Kupuj numery bezpłatne, lokalne lub międzynarodowe bezpośrednio online

Polska:800 088 798
Międzynarodowy:🌍 +31 (0)85 400 5588

Numer stacjonarny w komórce

Numer stacjonarny na komórce: telefon komórkowy jako stacjonarny. Idealne rozwiązanie dla małych i początkujących przedsiębiorców!

Czy chcesz mieć (dodatkowy) służbowy numer telefonu? I czy chcesz, aby zostały one przesłane na twoją komórkę? Wtedy możemy to zrobić jeszcze tego samego dnia. Za początkową stawkę 9,95 € miesięcznie.

Znajdź numer lokalny w naszym sklepie z numerami, wypełnij formularz wniosku, a my przekażemy wszystkie połączenia przychodzące na twoją komórkę jeszcze tego samego dnia.

Czy chcesz po jakimś czasie rozszerzyć działalność, np. o wielu użytkowników? A może biurko VOIP? To też jest możliwe. Wszystko to jest możliwe w ramach platformy Belfabriek, więc zawsze możesz się rozwijać i rosnąć. Będziemy rosnąć razem z tobą!

Jeśli po pewnym czasie twój numer telefonu będzie otrzymywał więcej połączeń, możesz go przekształcić w numer wirtualny z 2 lub więcej użytkownikami. Możesz wtedy również przekazywać połączenia przychodzące do swojego kolegi lub partnera. Dzięki temu nigdy nie stracisz połączenia!

Ta opcja jest niezwykle popularna w ramach naszego pakietu możliwości i jako użytkownik biznesowy zawsze jest lepsza niż umieszczanie numeru telefonu komórkowego na stronie internetowej lub w folderze, bo wtedy zawsze utkniesz z jednym telefonem.
Dzięki tej opcji masz piękny numer lokalny i możesz zacząć za niewielką kwotę miesięcznie!

Twój firmowy numer telefonu dokładnie taki, jaki chcesz

Pozwól naszym pracownikom skonfigurować Twój numer telefonu tak, jak chcesz. Następnie możesz łatwo wprowadzać zmiany samodzielnie lub zlecić je nam, abyśmy nie musieli się już o to martwić!

Bot zamiany tekstu na mowę ✨

Czy chcesz, aby na Twoim numerze pojawiła się wiadomość powitalna? Nie jesteś fanem własnego głosu? A wynajęcie profesjonalnego aktora głosowego jest dla Ciebie zbyt kosztowne?

Filtr połączeń

Czy są osoby, które z jakiegoś powodu nie chcą dzwonić na określony numer? Możesz je łatwo zablokować, korzystając z funkcji filtrowania połączeń.

Kolejka dzwoniących

Zdarzają się sytuacje, kiedy liczba dzwoniących przekracza liczbę pracowników dostępnych przy telefonie. Tego typu szczytami połączeń można łatwo zarządzać dzięki kolejce połączeń, wspaniałej funkcji dostępnej dla każdego klienta w Belfabriek.

Menu telefonu

Twoi klienci woleliby mieć kogoś na linii natychmiast. Nie każdy pracownik wie, jak odpowiedzieć na każde pytanie. Dzięki menu wyboru telefonu możesz jak najszybciej połączyć dzwoniących z właściwą osobą.

Nagrywanie rozmów

"To połączenie może być nagrywane, aby zapewnić jakość naszych usług". Osoby dzwoniące na numery firmowe regularnie słyszą podobną zapowiedź. Istnieje prawdopodobieństwo, że te numery są hostowane przez Belfabriek.

Narzędzie do wysyłania SMS-ów

SMS-y są doskonałym medium do wysyłania krótkich wiadomości do klientów. Ale jak wysłać je do dużych grup? Narzędzie SMS z Belfabriek jest prawdziwym wybawieniem.

Poczta głosowa

Nigdy nie przegapisz połączenia, kiedy wszyscy twoi współpracownicy są zajęci lub jesteś chwilowo niedostępny.

Przechwyć szczytowy ruch

Ogromny sukces kampanii marketingowej? Darmowy rozgłos w krajowych mediach? Udana kampania Google Ads? Godne pochwały opinie na stronach internetowych? Nie ma problemu!

Statystyki połączeń

Masz służbowy numer telefonu, aby Twoi klienci mogli łatwo się z Tobą skontaktować. Chcesz rozmawiać z większą liczbą rozmówców i lepiej ich obsługiwać. Ale skąd możesz wiedzieć, czy osiągasz swoje cele? Pomiar to wiedza.

Statystyki przez e-mail

Twój codzienny, tygodniowy lub miesięczny przegląd statystyk połączeń jest wygodnie wysyłany pocztą. Oczywiście wraz z Państwa numerem telefonu.

Szeptanka

Wielu przedsiębiorców ma wiele numerów do różnych celów lub sklepów internetowych. W takim przypadku warto wiedzieć na początku rozmowy, na jaki numer telefoniczny jest wykonywane połączenie!

Telefon stacjonarny/komórkowy

Twój numer telefonu jest numerem wirtualnym. Oznacza to, że każde połączenie przychodzące jest przekierowywane na numer wewnętrzny. Może to być telefon stacjonarny lub komórkowy.

Telefonia międzynarodowa

Realizujesz połączenia krajowe lub do innych krajów? Nie ma problemu!

VIP Whitelist

Czy chcesz przyznać dostęp do swojego służbowego numeru telefonu tylko określonej grupie osób? Dzięki białej liście VIP-ów masz pewność, że linie pozostaną wolne dla osób, dla których Twój numer telefonu jest przeznaczony.

Webhook

Elastyczne przełączanie rozszerzeń poprzez własną stronę internetową za pomocą webhooków

Wiadomość powitalna

"Dziękuję za telefon..." to pierwsza rzecz, jaką słyszysz, gdy dzwonisz do profesjonalnej firmy.

Zmień miejsce docelowe

Las llamadas se dirigen a todos tus teléfonos: fijos, móviles, VOIP o tradicionales. Puedes cambiar este destino cuando y cuantas veces quieras.

Numer stacjonarny w komórce

System telefoniczny, który działa dla wszystkich Twoich współpracowników: w biurze, w domu lub w podróży!

Wypróbuj teraz!

Wpisz tutaj swój numer telefonu komórkowego

Zadowoleni klienci telefonii Belfabriek:

Telefon biurkowy

Wstępnie skonfigurowane urządzenie zapewniające obsługę typu "plug 'n' play".

Softphone

Odbieranie i wykonywanie połączeń służbowych za pomocą istniejących telefonów komórkowych

Interfejs internetowy

Zarządzaj wszystkimi numerami i połączeniami online

Aplikacje mobilne

Ustawianie siebie jako dostępnego lub niedostępnego do odbierania połączeń telefonicznych

Numer stacjonarny w komórce

Twoje połączenia bezpośrednio na telefon komórkowy