Kupuj numery bezpłatne, lokalne lub międzynarodowe bezpośrednio online

Polska:800 088 798 | 22 104 7313
Międzynarodowy:+3170-3111050

Numer telefonu do wielu oddziałów

Nasza platforma IVR może rozdzielać setki jednoczesnych połączeń do wszystkich oddziałów w kraju.Niezależnie od tego, czy masz kilka fizycznych oddziałów, czy prowadzisz dobrze prosperującą franczyzę, do której dołącza coraz więcej przedsiębiorców, czy też prowadzisz 32 sklepy internetowe: dzięki numerowi telefonu w Belfabriek masz jeden ogólnokrajowy numer, a ruch jest uporządkowany we wszystkich lokalizacjach.

Dokładnie tak, jak chcesz!Nasza Platforma Interaktywnych Odpowiedzi Głosowych (IVR) oferuje trzy sposoby na osiągnięcie tego celu:


Dystrybucja na podstawie numeru kierunkowego

W ten sposób połączenia przychodzące są rozdzielane na podstawie numeru kierunkowego osoby dzwoniącej. Na przykład dzwoniący z numerem kierunkowym 010 są kierowani do Twojej placówki w Rotterdamie, 020 do Amsterdamu itd. Nie wymaga to żadnych działań ze strony dzwoniącego, ponieważ IVR wykonuje całą pracę. Osoba dzwoniąca nawet tego nie zauważa.


Dystrybucja na podstawie kodu pocztowego

W tym przypadku dzwoniący jest proszony o wpisanie w telefonie czterech cyfr swojego kodu pocztowego. W ten sposób połączenie zostanie automatycznie przekazane do miejsca, które jest powiązane z tym kodem. Ta opcja wymaga od dzwoniącego wykonania jakiejś czynności (wpisania czterech cyfr), ale pozwala też na bardziej precyzyjne podejście. Jest to "najczystsza" opcja, zwłaszcza jeśli masz wiele oddziałów w tym samym kodzie.


Łączenie numeru kierunkowego i kodu pocztowego

Możesz nawet połączyć te cechy. Na przykład wystarczy podać numer kierunkowy dzwoniącego w miejscach, gdzie masz tylko jeden oddział (wszystko, co musisz wiedzieć), a w miejscach, gdzie masz wiele oddziałów, poprosić dzwoniących o podanie kodu pocztowego. A co, jeśli dzwoniący korzysta z telefonu komórkowego lub blokuje identyfikację dzwoniącego? System poprosi o podanie kodu pocztowego.

Skonfiguruj swój centralny numer telefonu przez nas!

Automatyczne przekierowanie centralnego numeru do konkretnego oddziału stało się dla nas dziecinnie proste. Chętnie stworzymy dla Ciebie takie rozwiązanie!

Zadowoleni klienci telefonii Belfabriek: