Kupuj numery bezpłatne, lokalne lub międzynarodowe bezpośrednio online

Polska:800 000 235

Cyfrowa automatyczna sekretarka

We wszystkich tych przypadkach dzwoniący mogą zostawić wiadomość na Twojej cyfrowej automatycznej sekretarce.

Aktywuj swoją własną cyfrową automatyczną sekretarkę już dziś

Cyfrowa automatyczna sekretarka (zwana również voice-2-email) jest zawarta w każdym abonamencie Belfabriek. Możesz aktywować tę funkcję w dowolnym momencie, bez dodatkowych opłat. Nasze numery telefonów i dodatkowe funkcje działają z każdym systemem telefonicznym i siecią. Nie musisz wprowadzać żadnych zmian w swojej obecnej infrastrukturze, aby korzystać z numeru telefonu Belfabriek.

Czy masz pytania dotyczące naszej cyfrowej sekretarki lub potrzebujesz pomocy w rejestracji swojego numeru telefonu? Możesz skontaktować się z naszym przyjaznym działem obsługi klienta w godzinach pracy pod numerem 800-000 235.

Zalety


Zwiększ swoją dostępność

Ponieważ nigdy nie przegapisz połączenia i możesz odtwarzać i odpowiadać na wiadomości w dogodnym dla siebie czasie, zwiększysz swoją dostępność.


Zwiększenie satysfakcji klienta

Twoi rozmówcy będą mieli lepszą opinię o dostępności Twojej organizacji, jeśli zaoferujesz im możliwość pozostawienia wiadomości i obiecasz, że oddzwonisz asap.


Nie wymaga dodatkowego oprogramowania

Wiadomości nagrywane są w formacie mp3, który można odtwarzać za pomocą standardowego oprogramowania audio zainstalowanego na komputerze, tablecie lub telefonie.


Wszystkie istotne informacje w zasięgu ręki.

Wszystko, czego potrzebujesz, aby oddzwonić i odpowiedzieć na pytanie lub skargę dzwoniącego, jest już zawarte w wiadomości e-mail: numer dzwoniącego, jego wiadomość, a także to, jakich wyborów dokonał dzwoniący w menu telefonu lub jaki kod pocztowy wprowadził.