Kupuj numery bezpłatne, lokalne lub międzynarodowe bezpośrednio online

Polska:800 000 235

Dostarczanie połączeń krajowych i międzynarodowych

Belfabriek nie nakłada ograniczeń geograficznych na miejsca dostarczania połączeń przychodzących. Dostarczymy Twoje połączenia tam, gdzie chcesz je odebrać. To może być w Amsterdamie. Albo Twoje biuro w Berlinie, Nowym Jorku czy Londynie. Pozwala to na ugruntowanie obecności na każdym rynku i oferowanie klientom usług, których oczekują: hiperlokalnych.

Nasza platforma Interactive Voice Response (IVR) przekazuje połączenia do wskazanej przez Ciebie lokalizacji. W kategoriach technicznych: ostateczne miejsce docelowe. Może to być lokalna lub krajowa linia stacjonarna, numer telefonu komórkowego, a nawet numer międzynarodowy. Oferuje to wiele korzyści dla niemal każdej organizacji. Od "skromnej" jednoosobowej działalności gospodarczej do renomowanej korporacji.

Na początek firmy jednoosobowe: jeśli spodziewasz się ważnego połączenia podczas wakacji, z Belfabriek możesz odebrać to połączenie na tropikalnej plaży. Nie ma znaczenia, czy masz numer 0800, krajowy czy lokalny; tak długo, jak twój telefon nie połknął zbyt wiele słonej wody, połączymy twoje połączenie tak samo dobrze. Dla międzynarodowych organizacji, usługa ta może dosłownie otworzyć świat możliwości. Takich jak kierowanie połączeń do zagranicznego działu obsługi klienta, aby pokryć nocną zmianę.

Biura międzynarodowe

Jeszcze ciekawiej robi się, gdy masz już międzynarodowe oddziały lub biura, ponieważ wtedy możesz rozdzielać połączenia globalnie. Na przykład, aby podzielić obciążenie pracą lub automatycznie przekierować klientów do pracowników, którzy mówią w odpowiednim języku. Mówiąc o tym, łatwo jest pozwolić klientom dokonać wyboru za pomocą menu telefonicznego, innej funkcji CallFactory zawartej w subskrypcji. Nasza platforma zajmie się resztą.

Wbudowana elastyczność

Niezależnie od tego, czy chcesz tylko sporadycznie przekazywać połączenia międzynarodowe, czy szukasz rozwiązania strukturalnego: elastyczność jest wbudowana. Jeśli chcesz wysłać część połączeń do lokalizacji 1 w kraju X, inne połączenia do lokalizacji 2 w kraju Y, a w następnym tygodniu wszystko przełączyć, możesz to zrobić. Nasi pracownicy bezpłatnie zrealizują Twoje wnioski w tym samym dniu roboczym. Techniczne zawiłości międzynarodowego ruchu telefonicznego nie będą w najmniejszym stopniu ograniczać Państwa elastyczności. Cała przyjemność po naszej stronie!