Kupuj numery bezpłatne, lokalne lub międzynarodowe bezpośrednio online

Polska:800 088 798 | 22 104 7313
Międzynarodowy:+3170-3111050

Cyfrowa automatyczna sekretarka

Nigdy nie musisz przegapić połączenia, nawet jeśli wszyscy Twoi koledzy są zajęci, kolejka jest zbyt długa lub nie możesz odebrać z innych powodów.We wszystkich tych przypadkach dzwoniący mogą zostawić wiadomość na poczcie głosowej.

Nagranie dźwiękowe otrzymasz pocztą elektroniczną. Dzięki temu już nigdy nie przegapisz (potencjalnego) klienta. 

A co z utworzeniem linii zamówień w oparciu o pocztę głosową? Duża grupa lekarzy już uruchomiła w ten sposób linię zamówień.

Fajne jest to, że te e-maile głosowe przychodzą jako pliki dźwiękowe do Twojej poczty.
Możesz więc odsłuchać je w wolnej chwili i w razie potrzeby poddać edycji.

Korzyści


Zwiększona dostępność

Fakt, że już nigdy nie przegapisz połączenia i że możesz zajmować się nagranymi wiadomościami w czasie, który Ci odpowiada, zwiększa Twoją dostępność.


Zwiększenie zadowolenia klientów

Twoi rozmówcy odbierają Twoją organizację jako bardziej dostępną, jeśli mogą zostawić wiadomość po obietnicy, że odezwiesz się do nich tak szybko, jak to możliwe.


Nie wymaga dodatkowego oprogramowania

Każdą nagraną wiadomość otrzymujesz w formacie .mp3, który można odtworzyć za pomocą standardowego oprogramowania audio, które masz już na swoim komputerze, tablecie lub telefonie.

Włącz już dziś swoją własną cyfrową automatyczną sekretarkę!

Poczta głosowa jest zawarta w abonamencie Belfabriek. Możesz aktywować tę funkcję w dowolnym momencie, nie płacąc nic więcej. Nasze numery i dodatkowe funkcje działają z każdym telefonem.
Masz pytania dotyczące naszej cyfrowej sekretarki lub potrzebujesz pomocy przy rejestracji? Nasi sympatyczni koledzy są do Twojej dyspozycji w godzinach pracy. Skontaktuj się z nami!

Zadowoleni klienci telefonii Belfabriek: