Kupuj numery bezpłatne, lokalne lub międzynarodowe bezpośrednio online

Polska:800 088 798 | 22 104 7313
Międzynarodowy:+3170-3111050

Numer stacjonarny w komórce

Numer stacjonarny na komórce: telefon komórkowy jako stacjonarny. Idealne rozwiązanie dla małych i początkujących przedsiębiorców!

Czy chcesz mieć (dodatkowy) służbowy numer telefonu? I czy chcesz, aby zostały one przesłane na twoją komórkę? Wtedy możemy to zrobić jeszcze tego samego dnia. Za początkową stawkę 9,95 € miesięcznie.

Znajdź numer lokalny w naszym sklepie z numerami, wypełnij formularz wniosku, a my przekażemy wszystkie połączenia przychodzące na twoją komórkę jeszcze tego samego dnia.

Czy chcesz po jakimś czasie rozszerzyć działalność, np. o wielu użytkowników? A może biurko VOIP? To też jest możliwe. Wszystko to jest możliwe w ramach platformy Belfabriek, więc zawsze możesz się rozwijać i rosnąć. Będziemy rosnąć razem z tobą!

Jeśli po pewnym czasie twój numer telefonu będzie otrzymywał więcej połączeń, możesz go przekształcić w numer wirtualny z 2 lub więcej użytkownikami. Możesz wtedy również przekazywać połączenia przychodzące do swojego kolegi lub partnera. Dzięki temu nigdy nie stracisz połączenia!

Ta opcja jest niezwykle popularna w ramach naszego pakietu możliwości i jako użytkownik biznesowy zawsze jest lepsza niż umieszczanie numeru telefonu komórkowego na stronie internetowej lub w folderze, bo wtedy zawsze utkniesz z jednym telefonem. Dzięki tej opcji masz piękny numer lokalny i możesz zacząć za niewielką kwotę miesięcznie!

Przydatne funkcje

hero-functions

Portal Belfabriek

Portal Belfabriek jest centralnym punktem naszej platformy telefonicznej. Tutaj możesz łatwo:

  • Pobierać faktury

  • Dodawać numery telefonów i użytkowników

  • Włączać i wyłączać funkcje

  • Wgrywać pliki głosowe dla menu wyboru i tekstów zapowiedzi

Dostępność

Za pomocą tej funkcji można ustawić się jako osoba dostępna lub niedostępna do odbierania połączeń.

Jeśli chcesz, Twój numer Belfabriek może być łatwo przekazany innemu użytkownikowi. W ten sposób można stworzyć mini call center, w którym każdy może odbierać połączenia z Twojego numeru telefonu.

Dzięki temu nie jesteś już skazany na jeden numer telefonu komórkowego, ale możesz być osiągalny w elastyczny sposób i nigdy nie musisz przegapić żadnego połączenia. Nawet jeśli jesteś zbyt zajęty, aby odebrać połączenie!

Statystyka

W naszym portalu możesz zobaczyć statystyki połączeń w czasie rzeczywistym
  • Jakie są najbardziej ruchliwe pory dnia, najbardziej ruchliwe dni tygodnia?

  • Użyłem tego numeru telefonu w reklamie, czy przyniosło to jakieś efekty?

  • Jaki jest średni czas trwania połączenia?

Jako właściciel firmy możesz zobaczyć wszystkie swoje statystyki, tak jak w Google Adwords. Jeśli zestawisz je obok siebie, być może zobaczysz ciekawe informacje, jak reklamować się jeszcze lepiej!

Twój firmowy numer telefonu dokładnie taki, jaki chcesz

Pozwól naszym pracownikom skonfigurować Twój numer telefonu tak, jak chcesz. Następnie możesz łatwo wprowadzać zmiany samodzielnie lub zlecić je nam, abyśmy nie musieli się już o to martwić!

Bezpośrednie przekierowanie połączeń

Twój numer firmowy jest numerem wirtualnym. Oznacza to, że każde połączenie przychodzące jest przekierowywane na inny telefon. Może to być każdy telefon stacjonarny lub komórkowy.

Cyfrowa automatyczna sekretarka

Nigdy nie musisz przegapić połączenia, nawet jeśli wszyscy Twoi koledzy są zajęci, kolejka jest zbyt długa lub nie możesz odebrać z innych powodów.

Filtr

Czy są tacy rozmówcy, którym wolałbyś nie udostępniać danego numeru? Możesz ich łatwo zablokować za pomocą funkcji filtrowania połączeń. W ten sposób zachowasz wolne telefony dla ważnych rozmówców.

Kolejki połączeń

Może się zdarzyć, że liczba osób dzwoniących będzie większa niż liczba pracowników dostępnych przy telefonie. Z takimi szczytami połączeń można sobie łatwo poradzić dzięki kolejkom połączeń, co jest wspaniałą funkcją dla każdego klienta Belfabriek.

Lista VIP

Czy chcesz przyznać dostęp do swojego służbowego numeru telefonu tylko określonej grupie osób? Dzięki białej liście VIP-ów masz pewność, że linie pozostaną wolne dla osób, dla których Twój numer telefonu jest przeznaczony.

Menu telefonu

Twoi klienci woleliby mieć kogoś na linii natychmiast. Nie każdy pracownik wie, jak odpowiedzieć na każde pytanie. Dzięki menu wyboru telefonu możesz jak najszybciej połączyć dzwoniących z właściwą osobą.

Nagrywanie rozmów

"To połączenie może być nagrywane, aby zapewnić jakość naszych usług". Osoby dzwoniące na numery firmowe regularnie słyszą podobną zapowiedź. Istnieje prawdopodobieństwo, że te numery są hostowane przez Belfabriek.

Narzędzie do wysyłania wiadomości tekstowych

SMS-y są doskonałym medium do wysyłania krótkich wiadomości do klientów. Ale jak wysłać je do dużych grup? Narzędzie SMS z Belfabriek jest prawdziwym wybawieniem.

Numer telefonu do wielu oddziałów

Nasza platforma IVR może rozdzielać setki jednoczesnych połączeń między wszystkie oddziały w jednym lub kilku obszarach.

Obsługa przepełnienia połączeń

Ogromny sukces kampanii marketingowej? Darmowy rozgłos w krajowych mediach? Udana kampania Google Ads? Godne pochwały opinie na stronach internetowych? Nie ma problemu!

Statystyki

Wybierasz numer telefonu głównie po to, by zoptymalizować dostępność swojej firmy. Chcesz odbierać więcej telefonów i lepiej im służyć. Ale skąd wiesz, czy osiągasz zamierzone cele? Nasze statystyki.

Statystyki połączeń wysyłane pocztą elektroniczną

Twój codzienny, tygodniowy lub miesięczny przegląd statystyk połączeń jest wygodnie wysyłany pocztą. Oczywiście wraz z Państwa numerem telefonu.

Tekst na mowę speechbot

Czy chcesz, aby na Twoim numerze pojawiła się wiadomość powitalna? Nie jesteś fanem własnego głosu? A wynajęcie profesjonalnego aktora głosowego jest dla Ciebie zbyt kosztowne?

Telefonia międzynarodowa

Dostarczanie rozmów telefonicznych w kraju lub w innych krajach? Nie ma problemu!

Ton przed ogłoszeniem

Wielu przedsiębiorców ma wiele numerów do różnych celów lub sklepów internetowych. W takim przypadku warto wiedzieć na początku rozmowy, na jaki numer telefoniczny jest wykonywane połączenie!

Webhook

Elastyczne przełączanie miejsc docelowych za pomocą własnej strony internetowej przy użyciu webhooków

Wiadomość powitalna

"Dziękuję za telefon..." to zazwyczaj pierwsza rzecz, jaką słyszysz, gdy dzwonisz do organizacji zawodowej.

Wirtualne Callcenter

Dzięki wirtualnemu centrum obsługi telefonicznej masz pewność, że dzwoniący są rozdzielani sprawiedliwie i równomiernie między dostępnych współpracowników, w domu, w biurze lub gdziekolwiek indziej.

Zmień rozszerzenie urządzenia

Połączenia z wirtualnym numerem telefonu są automatycznie przekazywane na Twoje aktualne telefony. Mogą to być telefony stacjonarne, komórkowe lub VoIP. Możesz zmieniać numer docelowy w dowolnym momencie i tak często, jak chcesz.

Wypróbuj system Belfabriek już dziś!

System, który działa dla wszystkich pracowników: w domu i w biurze.

Spróbuj!

Zadowoleni klienci telefonii Belfabriek:

Telefon biurkowy

Wstępnie skonfigurowane urządzenie zapewniające obsługę typu "plug 'n' play".

Softphone

Odbieranie i wykonywanie połączeń służbowych za pomocą istniejących telefonów komórkowych

Interfejs internetowy

Zarządzaj wszystkimi numerami i połączeniami online

Aplikacje mobilne

Ustawianie siebie jako dostępnego lub niedostępnego do odbierania połączeń telefonicznych

Numer stacjonarny w komórce

Twoje połączenia bezpośrednio na telefon komórkowy