Kupuj numery bezpłatne, lokalne lub międzynarodowe bezpośrednio online

Polska:800 088 798 | 22 104 7313
Międzynarodowy:+3170-3111050

Tekst na mowę speechbot

Czy chcesz, aby na Twoim numerze pojawiła się wiadomość powitalna? Nie jesteś fanem własnego głosu? A wynajęcie profesjonalnego aktora głosowego jest dla Ciebie zbyt kosztowne?

Czy chcesz, aby na Twoim numerze pojawiła się wiadomość powitalna? Nie jesteś fanem własnego głosu? A wynajęcie profesjonalnego aktora głosowego jest dla Ciebie zbyt kosztowne? A może regularnie zmieniasz swoje komunikaty i musisz mieć możliwość ich szybkiej zmiany? W takim razie nasz system zamiany tekstu na mowę jest rozwiązaniem dla Ciebie! Wyślij nam e-mail ze słowami, które chcesz, żeby wypowiedział nasz speechbot ("dziękuję za telefon do naszego sklepu internetowego"), a my zamienimy je w plik z mową, którego nie da się odróżnić od prawdziwego głosu! Jeśli odtworzymy ten plik jako menu wyboru lub tekst ogłoszenia, nikt nie usłyszy, że to komputer. Oto, jak dobre stały się te speechboty w 2022 roku!


Kolejna przydatna funkcja Belfabriek! W ten sposób możesz tworzyć profesjonalnie brzmiące komunikaty powitalne, menu wyboru i wiadomości głosowe. Możesz też dostosować wiadomości do sytuacji w przypadku katastrofy lub innych wydarzeń.

Zadowoleni klienci telefonii Belfabriek: