Kupuj numery bezpłatne, lokalne lub międzynarodowe bezpośrednio online

Polska:800 088 798
Międzynarodowy:🌍 +31 (0)85 400 5588

Rozwiązania dla firm międzynarodowych

Numery telefonów dla firm międzynarodowych

  • Wsparcie 24/7 i zmiany w czasie rzeczywistym

  • wielojęzyczne centrum wsparcia

  • realizacja połączeń telefonicznych na całym świecie

Idealne rozwiązania dla firm międzynarodowych


Mimo globalizacji i przechodzenia na internet, klienci nadal przywiązują dużą wagę do kontekstu lokalnego. Firmy, które są "blisko" (ładne słowo: hiperlokalne), mają więc znaczną przewagę nad "anonimowymi" organizacjami z odległych, zagranicznych krajów. Ale jak sprawić, żeby klienci czuli, że znasz lokalną społeczność i jesteś jej częścią? Częścią rozwiązania są lokalne numery telefonów. Są jednak pewne przeszkody i problemy.

Belfabriek rozwiązuje wszystkie te problemy techniczne i umowne. Zaczyna się od centralnego zarządzania wszystkimi przychodzącymi numerami telefonów dla wszystkich krajów, w których działa Twoja organizacja. Jest to wygodne rozwiązanie, ponieważ często kilka numerów działa u kilku lokalnych operatorów. Spróbuj tylko dowiedzieć się, która strona jest odpowiedzialna za jaką część ruchu połączeń przychodzących!


Podążaj za słońcem

W Belfabriek możesz dosłownie skorzystać z funkcji kierowania połączeń zgodnie z kierunkiem słońca. W zależności od pory dnia, dzwoniący są przekierowywani do lokalnego oddziału lub do lokalizacji w innej strefie czasowej. Słońce wschodzi czy zachodzi? Klienci zawsze mają kogoś na linii! Oczywiście nasza inteligentna platforma IVR może również rozdzielać połączenia na inne sposoby. Na przykład na podstawie języków, którymi posługują się poszczególni pracownicy. Albo biorąc pod uwagę ich doświadczenie.

Jedna globalna umowa

Dzięki naszemu globalnemu zasięgowi możemy zaoferować Ci jedną umowę na pnie SIP lokalnych central. Nie ma więc gąszczu faktur w wielu językach, ale jedna faktura pokazująca ruch połączeń dla wszystkich krajów i wszystkich oddziałów. Co więcej, nasze pnie SIP są elastyczne. Innymi słowy, nie musisz płacić za kanał i zawsze masz wystarczającą przepustowość.
VoIP? Mamy wszystko pod kontrolą!
Chcesz wyposażyć lokalne oddziały lub zespoły w telefony VoIP? Nie ma problemu! Zorganizujemy logowanie dla wszystkich w ciągu 24 godzin. Za naszym pośrednictwem można również zrealizować dial-out.

Masz już dość dużej liczby umów, nieprzejrzystych umów SLA i niejasnych konstrukcji kosztów? Wybierz nasze krajowe, europejskie, międzykontynentalne lub globalne rozwiązania telefoniczne!

Zadowoleni klienci telefonii Belfabriek: