Kupuj numery bezpłatne, lokalne lub międzynarodowe bezpośrednio online

Polska:800 088 798
Międzynarodowy:🌍 +31 (0)85 400 5588

Belfabriek ❤️ Centra obsługi telefonicznej

Przychodzące centra telefoniczne potrzebują wielu numerów telefonów. Jesteśmy tu, aby pomóc!

Idealne rozwiązania dla call center

Belfabriek kocha wszystkich swoich klientów. Ale dla call center mamy szczególne upodobanie. To logiczne, bo mimo rozwoju poczty, wiadomości, serwisów społecznościowych i chatbotów, sektor call center wciąż polega na obsłudze klientów przez telefon. Szybko. Dobrze. I, na szczęście, coraz częściej, z silnym naciskiem na tworzenie ambasadorów marki, a nie na obsługę biletów.

Innowacje w chmurze

Ponieważ wierzymy, że klienci naszych call center zasługują na najlepszą obsługę telefoniczną, stale inwestujemy w innowacje naszych rozwiązań w chmurze. Co więcej, rozumiemy, że centra telefoniczne muszą mieć numer działający przez cały czas, zwykle na wczoraj. Dlatego zawsze mamy ich wystarczająco dużo w magazynie.

Zaawansowane opcje

Nasze numery są natychmiast gotowe na przyjęcie rozmówców. W zestawie znajdują się zaawansowane narzędzia dla call center.
Korzystamy z najnowocześniejszej platformy IVR, która doskonale rozdziela dzwoniących na dostępnych agentów call center. Czy jest niespodziewany (ogromny) szczyt połączeń, bo Twój klient zapomniał wspomnieć, że rusza kampania krajowa? Nie ma problemu: nasza kolejka zgrabnie zatrzymuje dzwoniących do czasu, aż agent będzie dostępny. Czy wolisz, aby to lokalna platforma zarządzała ruchem telefonicznym? To też jest możliwe, ponieważ rola wsparcia centrum telefonicznego doskonale nam odpowiada. Jeszcze bardziej zaawansowane opcje? W zestawie znajduje się pulpit nawigacyjny dla dzwoniących. A także rozwijane menu, webhooks, elastyczne kierowanie, nagrywanie rozmów i wiele innych.

Gdziekolwiek są Twoi klienci, w kraju czy za granicą, możemy połączyć i przekazać do Twojego centrum telefonicznego praktycznie każdy numer telefonu.

Czy masz klientów, którzy mają już numery telefonów, ale nie mają pojęcia (już), gdzie one są i kto jest za nie odpowiedzialny? Chętnie się tego dowiemy!
Czy chcesz, abyśmy wystawiali faktury bezpośrednio klientowi końcowemu? A może Twoje call center woli to robić samodzielnie? Jesteśmy elastyczni. Jeśli więc na przykład poprosisz o stałą kwotę za minutę lub rozmowę, możemy ją zgrabnie uwzględnić na fakturze.

Wybierz nagrywanie rozmów, aby zachować zlecenia telefoniczne. Możesz też wykorzystać je do celów szkoleniowych lub jako materiał do rozmów oceniających.

Kto, co, gdzie i dlaczego? Jak korzystać z systemu telefonicznego Belfabriek?

Sklepy internetowe

Opieka zdrowotna

Domy opieki

Logistyka

Budowa

System telefoniczny Belfabriek ułatwia pracę wszystkim organizacjom.
Od ambitnych startupów z pokojami na poddaszu po dojrzałych graczy z setkami pracowników.

Zadowoleni klienci telefonii Belfabriek: