Kupuj numery bezpłatne, lokalne lub międzynarodowe bezpośrednio online

Polska:800 088 798
Międzynarodowy:🌍 +31 (0)85 400 5588

Poczta głosowa

Poczta głosowa dla Twojej firmy

Nigdy nie przegapisz połączenia, kiedy wszyscy twoi współpracownicy są zajęci lub jesteś chwilowo niedostępny.

We wszystkich tych przypadkach poczta głosowa umożliwia dzwoniącym pozostawienie wiadomości.

Nagranie dźwiękowe otrzymujesz pocztą elektroniczną. Dzięki tej cyfrowej automatycznej sekretarce już nigdy nie przegapisz potencjalnego klienta.

Możesz też stworzyć inne funkcje dzięki tej funkcji.

A co powiesz na stworzenie linii zamówień opartej na tej poczcie głosowej? Wielu farmaceutów już utworzyło w ten sposób linię zamówień na recepty.

A może prowadzisz podcast i chcesz, żeby słuchacze zostawili komentarz lub wskazówkę? Pozwól im mówić na pocztę głosową pod numerem twojego podcastu.

Fajne jest to, że te wiadomości głosowe przychodzą w postaci plików dźwiękowych do Twojej poczty. Możesz je odsłuchać w wolnej chwili, edytować lub przekazać współpracownikom.

Korzyści


Zwiększanie swojej dostępności

Nie tracąc nigdy połączenia i mogąc odsłuchiwać nagrane wiadomości w dogodnym dla siebie czasie, zwiększasz swoją dostępność.


Większa satysfakcja klienta

Dzwoniący postrzegają Twoją organizację jako bardziej przystępną, kiedy mogą zostawić wiadomość z obietnicą, że odezwiesz się do nich tak szybko, jak to możliwe.


Nie potrzebujesz dodatkowego oprogramowania

Każdą nagraną wiadomość otrzymujesz w formacie .mp3, który możesz odtworzyć za pomocą standardowego oprogramowania audio, które masz już na swoim komputerze, tablecie lub telefonie.

Uruchom swoją własną cyfrową automatyczną sekretarkę już dziś

Poczta głosowa jest dołączona do abonamentu Belfabriek. Możesz aktywować tę funkcję w dowolnym momencie bez dodatkowych kosztów. Możesz nagrać tekst wiadomości głosowej samodzielnie lub zlecić jej nagranie naszemu robotowi syntezy mowy.

Najczęściej zadawane pytania

Możesz wypowiedzieć tekst powitalny na swoim telefonie komórkowym i przekazać nam ten plik dźwiękowy. Możemy też zlecić naszemu speechbotowi wypowiedzenie Twojego tekstu. To brzmi doskonale.

Pocztę głosową możesz włączyć lub wyłączyć z poziomu pulpitu nawigacyjnego lub poinformować o tym pracowników działu obsługi klienta.

Możesz to ustawić tak, aby dzwoniący przechodzili bezpośrednio do twojej poczty głosowej i mogli bezpośrednio zostawić wiadomość.

Możesz ustawić pocztę głosową tak, aby odtwarzała tylko jedną wiadomość. Po odtworzeniu tej wiadomości połączenie z systemem telefonicznym zostanie przerwane.

Wiadomość powitalną możesz zmieniać tak często, jak chcesz. Zastanów się, co będzie dla Ciebie najlepsze - czy chcesz nagrywać ją za każdym razem sam, czy też nasz bot głosowy zrobi to za Ciebie.

Zadowoleni klienci telefonii Belfabriek: