Kupuj numery bezpłatne, lokalne lub międzynarodowe bezpośrednio online

Polska:800 088 798
Międzynarodowy:🌍 +31 (0)85 400 5588

Telefonia międzynarodowa

Globalny zasięg dzięki telefonii międzynarodowej

Realizujesz połączenia krajowe lub do innych krajów? Nie ma problemu!

Nasz dział Telefonii Międzynarodowej służy pomocą przedsiębiorcom i firmom, oferując następujące międzynarodowe rozwiązania telekomunikacyjne:

  • Międzynarodowe numery telefonów w innych krajach

  • Dostarczanie połączeń do innych krajów

  • Inteligentne kierowanie połączeń między wieloma biurami w różnych krajach oraz między samymi biurami międzynarodowymi

  • Informacje i porady na temat lokalnych i międzynarodowych przepisów dotyczących telekomunikacji i numerów telefonicznych.Numery międzynarodowe

Chętnie pomagamy właścicielom małych firm, którzy chcą postawić pierwsze kroki w innym kraju, otwierając dodatkowy zagraniczny numer telefoniczny.

Pomagamy też organizacjom międzynarodowym (franczyzowym) w tworzeniu rozwiązań telefonicznych dostosowanych do ich potrzeb, aby udostępnić im różne lokalizacje.

W tym celu jesteśmy zarejestrowani jako operator telekomunikacyjny w 14 krajach. Zaczynaliśmy jako dostawca holenderski i rozwijaliśmy się wraz z naszymi klientami w innych krajach europejskich.

Możemy więc również profesjonalnie pomóc Ci w uzyskaniu numeru telefonu!

Nie ma więc taniego numeru telefonu, bo "wszystko idzie przez internet".

Ale solidne rozwiązanie, w którym płacimy lokalne opłaty za połączenia i stawki międzynarodowe lokalnemu operatorowi.

W ten sposób otrzymujesz doskonale działające rozwiązanie za granicą ze swoim zagranicznym numerem.

Jeśli działasz w wielu krajach, współpracujesz z wieloma dostawcami i szukasz całkowicie indywidualnego rozwiązania dla ruchu połączeń przychodzących, to jesteśmy odpowiednim miejscem.

Możemy również stworzyć wirtualne centrum obsługi telefonicznej, aby rozdzielać ruch telefoniczny do różnych pracowników lub biur w krajach docelowych zgodnie z Twoimi wymaganiami.

Masz i zachowasz kontrolę: panel kontrolny Belfabriek pozwala Ci dokładnie zobaczyć, które numery są używane, ile połączeń zostało przetworzonych i gdzie te połączenia są ostatecznie obsługiwane.

Jeśli masz własnego administratora systemu i/lub programistę, masz również dostęp do kodu platformy IVR, dzięki czemu możesz w każdej chwili samodzielnie wprowadzać zmiany (C##).

International offices

Things get even more interesting if you already have international branches or offices, because then you can distribute calls globally. For example to share the work load, or to automatically forward customers to employees who speak the right language. Speaking of which, it’s easy to let customers make that choice with a phone menu, another CallFactory feature included in your subscription. Our platform will take care of the rest.

Built-in flexibility

Whether you just want to forward the occasional call internationally or are looking for a structural solution: flexibility is built in. If you want to send some calls to location 1 in country X, other calls to location 2 in country Y, and switch everything around the following week, you can. Our employees will process your requests the same business day, free of charge. The technical complexities of international call traffic will not impede your flexibility in the slightest. Our pleasure!

Najczęściej zadawane pytania:

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie numerów międzynarodowych. Jesteśmy zarejestrowani jako operator telekomunikacyjny w 14 krajach, dzięki czemu możemy pomóc Ci w uzyskaniu numeru międzynarodowego.


Numery do wszystkich krajów europejskich, Wielkiej Brytanii i USA są zawsze dostępne i działają w ciągu 1 dnia roboczego. W innych krajach współpracujemy z lokalnymi partnerami i może to potrwać dłużej. Zależy to również od lokalnych przepisów.


To zależy od kraju. W przypadku numeru francuskiego będziesz potrzebował lokalnego biura, w przypadku numeru angielskiego nie będziesz potrzebował biura w Wielkiej Brytanii. To zależy od kraju i rodzaju numeru. Skontaktuj się z nami, podając swoje wymagania, a my wszystko ustalimy.


Najlepszym sposobem na skontaktowanie się z kolegami z zagranicy jest wybranie lokalnego numeru telefonu komórkowego i przekazanie go nam. My przekażemy połączenia przychodzące na ten numer. W ten sposób tworzymy wirtualną grupę telefoniczną, która obejmuje kilka krajów.


Przekierowujemy połączenia międzynarodowe przez sieci telefoniczne i płacimy za połączenia międzyoperatorskie oraz stawki międzynarodowe. Masz więc pewność, że otrzymujesz solidne rozwiązanie biznesowe. Nie oferujemy rozwiązań budżetowych, ani nie obsługujemy ruchu telefonicznego przez Internet.


W razie potrzeby możemy aktywować numer międzynarodowy jeszcze tego samego dnia. Często trwa to nieco dłużej, ponieważ musimy skonfigurować menu, kolejkę połączeń i godziny otwarcia.


Jeśli podasz nam listę krajów, w których chcesz mieć numery międzynarodowe, możemy to zrobić dla Ciebie.


Jesteśmy zarejestrowani jako operator telekomunikacyjny w 14 krajach i możemy zapewnić numery lokalne i regionalne dla biur lokalnych we wszystkich tych krajach. Możemy więc być dla Ciebie europejskim operatorem i zapewnić Ci przegląd wszystkich Twoich międzynarodowych numerów.


Możemy skonfigurować i zarządzać europejskim planem telefonicznym w porozumieniu z naszymi administratorami i programistami systemów, dając Ci pełną kontrolę i dostęp do platformy połączeń i telefonii.


Od stycznia 2023 roku jesteśmy zarejestrowani w Holandii, Belgii, Niemczech, Szwajcarii, Austrii, Bułgarii, Polsce, Włoszech, Grecji, Hiszpanii, Szwecji, Finlandii, Francji i Irlandii (Wielka Brytania). Mamy też doskonałego i niezawodnego partnera w Ameryce Północnej.
Zadowoleni klienci telefonii Belfabriek: