Kupuj numery bezpłatne, lokalne lub międzynarodowe bezpośrednio online

Polska:800 088 798 | 22 104 7313
Międzynarodowy:+3170-3111050

Telefonia międzynarodowa

Dostarczanie rozmów telefonicznych w kraju lub w innych krajach? Nie ma problemu!
Ruch połączeń przychodzących w Belfabriek jest z definicji bez granic. Innymi słowy: połączenia są dostarczane tam, gdzie chcesz!

Może to być w Amsterdamie. Ale także w biurze w Berlinie, Nowym Jorku czy Londynie. Możesz więc stać się silnym graczem na każdym rynku, oferując klientom usługę, na którą czekają: hiperlokalną.

Co Ty na to?

Nasza platforma Interactive Voice Response ("IVR") bez wysiłku przekazuje dzwoniących do wybranego przez Ciebie miejsca docelowego. W sensie technicznym: miejsce docelowe. Może to być numer krajowy, ale także telefon komórkowy lub numer zagraniczny. To daje wiele korzyści. Zarówno dla małych firm, jak i dla dużych korporacji.

Zacznijmy od małych firm: jeśli chcesz odebrać ważne połączenie na swoim numerze w Belfabriek na zalanej słońcem plaży, możesz to zrobić. Niezależnie od tego, czy masz numer krajowy, czy lokalny: jeśli Twój telefon komórkowy nie nadgryzł zbyt wiele piasku lub morza, rozmowa będzie przebiegać bez zakłóceń. Dla firm międzynarodowych usługa ta oferuje również możliwość przekierowania połączeń do zagranicznego centrum obsługi klienta poza godzinami pracy.

Biura w różnych krajach

Sytuacja staje się jeszcze bardziej interesująca, jeśli Twoja organizacja działa w kilku krajach. Ruch połączeń przychodzących można rozdzielić między te kraje. Na przykład, aby rozłożyć obciążenie pracą lub automatycznie połączyć klientów z pracownikiem mówiącym w odpowiednim języku. Jeśli chodzi o to drugie: odtwarzając zapowiedź z menu, dzwoniący może wybrać, w jakim języku chce otrzymać pomoc. Nasza platforma zajmie się resztą!

Co więcej, możemy stworzyć wirtualne call center, w którym ruch telefoniczny będzie rozdzielany zgodnie z Twoimi wytycznymi do różnych pracowników lub oddziałów w krajach docelowych. Będziesz miał nad tym kontrolę: w panelu kontrolnym Belfabriek zobaczysz dokładnie, które numery są używane, ile połączeń zostało obsłużonych i gdzie te połączenia zostaną ostatecznie obsłużone.

Wbudowana elastyczność

Niezależnie od tego, czy chcesz tymczasowo przenieść rozmówców na numer międzynarodowy, czy też szukasz stałego rozwiązania, elastyczność jest wbudowana.

Nie ma więc problemu z tym, że czasem połączenia będą lądować w lokalizacji 1 w kraju X, a innym razem w lokalizacji 2 w kraju Y.

Nasi współpracownicy dokonują takich zmian tego samego dnia roboczego, bez żadnych opłat. Obsługa międzynarodowego ruchu telefonicznego nie stoi więc ani na chwilę na przeszkodzie elastyczności. Zapraszamy!

Zadowoleni klienci telefonii Belfabriek: