Kupuj numery bezpłatne, lokalne lub międzynarodowe bezpośrednio online

Polska:800 088 798
Międzynarodowy:🌍 +31 (0)85 400 5588

#1 Telefon VoIP | Telefon biurowy | Yealink T43U SIP

Telefon stacjonarny na biurko

Zamów i podłącz

Podłączanie

System telefoniczny Belfabriek współpracuje z telefonami wszystkich marek i typów.

Może to być istniejący telefon komórkowy, telefon stacjonarny w biurze lub w domu albo nowy telefon VoIP, który łączy się z naszą centralą przez internet.

Jeśli chcesz kupić nowy telefon VoIP, polecamy markę Yealink.

Jest to najczęściej używana marka telefonów, a my mamy ich oprogramowanie, dzięki czemu możemy zdalnie obsługiwać urządzenia.

Wielu klientów używa naszego systemu telefonicznego z istniejącymi telefonami.

Jeśli chcesz mieć nowe telefony, upewnij się, że posiadasz wystarczającą wiedzę komputerową, aby wykonać instalację. Jeśli kiedykolwiek nadałeś komputerowi adres IP, to podłączenie telefonu IP do sieci również będzie działać.

Możemy Ci w tym pomóc również zdalnie. Pobieramy opłatę 15 euro za kwadrans.

Zamawianie urządzeń

Hardphone'y są wysyłane w stanie wstępnie skonfigurowanym z naszego magazynu. Do centralnej lokalizacji, ale także na przykład do różnych oddziałów lub na adresy domowe poszczególnych pracowników. Zasada jest taka: zamówienie przed 22:00, następnego dnia na wybranym stanowisku pracy! W przypadku adresów w Europie urządzenia otrzymasz w ciągu 2-3 dni roboczych za pośrednictwem firmy UPS.

Ważne dla prawidłowej instalacji telefonu

  • Upewnij się, że posiadasz wystarczające umiejętności komputerowe, aby podłączyć urządzenia do sieci.

  • Upewnij się, że znasz szczegóły dotyczące sieci i zapory sieciowej.

  • Poświęć czas na instalację telefonu

Twój firmowy numer telefonu dokładnie taki, jaki chcesz

Pozwól naszym pracownikom skonfigurować Twój numer telefonu tak, jak chcesz. Następnie można łatwo wprowadzić zmiany we własnym zakresie lub zlecić je nam, abyśmy nie musieli się już o to martwić.

Bot zamiany tekstu na mowę ✨

Czy chcesz, aby na Twoim numerze pojawiła się wiadomość powitalna? Nie jesteś fanem własnego głosu? A wynajęcie profesjonalnego aktora głosowego jest dla Ciebie zbyt kosztowne?

Filtr połączeń

Czy są osoby, które z jakiegoś powodu nie chcą dzwonić na określony numer? Możesz je łatwo zablokować, korzystając z funkcji filtrowania połączeń.

Kolejka dzwoniących

Zdarzają się sytuacje, kiedy liczba dzwoniących przekracza liczbę pracowników dostępnych przy telefonie. Tego typu szczytami połączeń można łatwo zarządzać dzięki kolejce połączeń, wspaniałej funkcji dostępnej dla każdego klienta w Belfabriek.

Menu telefonu

Twoi klienci woleliby mieć kogoś na linii natychmiast. Nie każdy pracownik wie, jak odpowiedzieć na każde pytanie. Dzięki menu wyboru telefonu możesz jak najszybciej połączyć dzwoniących z właściwą osobą.

Nagrywanie rozmów

"To połączenie może być nagrywane, aby zapewnić jakość naszych usług". Osoby dzwoniące na numery firmowe regularnie słyszą podobną zapowiedź. Istnieje prawdopodobieństwo, że te numery są hostowane przez Belfabriek.

Narzędzie do wysyłania SMS-ów

SMS-y są doskonałym medium do wysyłania krótkich wiadomości do klientów. Ale jak wysłać je do dużych grup? Narzędzie SMS z Belfabriek jest prawdziwym wybawieniem.

Poczta głosowa

Nigdy nie przegapisz połączenia, kiedy wszyscy twoi współpracownicy są zajęci lub jesteś chwilowo niedostępny.

Przechwyć szczytowy ruch

Ogromny sukces kampanii marketingowej? Darmowy rozgłos w krajowych mediach? Udana kampania Google Ads? Godne pochwały opinie na stronach internetowych? Nie ma problemu!

Statystyki połączeń

Masz służbowy numer telefonu, aby Twoi klienci mogli łatwo się z Tobą skontaktować. Chcesz rozmawiać z większą liczbą rozmówców i lepiej ich obsługiwać. Ale skąd możesz wiedzieć, czy osiągasz swoje cele? Pomiar to wiedza.

Statystyki przez e-mail

Twój codzienny, tygodniowy lub miesięczny przegląd statystyk połączeń jest wygodnie wysyłany pocztą. Oczywiście wraz z Państwa numerem telefonu.

Szeptanka

Wielu przedsiębiorców ma wiele numerów do różnych celów lub sklepów internetowych. W takim przypadku warto wiedzieć na początku rozmowy, na jaki numer telefoniczny jest wykonywane połączenie!

Telefon stacjonarny/komórkowy

Twój numer telefonu jest numerem wirtualnym. Oznacza to, że każde połączenie przychodzące jest przekierowywane na numer wewnętrzny. Może to być telefon stacjonarny lub komórkowy.

Telefonia międzynarodowa

Realizujesz połączenia krajowe lub do innych krajów? Nie ma problemu!

VIP Whitelist

Czy chcesz przyznać dostęp do swojego służbowego numeru telefonu tylko określonej grupie osób? Dzięki białej liście VIP-ów masz pewność, że linie pozostaną wolne dla osób, dla których Twój numer telefonu jest przeznaczony.

Webhook

Elastyczne przełączanie rozszerzeń poprzez własną stronę internetową za pomocą webhooków

Wiadomość powitalna

"Dziękuję za telefon..." to pierwsza rzecz, jaką słyszysz, gdy dzwonisz do profesjonalnej firmy.

Zmień miejsce docelowe

Las llamadas se dirigen a todos tus teléfonos: fijos, móviles, VOIP o tradicionales. Puedes cambiar este destino cuando y cuantas veces quieras.

Zadowoleni klienci telefonii Belfabriek:

Telefon biurkowy

Wstępnie skonfigurowane urządzenie zapewniające obsługę typu "plug 'n' play".

Softphone

Odbieranie i wykonywanie połączeń służbowych za pomocą istniejących telefonów komórkowych

Interfejs internetowy

Zarządzaj wszystkimi numerami i połączeniami online

Aplikacje mobilne

Ustawianie siebie jako dostępnego lub niedostępnego do odbierania połączeń telefonicznych

Numer stacjonarny w komórce

Twoje połączenia bezpośrednio na telefon komórkowy