Kupuj numery bezpłatne, lokalne lub międzynarodowe bezpośrednio online

Polska:800 000 235

Rozwiązania Belfabriek dla sklepów internetowych

  • sprytne dostosowanie do potrzeb klienta, wszystkie funkcje w zestawie

  • na żywo w ciągu 1 dnia roboczego

Idealne rozwiązania dla sklepów internetowych

Handel elektroniczny jest bardzo obiecujący. I istnieją niezliczone inspirujące przykłady organizacji, które spełniły tę obietnicę. Ale niezależnie od tego, czy chcesz stać się nowym Amazonem lub Coolblue, czy też chcesz z sukcesem obsługiwać niszę rynkową, e-commerce jest biznesem z zaciętym gardłem, choćby dlatego, że koncepcje biznesowe są bardzo widoczne i można je łatwo "pożyczyć". Tak jak wygląd i styl Twojego sklepu internetowego. Jak utrzymać przewagę nad konkurencją? I jak ją powiększyć?

Dzisiejsze narzędzia. Wczorajsza telefonia?

Prawdopodobnie szukasz części odpowiedzi w użyciu nowoczesnych narzędzi i technik. Jak SEO, SEA, web-statystyka, oprogramowanie sklepu internetowego i systemy biletowe. A być może Twój sklep internetowy poczynił już pierwsze kroki w dziedzinie zaawansowanej analityki, dzięki czemu wkrótce będziesz wiedział, czego chcą klienci, zanim sami klienci będą wiedzieli, czego chcą. Ale czy Twój sklep internetowy posiada również w pełni aktualne rozwiązanie telefoniczne? A może jest to jeszcze trochę odległe?

Zaawansowane

To ostatnie nie musi mieć miejsca. Dzięki rozwiązaniu telefonicznemu firmy Belfabriek, Twój sklep internetowy przeniesie "dzwonienie" w XXI wiek. Pulpit nawigacyjny, który oferuje wgląd w ruch przychodzący? Statystyki połączeń Google? Możliwość elastycznego podziału dzwoniących na lokalizacje i numery ("cele końcowe")? Numer krajowy o zasięgu ogólnokrajowym? Zaawansowane narzędzia do sprawnej obsługi połączeń, takie jak kolejki połączeń, menu wyboru, teksty powitalne?

Więcej możliwości

Możesz też sprzedawać swoją wiedzę. Jak? Używając oprócz standardowego numeru sklepu internetowego płatnego numeru, za pomocą którego możesz obsługiwać konsumentów spragnionych wiedzy w zamian za opłatę. Możesz też pomyśleć o otwarciu numerów telefonicznych za granicą. Jeśli przetłumaczysz stronę swojego sklepu internetowego i użyjesz numeru krajowego (zagranicznego) danego kraju, nagle staniesz się graczem międzynarodowym. I nie, nie musisz otwierać fizycznego oddziału ani wynajmować zagranicznych call center: realizujemy również połączenia międzynarodowe do Holandii. Na dowolny numer. Niezależnie od technologii (analogowa, ISDN, VoIP, komórkowa). Brzmi dobrze? Witamy na pokładzie!