Kupuj numery bezpłatne, lokalne lub międzynarodowe bezpośrednio online

Polska:800 088 798 | 22 104 7313
Międzynarodowy:+3170-3111050

Najlepszy telefon biznesowy: dostawa już jutro!

Wstępnie skonfigurowany i zaprogramowany telefon Yealink firmy Belfabriek. Zamów dziś przed 22:00 (CET), a otrzymasz go jutro w biurze (domowym).

Wybieranie numeru za pomocą telefonu VoIP Yealink

Tak, system telefoniczny Belfabriek współpracuje z urządzeniami wszystkich marek i typów. Czy masz już używane urządzenia VoIP? W takim razie nie musisz ich wymieniać. Chyba, że jesteś fanem najlepszych urządzeń i chcesz mieć możliwość korzystania z nich na zasadzie plug & play ;-) W takim przypadku urządzenia Yealink (dostępne wyłącznie z naszym systemem telefonicznym) są wysoce zalecane.

Dlaczego Yealink? Na rynku jest ogromna ilość urządzeń VOIP. We wszystkich przedziałach cenowych i o różnej jakości. W rzeczywistości jest ich tak wiele, że nasi pracownicy nie są w stanie nadążyć za nimi wszystkimi. Nie mówiąc już o zapewnieniu wsparcia. Gdzie znowu są ustawienia Sip / Kodek / NAT typu A, B, C, D do Z? Ponieważ podczas kryzysu w firmie Corona otrzymaliśmy wiele pytań dotyczących wyboru odpowiedniego urządzenia, zagłębiliśmy się w ten temat. I tak doszliśmy do urządzeń Yealink. Teraz oferujemy je - wyłącznie - wstępnie skonfigurowane i z 5-letnią gwarancją.

Dostarczamy telefony wstępnie skonfigurowane, wystarczy je tylko podłączyć do istniejącej sieci, a one same się zarejestrują.

Telefon rejestruje się za pośrednictwem istniejącego połączenia internetowego z naszymi serwerami telefonicznymi i voila, masz działający telefon.

Oferujemy 5-letnią gwarancję na te telefony, dzięki czemu użytkownik ma pewność, że jego firma będzie miała sprawne telefony.

Nasza platforma jest w pełni zoptymalizowana i dostosowana do technologii i funkcjonalności Yealink. Wszystkie funkcje działają optymalnie i można również łatwo zarządzać książką adresową telefonu poprzez nasz portal.

Telefon Yealink T-43U SIP Belfabriek

Najnowocześniejszy i najbardziej wszechstronny telefon SIP na rynku.

 • Interfejs użytkownika
  • Podświetlany ekran 3,7"
 • Możliwości dźwiękowe
  • Dźwięk Optima HD z osłoną akustyczną i inteligentną filtracją hałasu
 • Opcje podstawowe
  • Do 12 kont SIP
  • Obsługa PoE
  • Podstawa z dwoma regulowanymi kątami, możliwość montażu na ścianie
 • Inne funkcje
  • Wi-Fi przez WF40/WF50, Bluetooth przez BT41
  • Obsługa modułów rozszerzeń Yealink
  • Obsługa nagrywania przez USB
 • Łączność
  • Dwa porty USB do rozbudowy, dwa porty Gigabit Ethernet w układzie daisy-chain
  • Słuchawki, uniwersalna obsługa EHS (łatwe do podłączenia zestawy słuchawkowe)

Fantastyczna jakość dźwięku

Urządzenia Yealink posiadają następujące cechy:

 • pełna prekonfiguracja dla każdego użytkownika

 • obsługa plug 'n' play, podłączasz urządzenie do Internetu i wszystko działa

 • centralnie zarządzana książka adresowa we wszystkich telefonach

 • regularne aktualizacje oprogramowania i firmware'u

 • wykonywanie i odbieranie połączeń całkowicie cyfrowo

Rozbudowane opcje fakturowania

Różne organizacje mają różne potrzeby w zakresie rozliczeń.

Możemy wystawiać faktury i dostarczać statystyki w następujący sposób.

 • Fakturowanie według oddziałów (przydatne w przypadku sieci i franczyzy)

 • Fakturowanie dla różnych użytkowników (przydatne w przypadku wielu lekarzy obsługujących jedną linię alarmową)

 • Fakturowanie według centrum kosztów lub numeru

 • Fakturowanie według kraju na numer

 • Fakturowanie według numerów na podstawie lokalizacji centrali

Inni profesjonaliści

Zamawianie i proces

Zamówienie można łatwo złożyć na naszej stronie internetowej 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Poniżej podajemy czasy dostawy poszczególnych produktów:

Numery telefonów

W zależności od kraju i serii, możemy wydać i aktywować numery natychmiast lub najpierw musimy dokonać rejestracji na Twoje nazwisko w odpowiedniej organizacji rządowej.

Czy masz już numer i chcesz go przenieść do Belfabriek? Jest to możliwe i uregulowane prawnie. Możemy przenieść numer do nas i chętnie przyznamy Ci numer tymczasowy, jeśli chcesz przetestować i skonfigurować nowe urządzenia.

W przypadku krajów zagranicznych można albo najpierw złożyć zamówienie na preferowany numer, po czym pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 1 dnia roboczego, albo zadzwonić do naszego działu obsługi i najpierw omówić opcje przez telefon. W zależności od kraju numer jest aktywny tego samego dnia roboczego lub w ciągu kilku dni.

Zestawy telefoniczne

Jeśli używasz zalecanych przez nas urządzeń Yealink, możemy je skonfigurować i wysłać do Ciebie. Wówczas będziesz mógł korzystać z urządzenia typu plug and play. Zamówienia złożone przed godziną 22:00 (CET) są dostarczane następnego dnia roboczego.

Telefony programowe

Możesz pobierać telefony programowe dla komputerów PC, Mac, urządzeń z systemem iOS lub Android 24/7 na wybrane przez siebie urządzenia.

Konta SIP

Możesz je tworzyć i aktywować/deaktywować samodzielnie przez całą dobę, 7 dni w tygodniu, za pomocą interfejsu internetowego. W ten sposób można łatwo utworzyć konta dla wszystkich urządzeń, które mają być podłączone.

Aplikacje Belfabriek

Można je pobierać 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu w sklepach lub za pośrednictwem udostępnionego łącza do pobrania.

Rozwijanie urządzeń

Konfiguracji można się nauczyć, ale większość ludzi nie czerpie z tego wielkiej przyjemności. Dlatego chętnie przejmujemy tę odpowiedzialność od naszych klientów. Podobnie jak "kłopot" związany z wyborem i zamawianiem telefonów. Aby to umożliwić, zainwestowaliśmy w centralną konfigurację naszych telefonów programowych oraz w zautomatyzowane centrum dystrybucji urządzeń biurkowych Yealink.

Telefony stacjonarne są dostarczane wstępnie skonfigurowane z naszego własnego magazynu. Do lokalizacji centralnej, ale także, na przykład, do różnych oddziałów lub na prywatne adresy poszczególnych pracowników. Zwykle: zamówione przed 22:00 (CET), następnego dnia w wybranym miejscu pracy! Jeśli chodzi o adresy "dalej położone" w Europie, urządzenia zostaną dostarczone za pośrednictwem UPS po 2-3 dniach roboczych.

Pracownicy otrzymują linki do pobrania wstępnie skonfigurowanych telefonów programowych, do wyboru dla komputerów stacjonarnych i/lub telefonów komórkowych.

Organizacjom z ponad 100 użytkownikami oferujemy możliwość zaprojektowania środowiska telefonu programowego w stylu firmowym (branded). Może to być zrealizowane w ciągu jednego miesiąca (projekt, wdrożenie i uruchomienie). Zapytaj o opcje!

Zalety w skrócie:

 • Szybkie i łatwe wdrożenie nowych urządzeń

 • Wstępnie skonfigurowane i zdalnie zarządzane

 • Regularne aktualizacje oprogramowania sprzętowego (zdalne)

 • Możliwość stworzenia markowego środowiska od ~100 użytkowników

Twój firmowy numer telefonu dokładnie taki, jaki chcesz

Pozwól naszym pracownikom skonfigurować Twój numer telefonu tak, jak chcesz. Następnie można łatwo wprowadzić zmiany we własnym zakresie lub zlecić je nam, abyśmy nie musieli się już o to martwić.

Bezpośrednie przekierowanie połączeń

Twój numer firmowy jest numerem wirtualnym. Oznacza to, że każde połączenie przychodzące jest przekierowywane na inny telefon. Może to być każdy telefon stacjonarny lub komórkowy.

Cyfrowa automatyczna sekretarka

Nigdy nie musisz przegapić połączenia, nawet jeśli wszyscy Twoi koledzy są zajęci, kolejka jest zbyt długa lub nie możesz odebrać z innych powodów.

Filtr

Czy są tacy rozmówcy, którym wolałbyś nie udostępniać danego numeru? Możesz ich łatwo zablokować za pomocą funkcji filtrowania połączeń. W ten sposób zachowasz wolne telefony dla ważnych rozmówców.

Kolejki połączeń

Może się zdarzyć, że liczba osób dzwoniących będzie większa niż liczba pracowników dostępnych przy telefonie. Z takimi szczytami połączeń można sobie łatwo poradzić dzięki kolejkom połączeń, co jest wspaniałą funkcją dla każdego klienta Belfabriek.

Lista VIP

Czy chcesz przyznać dostęp do swojego służbowego numeru telefonu tylko określonej grupie osób? Dzięki białej liście VIP-ów masz pewność, że linie pozostaną wolne dla osób, dla których Twój numer telefonu jest przeznaczony.

Menu telefonu

Twoi klienci woleliby mieć kogoś na linii natychmiast. Nie każdy pracownik wie, jak odpowiedzieć na każde pytanie. Dzięki menu wyboru telefonu możesz jak najszybciej połączyć dzwoniących z właściwą osobą.

Nagrywanie rozmów

"To połączenie może być nagrywane, aby zapewnić jakość naszych usług". Osoby dzwoniące na numery firmowe regularnie słyszą podobną zapowiedź. Istnieje prawdopodobieństwo, że te numery są hostowane przez Belfabriek.

Narzędzie do wysyłania wiadomości tekstowych

SMS-y są doskonałym medium do wysyłania krótkich wiadomości do klientów. Ale jak wysłać je do dużych grup? Narzędzie SMS z Belfabriek jest prawdziwym wybawieniem.

Numer telefonu do wielu oddziałów

Nasza platforma IVR może rozdzielać setki jednoczesnych połączeń między wszystkie oddziały w jednym lub kilku obszarach.

Obsługa przepełnienia połączeń

Ogromny sukces kampanii marketingowej? Darmowy rozgłos w krajowych mediach? Udana kampania Google Ads? Godne pochwały opinie na stronach internetowych? Nie ma problemu!

Statystyki

Wybierasz numer telefonu głównie po to, by zoptymalizować dostępność swojej firmy. Chcesz odbierać więcej telefonów i lepiej im służyć. Ale skąd wiesz, czy osiągasz zamierzone cele? Nasze statystyki.

Statystyki połączeń wysyłane pocztą elektroniczną

Twój codzienny, tygodniowy lub miesięczny przegląd statystyk połączeń jest wygodnie wysyłany pocztą. Oczywiście wraz z Państwa numerem telefonu.

Tekst na mowę speechbot

Czy chcesz, aby na Twoim numerze pojawiła się wiadomość powitalna? Nie jesteś fanem własnego głosu? A wynajęcie profesjonalnego aktora głosowego jest dla Ciebie zbyt kosztowne?

Telefonia międzynarodowa

Dostarczanie rozmów telefonicznych w kraju lub w innych krajach? Nie ma problemu!

Ton przed ogłoszeniem

Wielu przedsiębiorców ma wiele numerów do różnych celów lub sklepów internetowych. W takim przypadku warto wiedzieć na początku rozmowy, na jaki numer telefoniczny jest wykonywane połączenie!

Webhook

Elastyczne przełączanie miejsc docelowych za pomocą własnej strony internetowej przy użyciu webhooków

Wiadomość powitalna

"Dziękuję za telefon..." to zazwyczaj pierwsza rzecz, jaką słyszysz, gdy dzwonisz do organizacji zawodowej.

Wirtualne Callcenter

Dzięki wirtualnemu centrum obsługi telefonicznej masz pewność, że dzwoniący są rozdzielani sprawiedliwie i równomiernie między dostępnych współpracowników, w domu, w biurze lub gdziekolwiek indziej.

Zmień rozszerzenie urządzenia

Połączenia z wirtualnym numerem telefonu są automatycznie przekazywane na Twoje aktualne telefony. Mogą to być telefony stacjonarne, komórkowe lub VoIP. Możesz zmieniać numer docelowy w dowolnym momencie i tak często, jak chcesz.

Konfigurowanie i wysyłanie telefonów stacjonarnych do pracowników w wybranej lokalizacji:

Na adres domowy pracownika domowego

W centrali lub w różnych oddziałach

Do biur międzynarodowych

Zamów przed godziną 23:59, a już jutro zacznij wykonywać i odbierać połączenia.

Zamówienie

Zadowoleni klienci telefonii Belfabriek:

Telefon biurkowy

Wstępnie skonfigurowane urządzenie zapewniające obsługę typu "plug 'n' play".

Softphone

Odbieranie i wykonywanie połączeń służbowych za pomocą istniejących telefonów komórkowych

Interfejs internetowy

Zarządzaj wszystkimi numerami i połączeniami online

Aplikacje mobilne

Ustawianie siebie jako dostępnego lub niedostępnego do odbierania połączeń telefonicznych

Numer stacjonarny w komórce

Twoje połączenia bezpośrednio na telefon komórkowy