Kupuj własne numery bezpłatne, lokalne lub (między)narodowe bezpośrednio online
Zadzwoń do nas bez opłat:
800-000 235

Co to są vanity numbers i jak działają?

Wirtualne numery telefonów, takie jak Freephone czy Premium Rate, mają za zadanie zachęcić potencjalnych klientów do dzwonienia.

Wirtualne numery telefonów, takie jak Freephone czy Premium Rate, mają za zadanie zachęcić mają na celu zachęcenie potencjalnych klientów do dzwonienia. Numery te pomagają stworzyć profesjonalny wizerunek marki organizacji, która obsługuje Numery te pomagają stworzyć profesjonalny wizerunek marki organizacji, która obsługuje ogólnopolską grupę odbiorców, a przy dobrym doborze są łatwe do zapamiętania.

Aby jeszcze bardziej ułatwić zapamiętanie numeru bezpłatnego lub Premium Rate, zarejestruj numer próżności.

W tym artykule mówimy o tym, czym są numery próżności, jak je wybierać je i dlaczego numer próżności będzie idealnym wyborem dla Twojej organizacji. organizacji.

Co to jest numer próżności

Najprostszym sposobem, aby wyjaśnić, co jest vanity numer, jest przez podanie kilku przykładów. Gigant supermarketów Lidl używa numeru próżności 0900-LIDLINFO dla swojej obsługi klienta w Holandii. Innym przykładem może być 1-800-FLOWERS dla amerykańskiej firmy zajmującej się dostarczaniem kwiatów.

Numery próżności działają, ponieważ słowo jest łatwiejsze do zapamiętania niż kombinacja cyfr, którą zastępuje. Jak to działa, pokażemy dalej.

Jak wybrać numer próżności

Proszę spojrzeć na ekran wybierania w telefonie komórkowym lub na tarczę telefonu na twoim biurku. Zauważ, że pod każdą z cyfr od cyfr od 2 do 9 znajdują się trzy litery.

Wybieranie numeru próżności jest tak proste, jak naciśnięcie - litera po literze - odpowiednich klawiszy. odpowiednich klawiszy. Tak więc, aby wybrać numer 1-800-FLOWERS, należy wpisać 1 800 3569377.

Widać, że "KWIATY" są o wiele łatwiejsze do zapamiętania niż "3569377". Zastąpienie cyfr w numerze telefonu słowem sprawia, że Twój numer numer natychmiast zapada w pamięć.

Długość numeru vanity zależy od długości numerów telefonicznych w danym kraju. numerów telefonicznych w danym kraju. Przedrostki nigdy nie są zawarte w słowie vanity słowo.

Próżne słowa nie muszą jednak dokładnie odpowiadać długości numeru telefonu. numeru telefonu. Mogą one być o kilka znaków dłuższe. Dodatkowe dodatkowe znaki zostaną po prostu zignorowane przez sieć telefoniczną.

Zalety numerów próżnościowych

Australijskie badania wykazały, że stosowanie numerów próżności skutkuje znacznie wyższy współczynnik konwersji dla firm. Zgodnie z badań, liczba połączeń przychodzących może wzrosnąć nawet o 290%, gdy używany jest numer typu vanity, w porównaniu do zwykłego numeru telefonu.

Numery Vanity oferują wyjątkowe możliwości dla tych, którzy chcą marketingu i promocji swojej firmy w oryginalny sposób. W osobnym artykule omówimy wykorzystanie numerów próżności w marketingu i brandingu.

Uzyskanie własnego numeru próżności

Dostępność numerów typu vanity różni się w zależności od kraju. W zależności od kraju, który Cię interesuje, nasz personel może pomóc Ci znaleźć, zarejestrować i skonfigurować Twój własny numer. Po prostu powiedz nam, czego szukasz, a my zajmiemy się resztą.

Powiązane artykuły:

vastnummeropmobiel

Co to jest bezpłatny numer telefoniczny?

Bezpłatny numer telefoniczny to usługowy numer telefoniczny, który jest zawsze bezpłatny dla osoby dzwoniącej. Koszty ponosi właściciel numeru usługowego.

4 Proste kroki, aby zwiększyć liczbę połączeń generowanych przez Twój bezpłatny numer telefoniczny lub numer premium

Rozmowa z potencjalnym klientem przez telefon jest często największym krokiem w kierunku konwersji. Ale ten krok będzie o wiele łatwiejszy, jeśli uda Ci się skłonić potencjalnych klientów do zadzwonienia do Ciebie!