Kupuj numery bezpłatne, lokalne lub międzynarodowe bezpośrednio online

Polska:800 088 798
Międzynarodowy:🌍 +31 (0)85 400 5588

Jak uzyskać belgijski numer telefonu?

Opublikowane w Międzynarodowa

Belgia jest jednym z najbogatszych krajów w Europie. Większość Belgów zna język angielski na przyzwoitym poziomie. I oczywiście Bruksela jest jednym z najbardziej międzynarodowych miast w Europie, w którym znajduje się główna siedziba Unii Europejskiej. Ale jak Twoja firma może podbić belgijski rynek?


Jeśli chodzi o internacjonalizację, kiedyś powszechne było otwieranie fizycznych oddziałów w nowych krajach. Następnie pojawili się importerzy i dystrybutorzy, którzy reprezentowali firmy za granicą i odpowiadali na pytania klientów. Obecnie możliwe jest nawet posiadanie zagranicznego oddziału, na przykład w Belgii, z adresem i numerem telefonu, bez konieczności przebywania w tym kraju.


Niezależnie od tego, czy wyruszy się do Belgii z "ciężką artylerią" i od razu otworzy oddział, czy też będzie się wolało poczekać i zobaczyć, co się stanie z obecnością wirtualną, trzeba być łatwo dostępnym dla swoich belgijskich klientów. Można to osiągnąć z jednej strony dzięki belgijskiej stronie internetowej (przynajmniej dwujęzycznej), a z drugiej strony dzięki belgijskiemu numerowi telefonu. W tym artykule poznasz belgijski numer krajowy i dowiesz się, jak Twoja firma może go wykorzystać.


Dwa rodzaje belgijskich numerów telefonicznych


Belfabriek jest Twoim partnerem, jeśli chodzi o numery telefonów za granicą. Dzięki naszej bogatej ofercie możesz zarejestrować odpowiedni numer dla wszystkich rodzajów oddziałów zagranicznych. Również dla Belgii oferujemy kilka numerów. Przyjrzyjmy się, jakie belgijskie numery telefonów oferujemy i jakie są ich funkcje, abyś mógł dokonać świadomego wyboru.

Numery 078


W Belgii numer 078 nie jest przypisany do regionu. Innymi słowy, Twój numer telefonu będzie miał zasięg ogólnokrajowy. Bez względu na to, z którego miejsca w Belgii dzwoniący szuka kontaktu, koszty są zawsze takie, jak w przypadku krajowego połączenia z telefonem stacjonarnym.


Numery 078 są również przeznaczone dla usług, informacji i konkursów. Niezależnie od tego, czy sprzedajesz pizzę, udzielasz porad finansowych czy prowadzisz działalność charytatywną, numer 078 może być idealnym wyborem. Wybierz jeden z wielu dostępnych numerów telefonów 078.


Numery 0800


Jeśli chcesz pomagać swoim klientom bez konieczności płacenia, musisz skorzystać z numerów 0800. Dzięki temu między innymi klienci będą mieli pozytywne wrażenie o Twojej firmie. Nie będą oni czuli się w żaden sposób skrępowani, aby zadzwonić do działu obsługi klienta, jeśli nie będzie to wiązało się z żadnymi kosztami. Opcja ta jest więc bardzo przyjazna dla klienta.


Zalety belgijskiego numeru krajowego


Rozumiesz: belgijski numer telefonu to dobry pierwszy krok dla organizacji, które chcą odnieść sukces w Belgii. Dzięki belgijskiemu wyglądowi pokazujesz, że znasz i szanujesz lokalny rynek, a jednocześnie kontakt z Tobą jest znacznie tańszy niż w przypadku dzwonienia na zagraniczny numer telefonu. Dzięki numerowi 0800 lub 078 nie przywiązujesz się do konkretnego regionu, ale zwracasz się do całego rynku belgijskiego, francusko-, holendersko- i niemieckojęzycznego.


Bezpłatne dodatki


Wniosek o przyznanie krajowego numeru telefonu w Belgii jest łatwy w Belfabriek. Ale właściciele numerów otrzymują o wiele więcej niż tylko belgijski numer telefonu. Z Belfabriek skorzystasz z różnego rodzaju bezpłatnych dodatków, które zoptymalizują doświadczenia klientów dzwoniących do Ciebie.


Menu wyboru


"Naciśnij 1 dla holenderskiego, appuyez 2 pour le français." Dzięki funkcji Menu wyboru można łatwo zbudować menu, które kieruje dzwoniących do odpowiedniej osoby lub działu. Oszczędza to wiele ręcznego przenoszenia i skraca średni czas połączenia.

Cyfrowa automatyczna sekretarka


Czy belgijski klient dzwoni poza godzinami pracy lub w dzień świąteczny, czy też zbyt wiele osób czeka, aby natychmiast odebrać połączenie? Aktywuj tę opcję, aby dzwoniący mogli zostawić wiadomość. Natychmiast otrzymasz e-mail z linkiem do nagrania.

Statystyki online


Jakie numery dzwonią do Ciebie najczęściej i jak długo średnio trwa połączenie? Jakie są najbardziej ruchliwe dni tygodnia i w jakich godzinach telefony dzwonią bez przerwy? Odpowiedzi na te i inne pytania, na podstawie których można podejmować ważne decyzje, można znaleźć w panelu statystyk online mojego Belfabriek.

Nagrywanie rozmów


Niezależnie od tego, czy chodzi o wewnętrzne szkolenia, czy o cele prawne, nagrywanie rozmów przychodzących jest łatwe dzięki tej funkcji. Rozmowy są bezpiecznie przechowywane na naszych serwerach.

Kolejka


Jeśli nie jesteś w stanie odebrać połączenia od razu, ta funkcja umieszcza je w kolejce. Podczas gdy dzwoniący przesuwa się na pierwsze miejsce w kolejce, odtwarzana jest wybrana przez Ciebie muzyka lub nagrana wiadomość. Gdy pracownik staje się dostępny, dzwoniący jest natychmiast łączony.


To tylko kilka z wielu funkcji, które otrzymujesz za darmo z belgijskim numerem telefonu. Inne funkcje to bezpośrednie przekazywanie połączeń, zmiana miejsca docelowego i sygnał zapowiedzi. A jeśli to nie wystarczy, masz również aplikację, która pozwala kontrolować wszystkie te funkcje za pomocą smartfona lub tabletu.

Proszę natychmiast aktywować demonstracyjny numer telefonu.
Proszę utworzyć swój zespół telefoniczny.
I proszę zacząć odbierać połączenia w ciągu 10 minut!

Proszę wypełnić poniższy formularz, a Państwa numer telefonu będzie dostępny natychmiast.

Zadowoleni klienci telefonii Belfabriek: