Kupuj numery bezpłatne, lokalne lub międzynarodowe bezpośrednio online

Polska:800 088 798
Międzynarodowy:🌍 +31 (0)85 400 5588

Bot zamiany tekstu na mowę ✨

Niech nasza platforma AI wypowie Państwa tekst. Jest to nie do odróżnienia od prawdziwego głosu dzięki potężnym platformom mowy Microsoft i Google!

Nie są Państwo fanami własnego głosu? Zatrudnienie profesjonalnego aktora głosowego jest dla Państwa zbyt kosztowne?

W takim razie nasze rozwiązanie zamiany tekstu na mowę jest rozwiązaniem dla Państwa!

1. Proszę wpisać tekst, który chcą Państwo wypowiedzieć powyżej
2. Proszę wybrać żądany głos
3. Proszę nacisnąć zielony przycisk odtwarzania.
4. Nasz voicebot utworzy teraz plik
5. Proszę ponownie nacisnąć przycisk odtwarzania (jest teraz niebieski)
6. Państwa plik jest gotowy! Podoba się Państwu? Proszę zapisać kod w prawym dolnym rogu (proszę nacisnąć przycisk kopiowania).

Mogą Państwo wprowadzić ten kod jako wiadomość powitalną, wiadomość głosową lub użyć go do przekierowania kodu pocztowego lub numeru kierunkowego. Mogą Państwo utworzyć dowolną liczbę kodów!

Najczęściej zadawane pytania:

Ta usługa jest bezpłatna. Wpisz powyżej tekst, który chcesz wypowiedzieć i wybierz głos. Naciśnij przycisk odtwarzania i poczekaj na wygenerowanie pliku. Następnie ponownie naciśnij przycisk odtwarzania, aby odtworzyć plik.

Za każdym razem, gdy tworzysz plik, pojawi się unikalny kod literowy. Zapisz lub skopiuj ten kod w dowolnym miejscu (na przykład w notatkach lub dokumencie programu Word). Skopiuj również ten kod do naszego systemu telefonicznego online w funkcji, w której chcesz go użyć. Gotowe! Oczywiście możesz również wysłać nam kod e-mailem, a my rozpoczniemy pracę za Ciebie.

Nie ma ograniczeń co do liczby wiadomości, które można utworzyć i wykorzystać. Masz ofertę? Utwórz nowy tekst powitalny. A może jesteś zamknięty (na jakiś czas)? Niech komputer to powie, aby wszyscy dzwoniący o tym wiedzieli!

Dla nas to żaden problem. Możesz wypowiadać i zmieniać dowolną liczbę tekstów. Nawet jeśli robisz to co godzinę, nasz komputer telefoniczny nigdy się nie zmęczy!

Zadowoleni klienci telefonii Belfabriek: