Kupuj numery bezpłatne, lokalne lub międzynarodowe bezpośrednio online

Polska:800 000 235
Hero F.A.Q.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące numerów telefonów

Od 2000 roku specjalizujemy się w wydawaniu i aktywacji numerów telefonicznych w Europie.

FAQ

Jeśli masz już numer i szukasz (nowego) dostawcy, możesz to zrobić po prostu pobierając nasz formularz zamówienia i odsyłając go do nas wypełniony przez e-mail lub wypełniając ten formularz online.

Następnie nasi pracownicy skontaktują się z Państwem w celu omówienia połączenia i funkcji. Numer jest zazwyczaj aktywny na naszej platformie w ciągu 5 dni roboczych.

W każdej chwili możesz zmienić numer docelowy swojego numeru serwisowego bezpośrednio z telefonu komórkowego lub tabletu, korzystając z naszej bezpłatnej aplikacji Belfabriek na iOS lub Android.

Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo wybór dostępnych numerów telefonów do rejestracji. W przypadku, gdy Twój preferowany numer nie jest wyświetlony, możesz skontaktować się z naszym działem obsługi klienta. Zadzwoń pod nasz bezpłatny numer telefonu: 800-000 235, lub wyślij e-mail na adres office@belfabriek.pl.

Tak, połączenia z numerami bezpłatnymi są zawsze bezpłatne dla osoby dzwoniącej.

Numer obsługi klienta jest numerem wybieranym w kraju. Dlatego nie można się na niego dodzwonić z zagranicy. Jeśli chcesz odbierać połączenia z zagranicy, możemy zamówić numer krajowy (serwisowy) w wybranych przez Ciebie krajach. Sprawdź w naszym sklepie z numerami międzynarodowymi, jakie numery możemy obecnie dostarczyć z magazynu, lub skontaktuj się z nami.

Tak, to prawda. Mamy umowy robocze z lokalnymi partnerami w wielu krajach, a tym samym międzynarodową bazę numerów w ponad 78 krajach. Dla wielu krajów, które są wymagane, możemy dostarczyć numery z magazynu. Często możemy uaktywnić numer w ciągu 1 dnia roboczego. Jeśli dasz nam znać, w których krajach chcesz być osiągalny telefonicznie, my zajmiemy się resztą.

Nie. Belfabriek nie dostarcza erotycznych numerów telefonicznych. Dostarczamy tylko biznesowe, informacyjne, obsługi klienta, lokalne i międzynarodowe numery telefonów.

Numer 0800 jest zawsze bezpłatny dla osoby dzwoniącej. W przypadku numerów lokalnych, takich jak np. Warszawa 22 lub Kraków 12, obowiązuje zwykła stawka lokalna.

Name dialling to dzwonienie za pomocą liter w telefonie. W ten sposób litery w słowie są "tłumaczone" na liczbę. Na przykład cyfra "2" oznacza a, b lub c. Przykładem numeru wybierania imiennego jest 0800-CALLFACTORY, który tłumaczy się w ten sposób na 0800-22553228679. Tak więc, numery imienne są numerami zrozumiałymi, a więc łatwymi do zapamiętania.

Jeśli jako klient Belfabriek chciałbyś zgłosić usterkę, możesz zawsze zadzwonić pod nasz bezpłatny numer. Poza godzinami pracy możesz również wysłać e-mail.