Kupuj numery bezpłatne, lokalne lub międzynarodowe bezpośrednio online

Polska:800 088 798 | 22 104 7313
Międzynarodowy:+3170-3111050

Rozwiązania Belfabriek dla sklepów internetowych

  • sprytnie zaprojektowane na zamówienie

  • wszystkie funkcje w zestawie

  • dla dużych i małych sklepów internetowych

Idealne rozwiązania dla sklepów internetowych

Handel elektroniczny jest bardzo obiecujący. Istnieją niezliczone inspirujące przykłady organizacji, które spełniły tę obietnicę. Niezależnie jednak od tego, czy chcesz stać się nowym Amazonem czy Alibabą, czy też chcesz z powodzeniem obsługiwać niszę rynkową, handel elektroniczny to biznes, w którym panuje ostra konkurencja, choćby dlatego, że koncepcje biznesowe są bardzo widoczne i łatwo je "pożyczyć". Tak jak wygląd i styl Twojego sklepu internetowego. Jak utrzymać przewagę nad konkurencją? I jak ją powiększyć?

Dzisiejsze narzędzia. Wczorajsza telefonia?

Prawdopodobnie część odpowiedzi znajdziesz w wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi i technik. Na przykład SEO, SEA, statystyki internetowe, oprogramowanie sklepów internetowych i systemy biletowe. A może Twój sklep internetowy zrobił już pierwsze kroki w dziedzinie zaawansowanej analityki, dzięki czemu wkrótce będziesz wiedział, czego chcą klienci, zanim sami klienci będą wiedzieli, czego chcą. Ale czy Twój sklep internetowy posiada również rozwiązanie telefoniczne, które jest całkowicie aktualne? A może to jeszcze trochę potrwa?

Zaawansowana strona

Już nie musisz. Dzięki rozwiązaniom telefonicznym firmy Belfabriek Twój sklep internetowy przeniesie się w XXI wiek. Tablica rozdzielcza, która oferuje wgląd w ruch przychodzący? Statystyki połączeń Google? Możliwość elastycznego rozdzielania rozmówców na lokalizacje i numery ("miejsca docelowe")? Ogólnokrajowy numer telefonu o zasięgu ogólnokrajowym? Zaawansowane narzędzia do sprawnej obsługi połączeń, takie jak kolejki połączeń, menu wyboru, teksty powitalne?

Więcej opcji

Na późniejszym etapie pomyśl także o założeniu numerów telefonicznych za granicą. Jeśli przetłumaczysz swoją stronę internetową i założysz zagraniczny numer telefonu, nagle staniesz się graczem międzynarodowym. I nie, nie musisz otwierać fizycznego oddziału ani wynajmować zagranicznych call center: my również dostarczamy połączenia międzynarodowe, gdziekolwiek chcesz. Na dowolny numer: stacjonarny lub komórkowy!

Zadowoleni klienci telefonii Belfabriek: