Kupuj numery bezpłatne, lokalne lub międzynarodowe bezpośrednio online

Polska:800 088 798 | 22 104 7313
Międzynarodowy:+3170-3111050

Tekst na mowę speechbot

Pozwól komputerowi mówić Twój tekst. Jest on nie do odróżnienia od prawdziwego głosu!

Chcesz, żeby wiadomość powitalna była na Twoim numerze telefonu? Nie przepadasz za swoim własnym głosem? A wynajęcie profesjonalnego aktora głosowego jest zbyt kosztowne?

A może regularnie zmieniasz swoje wiadomości i musisz je szybko aktualizować?

W takim razie nasz system zamiany tekstu na mowę jest dla Ciebie!

Wyślij nam e-maila ze słowami, które chcesz, aby wypowiedział nasz bot głosowy ("Dziękujemy za telefon do naszego sklepu internetowego"), a my zamienimy je w plik mowy, który będzie nie do odróżnienia od prawdziwego głosu!

Najczęściej zadawane pytania:

Ta usługa jest bezpłatna. Wpisz powyżej tekst, który chcesz wypowiedzieć i wybierz głos. Naciśnij przycisk odtwarzania i poczekaj na wygenerowanie pliku. Następnie ponownie naciśnij przycisk odtwarzania, aby odtworzyć plik.

Za każdym razem, gdy tworzysz plik, pojawi się unikalny kod literowy. Zapisz lub skopiuj ten kod w dowolnym miejscu (na przykład w notatkach lub dokumencie programu Word). Skopiuj również ten kod do naszego systemu telefonicznego online w funkcji, w której chcesz go użyć. Gotowe! Oczywiście możesz również wysłać nam kod e-mailem, a my rozpoczniemy pracę za Ciebie.

Nie ma ograniczeń co do liczby wiadomości, które można utworzyć i wykorzystać. Masz ofertę? Utwórz nowy tekst powitalny. A może jesteś zamknięty (na jakiś czas)? Niech komputer to powie, aby wszyscy dzwoniący o tym wiedzieli!

Dla nas to żaden problem. Możesz wypowiadać i zmieniać dowolną liczbę tekstów. Nawet jeśli robisz to co godzinę, nasz komputer telefoniczny nigdy się nie zmęczy!

Zadowoleni klienci telefonii Belfabriek: