Kupuj numery bezpłatne, lokalne lub międzynarodowe bezpośrednio online

Polska:800 088 798 | 22 104 7313
Międzynarodowy:+3170-3111050

Webhook

Elastyczne przełączanie miejsc docelowych za pomocą własnej strony internetowej przy użyciu webhooków.Tak działa webhooks

Jeśli chcesz uruchomić własną stronę internetową lub skrypt, aby zmienić urządzenia powiązane z twoim numerem telefonu, możesz to zrobić za pomocą webhooków. Jak to działa?

yourcompany.com/webhook/endpoint

Kiedy dzwonimy na ten adres, otrzymujemy odpowiedź z Twojego serwera zawierającą ostateczną lokalizację Twojego numeru.

Proste, prawda? Kiedy przychodzi połączenie, sprawdzamy na twojej stronie internetowej (/webhook/), jaki numer telefonu podałeś. I tam właśnie połączenie jest dostarczane.

I tak, możesz to zrobić, nawet jeśli używasz menu rozwijanego. Tworzymy po prostu X liczby webhooków. Oto one:

wybór 1: yourcompany.com/webhook/1/end-destination
Wybór 2: jouwbedrijf.nl/webhook/2/end-destination
Wybór 3: jouwbedrijf.nl/webhook/3/przeznaczenie

Oprócz miejsca docelowego możesz umieścić w nim na przykład teksty wiadomości.

Możesz też umieścić tutaj skrypt, który sprawdzi w kalendarzu Google, czy jesteś umówiony na spotkanie lub czy jesteś w drodze, i na tej podstawie zdecyduje, czy połączenie zostanie wysłane na telefon stacjonarny, komórkowy czy do wiadomości.

Zarządzanie numerem przez webhook

Posiadając numer telefoniczny od Belfabriek, decydujesz, do którego miejsca odbierasz połączenia. Może to być linia stacjonarna, telefon VoIP lub numer komórkowy.
Ponadto możesz to elastycznie dostosować. Większość klientów robi to za pomocą naszej wygodnej aplikacji. Inni dzwonią lub wysyłają e-mail do naszego działu obsługi klienta. Bezpłatnie, więc czemu nie?
Ale jest jeszcze trzecia opcja. Ta, która szczególnie cieszy techników: webhook!

Entuzjazm?

Świetnie! My też, bo dzięki webhookom masz do dyspozycji potężne narzędzie w postaci biznesowego numeru telefonu. Idealne, na przykład, jeśli chcesz budować wirtualne oddziały na linii, gdzie zawsze masz 100% kontroli! Aktywuj więc webhook i uszczęśliw swojego dewelopera!

Zadowoleni klienci telefonii Belfabriek: