Kupuj numery bezpłatne, lokalne lub międzynarodowe bezpośrednio online

Polska:800 088 798 | 22 104 7313
Międzynarodowy:+3170-3111050
Hero F.A.Q.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące numerów telefonów

Od 2000 roku specjalizujemy się w wydawaniu i aktywacji numerów telefonicznych w Europie.

FAQ

Jeśli masz już numer i szukasz (nowego) dostawcy, możesz to zrobić po prostu pobierając nasz formularz zamówienia i odsyłając go do nas wypełniony przez e-mail lub wypełniając ten formularz online.

Następnie nasi pracownicy skontaktują się z Państwem w celu omówienia połączenia i funkcji. Numer jest zazwyczaj aktywny na naszej platformie w ciągu 5 dni roboczych.

W każdej chwili możesz zmienić numer docelowy swojego numeru serwisowego bezpośrednio z telefonu komórkowego lub tabletu, korzystając z naszej bezpłatnej aplikacji Belfabriek na iOS lub Android.

Na większości stron naszej witryny znajdziesz pasek wyszukiwania, za pomocą którego możesz wyszukać i kupić aktualnie dostępne numery. Możesz też wybrać przeglądanie listy aktualnie dostępnych numerów. Miłej zabawy przy szukaniu!

Tak, połączenia z numerami bezpłatnymi są zawsze bezpłatne dla osoby dzwoniącej.

Numer obsługi klienta jest numerem wybieranym w kraju. Dlatego nie można się na niego dodzwonić z zagranicy.

Jeśli chcesz odbierać połączenia z zagranicy, możemy zamówić numer krajowy (serwisowy) w wybranych przez Ciebie krajach. Sprawdź w naszym sklepie z numerami międzynarodowymi, jakie numery możemy obecnie dostarczyć z magazynu, lub skontaktuj się z nami.

Tak, to prawda. Mamy umowy robocze z lokalnymi partnerami w wielu krajach, a tym samym międzynarodową bazę numerów w ponad 78 krajach.

Dla wielu krajów, które są wymagane, możemy dostarczyć numery z magazynu. Często możemy uaktywnić numer w ciągu 1 dnia roboczego. Jeśli dasz nam znać, w których krajach chcesz być osiągalny telefonicznie, my zajmiemy się resztą.

Jeśli jako klient Belfabriek chciałbyś zgłosić usterkę, możesz zawsze zadzwonić pod nasz bezpłatny numer. Poza godzinami pracy możesz również wysłać e-mail.

Zadowoleni klienci telefonii Belfabriek: