Kupuj własne numery bezpłatne, lokalne lub (między)narodowe bezpośrednio online
Zadzwoń do nas bez opłat:
800-000 235
vastnummeropmobiel

Co to jest bezpłatny numer telefoniczny?

Bezpłatny numer telefoniczny to usługowy numer telefoniczny, który jest zawsze bezpłatny dla osoby dzwoniącej. Koszty ponosi właściciel numeru usługowego.

Bezpłatny numer telefoniczny to usługowy numer telefoniczny, który jest zawsze bezpłatny dla osoby dzwoniącej. Koszty ponosi właściciel numeru usługowego. Dlaczego warto wybrać bezpłatny numer telefoniczny?

Bezpłatny numer serwisowy to przyjazny dla klienta, krajowy numer telefoniczny, który nadaje Twojej pracy profesjonalny wygląd i sprawia, że jest ona postrzegana jako organizacja, która inwestuje w kontakt z klientem.

Bezpłatny numer telefoniczny jest używany przez małe i duże firmy do wielu celów, od obsługi klienta po udzielanie informacji i sprzedaż. Jak to działa?

Numer usługowy to numer wirtualny, który jest przekierowywany na jeden lub więcej zwykłych numerów telefonicznych. Numery te nazywane są również numerami ring-to. Jako właściciel numeru usługowego możesz sam wybrać te numery dzwonkowe i w każdej chwili możesz je zmienić.

Osoby dzwoniące na bezpłatny numer telefonu są przekierowywane za pomocą naszego systemu Interactive Voice Response (IVR) na wybrany przez Państwa numer dzwonka. Może to być numer telefonu domowego lub biurowego, ale także numer telefonu komórkowego. Operatorzy telefoniczni mogą pobierać dodatkowe opłaty za przekierowanie na numer komórkowy.

W niektórych krajach firmy telefoniczne naliczają dodatkowe koszty, gdy ktoś dzwoni na numer Freephone z telefonu komórkowego. Dlatego Belfabriek oferuje właścicielom numerów usługowych możliwość blokowania połączeń z numerów komórkowych.

Więcej na ten temat można przeczytać na stronie Jak to działa. Darmowe dodatki

Z numerem usługowym możesz uzyskać te same dodatki, które są również dostępne dla numerów premium, takie jak sygnał szeptu, statystyki w czasie rzeczywistym, Voice2email, wirtualna recepcjonistka lub inne elastyczne kierowanie połączeń, takie jak karuzela telefoniczna. Wszystkie te dodatki są zawarte w abonamencie Belfabriek. Dlaczego Belfabriek?

The Belfabriek jest europejskim specjalistą w dziedzinie krajowych numerów bezpłatnych i numerów premium. Od ponad piętnastu lat jesteśmy jedyną firmą telefoniczną w Holandii, która pod marką Belfabriek skupia się wyłącznie na wydawaniu i aktywacji darmowych numerów telefonicznych i numerów premium. Mając tysiące zadowolonych klientów, oferujemy teraz te same usługi firmom spoza Holandii.

W naszym abonamencie znajdziesz wszystkie możliwe funkcje oraz przejrzysty i uporządkowany przegląd wszystkich kosztów. Krótko mówiąc: abonament bez żadnych ograniczeń. Zarejestruj swój bezpłatny numer telefoniczny już dziś

Bezpłatne numery telefonów są udostępniane według zasady "kto pierwszy, ten lepszy". Nie czekaj więc zbyt długo i już dziś zarejestruj swój własny bezpłatny numer telefonu!

Powiązane artykuły:

4 Proste kroki, aby zwiększyć liczbę połączeń generowanych przez Twój bezpłatny numer telefoniczny lub numer premium

Rozmowa z potencjalnym klientem przez telefon jest często największym krokiem w kierunku konwersji. Ale ten krok będzie o wiele łatwiejszy, jeśli uda Ci się skłonić potencjalnych klientów do zadzwonienia do Ciebie!

Dlaczego leady telefoniczne są tak ważne

Zarówno w świecie online, jak i offline, firmy zawsze polują na nowych klientów.