Kupuj numery bezpłatne, lokalne lub międzynarodowe bezpośrednio online

Polska:800 088 798
Międzynarodowy:🌍 +31 (0)85 400 5588

Co to jest numer premium?

Opublikowane w Wysokość składki

Numer premium to numer usługowy, który nie jest bezpłatny dla osoby dzwoniącej. Właściciel numeru usługowego decyduje, jaką taryfą zostanie obciążony dzwoniący.

Maksymalne taryfy różnią się w zależności od kraju. Nasi eksperci mogą Ci dokładnie powiedzieć, jakie taryfy są możliwe w kraju lub krajach, które Cię interesują.

Będąc właścicielem numeru premium można więc czerpać zyski z rozmów telefonicznych.
Dlaczego warto zarejestrować numer premium?

Dla firm i organizacji numer premium jest przyjaznym dla klienta, ogólnokrajowym numerem usługowym, który nadaje Twojej działalności charakter ogólnokrajowy. Ponadto, korzystanie z numeru premium stwarza wizerunek wiarygodnej, profesjonalnej organizacji.

Numer premium jest używany przez duże i małe firmy do różnych celów, od obsługi klienta, poprzez dostarczanie informacji, aż po sprzedaż.

Osoby dzwoniące wiedzą, że numer premium nie jest bezpłatny i jeśli jasno przedstawisz im taryfę, nie będą się wahać, czy zadzwonić do Ciebie.
Jak to działa?

Numer premium to numer wirtualny, który jest przekierowywany na jeden lub więcej zwykłych numerów telefonicznych. Numery te nazywane są również numerami ring-to i można je wybrać samodzielnie. Numery dzwonków można zmieniać w dowolnym momencie.

Osoby dzwoniące na numer premium są przekierowywane za pomocą naszego systemu Interactive Voice Response (IVR) na wybrany przez Państwa numer dzwonka. Numerem tym może być telefon w domu lub w biurze, ale także telefon komórkowy. Za przekierowanie na telefony komórkowe mogą być naliczane dodatkowe koszty przez firmy telekomunikacyjne. Różni się to w zależności od kraju, a nasi eksperci poinformują Cię, co obowiązuje w Twoim kraju.
Dodatkowe funkcje

Oferujemy wiele dodatkowych funkcji dla naszych numerów usługowych: pomyśl o szeptaniu, statystykach w czasie rzeczywistym, poczcie głosowej Voice2email, wirtualnej recepcjonistce lub innych elastycznych opcjach kierowania połączeń, takich jak karuzela telefoniczna. Wszystkie te dodatki są zawarte w abonamencie Belfabriek.

Dlaczego warto wybrać Belfabriek?

The Belfabriek jest europejskim specjalistą w dziedzinie krajowych numerów bezpłatnych i numerów premium. Od ponad piętnastu lat jesteśmy jedyną firmą telefoniczną w Holandii, która pod marką Belfabriek skupia się wyłącznie na wydawaniu i aktywacji darmowych numerów telefonicznych i numerów premium. Mając tysiące zadowolonych klientów, oferujemy teraz te same usługi firmom spoza Holandii.

W naszym abonamencie znajdziesz wszystkie możliwe funkcje oraz przejrzysty i uporządkowany przegląd wszystkich kosztów. Krótko mówiąc: abonament bez żadnych ograniczeń.
Zarejestruj swój numer premium już dziś

Służbowe numery telefoniczne są udostępniane według zasady "kto pierwszy, ten lepszy". Nie czekaj więc zbyt długo i już dziś zarejestruj swój własny numer premium!

Proszę natychmiast aktywować demonstracyjny numer telefonu.
Proszę utworzyć swój zespół telefoniczny.
I proszę zacząć odbierać połączenia w ciągu 10 minut!

Proszę wypełnić poniższy formularz, a Państwa numer telefonu będzie dostępny natychmiast.

Zadowoleni klienci telefonii Belfabriek: