Kupuj numery bezpłatne, lokalne lub międzynarodowe bezpośrednio online

Polska:800 000 235

Rozwiązania dla firm międzynarodowych

Rozwiązania dla firm międzynarodowych

Wsparcie 24/7 i zmiany w czasie rzeczywistym

wielojęzyczne centrum wsparcia

Idealne rozwiązania dla firm międzynarodowych

Pomimo globalizacji i przejścia do internetu, klienci nadal przywiązują dużą wagę do kontekstu lokalnego. Dlatego też firmy, które są "blisko" (hiperlokalne) mają znaczną przewagę nad "anonimowymi" organizacjami z odległych, zagranicznych krajów. Ale jak sprawić, by klienci czuli, że znasz lokalną społeczność i jesteś jej częścią? Część rozwiązania leży w lokalnych numerach telefonów. Są jednak pewne przeszkody i haczyki. Belfabriek rozwiązuje wszystkie te problemy techniczne i umowne. Zaczyna się od centralnego zarządzania wszystkimi przychodzącymi numerami telefonicznymi dla wszystkich krajów, w których działa Twoja organizacja. Wygodne rozwiązanie, ponieważ często istnieje kilka numerów, które działają z kilkoma lokalnymi dostawcami. I tylko spróbuj dowiedzieć się, która strona jest odpowiedzialna za jaką część ruchu połączeń przychodzących!

Podążaj za słońcem

W Belfabriek dosłownie korzystasz z routingu "follow the sun". W zależności od pory dnia, dzwoniący są przekierowywani do lokalnego oddziału lub do lokalizacji w innej strefie czasowej. Słońce wschodzi czy zachodzi? Klienci zawsze mają kogoś na linii! Oczywiście, nasza inteligentna platforma IVR może również rozdzielać połączenia na inne sposoby. Na przykład na podstawie języków, jakimi posługują się poszczególni pracownicy. Lub biorąc pod uwagę ich doświadczenie.

Jeden globalny kontrakt

Dzięki naszemu globalnemu zasięgowi możemy zaoferować Państwu jedną umowę na połączenia SIP z Państwa lokalnymi centralami telefonicznymi. Nie ma więc gąszczu faktur w gąszczu języków, ale jedna faktura pokazująca ruch połączeń dla wszystkich krajów i wszystkich oddziałów. Co więcej, nasze kable SIP są elastyczne. Innymi słowy, nie trzeba płacić za kanał, a przepustowość jest zawsze wystarczająca.

IP? Mamy cię pod opieką!

Chcesz wyposażyć lokalne oddziały lub zespoły w telefony IP? Nie ma problemu! W ciągu 24 godzin załatwiamy loginy i unikalne identyfikatory dla wszystkich. Dial-out również może być zorganizowany za naszym pośrednictwem. Masz już dość dużej ilości umów, nieprzejrzystych SLA i niejasnych konstrukcji kosztowych? Skorzystaj z naszych krajowych, europejskich, międzykontynentalnych lub globalnych rozwiązań telefonicznych!