możesz nawet połączyć te cechy. Na przykład wystarczy podać numer kierunkowy dzwoniącego w miejscach, gdzie masz tylko jeden oddział (wszystko, co musisz wiedzieć), a w miejscach, gdzie masz wiele oddziałów, poprosić dzwoniących o podanie kodu pocztowego. A co, jeśli dzwoniący korzysta z telefonu komórkowego lub blokuje identyfikację dzwoniącego? System poprosi o podanie kodu pocztowego.

Skonfiguruj swój centralny numer telefonu przez nas!

Automatyczne przekierowanie centralnego numeru do konkretnego oddziału stało się dla nas dziecinnie proste. Chętnie stworzymy dla Ciebie takie rozwiązanie!