Kupuj numery bezpłatne, lokalne lub międzynarodowe bezpośrednio online

Polska:800 088 798 | 22 104 7313
Międzynarodowy:+3170-3111050

Nagrywanie rozmów

"Ta rozmowa może być nagrywana, aby zapewnić jakość naszych usług". Każdy, kto dzwoni na służbowy numer telefonu, regularnie słyszy podobne ogłoszenie. Istnieje prawdopodobieństwo, że te numery są obsługiwane przez Belfabriek.


Możesz również skorzystać z funkcji nagrywania rozmów dla swojego służbowego numeru telefonu. Dzięki temu automatycznie nagrywasz wszystkie przychodzące rozmowy telefoniczne. Belfabriek bezpiecznie przechowuje pliki dźwiękowe w chmurze.

Poprzez swój pulpit nawigacyjny masz bezpośredni dostęp do nagrań w przejrzystym interfejsie!

Zalety nagrywania biznesowych rozmów telefonicznych

Nagrywanie rozmów telefonicznych nie tylko zapewnia kopię zapasową i dowody, ale jest też użytecznym narzędziem do poprawy jakości usług.


Odtwarzanie online

Wybierz nagrania według daty lub numeru i odsłuchaj rozmowy online. Od razu widzisz, które rozmowy już odsłuchałeś. Możesz oznaczyć ważne rozmowy gwiazdką lub pobrać je na swój komputer.


Kontrola jakości

Czy Twoi współpracownicy lub zewnętrzne call center pracują prawidłowo? Możesz to usłyszeć w nagraniach zarejestrowanych rozmów telefonicznych.

Wiele zastosowań nagrywania rozmów telefonicznych w biznesie

Ta funkcja jest tak uniwersalna, że prawie każda organizacja może znaleźć dla niej zastosowanie. Kierownicy zespołów w centrach telefonicznych używają nagrań audio podczas spotkań dotyczących postępu prac. Sami pracownicy po zakończeniu rozmowy w ciszy i spokoju rejestrują swój bilet i w razie potrzeby odsłuchują nagrania.

Nagrywanie rozmów jest też często wykorzystywane jako dowód transakcji lub do sprawdzania zgodności z procedurami!

Zadowoleni klienci telefonii Belfabriek: