Kupuj numery bezpłatne, lokalne lub międzynarodowe bezpośrednio online

Polska:800 088 798 | 22 104 7313
Międzynarodowy:+3170-3111050

Menu telefonu

Klienci i partnerzy biznesowi lubią mieć kogoś przy telefonie tak szybko, jak to możliwe. Ale nie każdy pracownik wie, jak odpowiedzieć na każde pytanie.
Dzięki menu wyboru możesz jak najszybciej połączyć dzwoniących z odpowiednią osobą lub działem.
Menu składa się z dwóch części: tekstu mówionego, który informuje dzwoniących o dostępnych opcjach, oraz komputera, który przetwarza wybory.

Na przykład: "Masz pytania dotyczące faktury? Wybierz numer 3." W ten sposób rozmówcy są szybko łączeni.

Menu wyboru może składać się z maksymalnie 10 opcji, w którym to przypadku wykorzystane zostaną wszystkie przyciski telefonu. Możemy również umieścić menu wyboru w menu wyboru. W pierwszym menu wyboru pytamy np. o język rozmówcy, aby w drugim menu wyboru zapytać, jaki dział chce mieć.

Zalety

Szybkie udzielenie pomocy dzwoniącym jest ważne zarówno dla Twoich rozmówców, jak i dla Twojej organizacji. Właściwie wdrożone menu telefoniczne przynosi korzyści wszystkim.


Właściwy pierwszy raz

Jeśli chcesz zirytować klientów, każ im powtarzać, w jakim celu dzwonią. Menu telefoniczne połączy dzwoniących z właściwą osobą za pierwszym razem, dzięki czemu będziesz mógł natychmiast zająć się ich potrzebami.


Bezproblemowa integracja z innymi funkcjami

Możesz również połączyć menu telefoniczne z innymi funkcjami w swoim abonamencie: na przykład kolejką połączeń, zapowiedzią godzin pracy, cyfrową sekretarką i nagrywaniem rozmów. 


Spokojna praca

Menu telefoniczne zapewnia również spokój w miejscu pracy; pracownicy mogą bardziej intensywnie skupić się na rozmowach związanych z ich kompetencjami, a jedynie od czasu do czasu muszą przebijać się do kolegów.


Obsługa dużej liczby połączeń telefonicznych

Opcje menu nie muszą koniecznie kierować rozmów do pracowników. W godzinach szczytu możesz przekierować konkretne zapytania (opcje menu) na nagraną wiadomość lub na cyfrową automatyczną sekretarkę. To alternatywne rozwiązanie, które nadal pomaga dzwoniącym szybko i skutecznie.

Zarejestruj się już dziś!

Nie jesteś jeszcze klientem Belfabriek? Sprawdź w naszym sklepie internetowym dostępne numery (0800, lokalne i krajowe). Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami!

Zadowoleni klienci telefonii Belfabriek: