Kupuj numery bezpłatne, lokalne lub międzynarodowe bezpośrednio online

Polska:800 088 798
Międzynarodowy:🌍 +31 (0)85 400 5588

Jak uzyskać holenderski numer telefonu?

Opublikowane w Międzynarodowa

Krok do rynku holenderskiego jest niewielki; Holendrzy mówią po angielsku dobrze i chętnie. Holandia zajęła nawet pierwsze miejsce pod względem znajomości języka angielskiego wśród krajów, w których angielski nie jest językiem urzędowym, wiele razy w ciągu ostatnich kilku lat.
Holandia jest również domem dla największego portu w Europie: Rotterdam. I trzecie co do wielkości lotnisko: Schiphol Amsterdam. Tradycyjnie, import i eksport były bardzo ważne dla holenderskiej gospodarki. Holendrzy są od wieków przyzwyczajeni do handlu z różnymi krajami, kulturami i językami. Holandia może być uważana za główny port Europy.

To sprawia, że Holandia jest idealną siedzibą dla prowadzenia interesów w Europie. Zwłaszcza teraz Londyn stał się mniej połączony w tym względzie z powodu Brexitu.

Numer holenderski bez holenderskiego oddziału


Belfabriek jest Twoim partnerem, jeśli chodzi o holenderskie numery telefonów.
Jak można się domyślić po naszej nazwie, jesteśmy w rzeczywistości firmą holenderską.
Jesteśmy specjalistą w dziedzinie wirtualnych numerów telefonicznych od 2000 roku.

Mając ponad 2 dekady praktycznego doświadczenia w rejestrowaniu wszystkich rodzajów numerów telefonów dla naszych klientów, możesz być pewien, że pomożemy Ci kupić idealny holenderski numer telefonu. Te wirtualne numery nie wymagają posiadania holenderskiego biura lub stałego połączenia telefonicznego w kraju.


Zamiast tego numery wirtualne natychmiast przekierowują Twoich rozmówców na wskazany przez Ciebie numer telefonu: Twoje biuro lub Twój smartfon, na przykład. Ale przekierowanie na inny holenderski numer jest również możliwe.


Twoi holenderscy klienci docenią to, że używasz numeru telefonu w ich kraju. Pokazuje to zainteresowanie i zaangażowanie oraz przybliża Cię do nowego rynku.

Poniżej omówimy różne rodzaje numerów telefonicznych, które można zarejestrować w Holandii.
W Belfabriek można zamówić różne wirtualne numery telefonów. Poniżej znajduje się przegląd tych typów numerów wirtualnych i ich najbardziej oczywistych cech. Wszystkie numery są wirtualne i dlatego nie wymagają żadnego sprzętu do działania. Nie jest więc konieczny zakup sprzętu telefonicznego, ponieważ połączenia mogą przychodzić przez internet. Możliwe jest również przekierowanie połączeń na telefony komórkowe.

Numery 0800


Jeśli chcesz pomagać swoim klientom bez konieczności płacenia, musisz korzystać z numerów 0800. Dzięki temu klienci będą mieli między innymi pozytywne wrażenie o Twojej firmie. Nie będą oni czuli się w żaden sposób skrępowani, aby zadzwonić do działu obsługi klienta, jeśli nie będzie to wiązało się z żadnymi kosztami. Opcja ta jest więc bardzo przyjazna dla klienta.
Możesz poprosić o numery 0800, które pasują do nazwy Twojej marki. Na urządzeniach mobilnych na każdą cyfrę przypadają trzy lub cztery litery. Na przykład ABC pod cyfrą 2, TUV pod cyfrą 8 i tak dalej. Możesz użyć tej kombinacji do stworzenia osobistego numeru telefonu. Na przykład, 0800-BELFABRIEK będzie wtedy 0800-2353227435. Razem z Belfabriek możesz sprawdzić, w jakim stopniu Twój pomysł jest nadal dostępny. Skontaktuj się z naszą obsługą i pozwól nam pomóc Ci zarejestrować Twój idealny, łatwy do zapamiętania numer telefonu. Po co zadowalać się trudnym numerem telefonu?

Numery 0900


W przypadku numerów 0900 działa to na odwrót. W tym przypadku klient płaci opłatę za połączenie z Twoim biurem obsługi klienta. Wysokość tej stawki możesz ustalić sam, do 1,60 euro za minutę.


Jeśli jesteś w stanie uzyskać wielu klientów, aby zadzwonić do Ciebie w ten sposób, będzie również ładny zysk. Przy okazji, Belfabriek nie tylko daje Ci swobodę w wysokości opłaty, ale także w elastyczności zmiany kwoty do zapłaty.

Numery 085


Jeśli mówimy o numerach 085, to są to numery, które wyglądają jak numery stacjonarne, ale które można odbierać po prostu za pomocą telefonu komórkowego. Numery te są tam łatwo przekierowywane. Opcja ta jest częstym rozwiązaniem dla sklepów internetowych, które prowadzą działalność wyłącznie przez Internet.

Numery telefonów 085 są numerami krajowymi. Nie są one związane z żadnym miastem ani regionem w Holandii. Więc z tego numeru będziesz miał odwołania do wszystkich części Holandii, z głębokiego południa Limburg aż do wysokiej północy Groningen. Stawka dla dzwoniących jest jednak taka sama, jak w przypadku połączeń z lokalnym numerem stacjonarnym.

Co więcej:
Warto wiedzieć, że na holenderskie numery 085 mogą dzwonić nawet klienci spoza Holandii. Tak więc w zasadzie nawet brytyjscy, belgijscy czy niemieccy potencjalni klienci mogą się z Państwem skontaktować za pośrednictwem tego numeru telefonu. Jednakże, prawdę mówiąc, jest mało prawdopodobne, że Niemiec zadzwoni na holenderski numer 085, ale teoretycznie jest to możliwe.

Numery 088


Większe firmy często potrzebują wielu numerów. Pomyśl o różnych oddziałach, lub na przykład o firmie z wieloma różnymi działami. W takich przypadkach można aktywować serię podobnych numerów, które przypominają siebie nawzajem, a tym samym pasują do siebie, nadając firmie profesjonalny wizerunek. W sumie można zarejestrować do stu różnych numerów w tym samym zakresie.


Dużą zaletą jest to, że po wybraniu zakresu, podobne numery będą dostępne również w przyszłości, nawet jeśli nie zostaną aktywowane od razu. Załóżmy, że aktywujesz trzydzieści numerów telefonicznych w ramach zakresu i chcesz dodać dziesięć kolejnych w późniejszym terminie. Normalnie mogłoby to oznaczać, że następne dziesięć numerów jest już zajętych, ale nie będzie to miało miejsca w przypadku zamknięcia serii, co oznacza, że można dodać dodatkowe numery do serii bez żadnych problemów.


Oczywiście, ładne serie są dostępne tylko w ograniczonej liczbie i być może seria, która najbardziej Ci się podoba, została już rozdana. Jeśli jest to coś, co poważnie rozważasz dla swojej firmy, mądrze jest zacząć tak szybko, jak to możliwe.

Pod każdym innym względem numery 088 mają te same cechy, co wspomniane wcześniej numery 085: krajowe numery telefonów, z których można dzwonić po stawce lokalnej.

Numery lokalne


W zasadzie możemy zarejestrować numer telefonu w dowolnym mieście w Holandii. Z naszego doświadczenia wynika, że najbardziej popularne wśród naszych holenderskich klientów są:


020 (okolice Amsterdamu)

010 (okolice Rotterdamu)

070 (okolice Hagi)

030 numery telefonów (okolice Utrechtu)

040 numery telefonów (okolice Eindhoven)

050 numery telefonów (okolice Groningen)

Powyższa lista nie jest uporządkowana.

Uwaga: regionalne numery telefonów są tematem spornym. Szczególnie pomiędzy Rotterdamem 010 i Amsterdamem 020. Między tymi miastami panuje swoista rywalizacja. Niektórzy mieszkańcy Rotterdamu są nawet znani z tego, że unikają mówienia "Amsterdam", ponieważ tak bardzo go nienawidzą, że zamiast tego odnoszą się do "020". Jeśli Rotterdam jest jednym z najważniejszych baz klientów, a następnie dzielenie 020 numer telefonu z nimi, nie będzie najlepiej odbierany. Zamiast tego można wybrać bardziej neutralny numer telefonu, jak wcześniej wspomniano 085. W ten sposób masz pewność, że nie będzie ustawić złą krew w niektórych częściach Holandii. Jeśli działasz tylko w Amsterdamie i okolicach, a następnie 020 numer telefonu jest dobrym wyborem, choć.

Bogaty pakiet przydatnych dodatków


Niezależnie od tego, który z tych typów holenderskiego numeru telefonu wybierzesz, będziesz cieszyć się korzyściami płynącymi z naszej platformy Interactive Voice Response. IVR jest bogaty w funkcje, natychmiast przekierowuje dzwoniących na wskazany przez Ciebie numer docelowy, a także odtwarza wiadomości i rejestruje naciśnięcia klawiszy.


System IVR firmy Belfabriek jest do Państwa pełnej dyspozycji, niezależnie od tego, jaki numer holenderski Państwo zarejestrują. Bez dodatkowych kosztów korzystasz z funkcji, za które inni dostawcy bezwstydnie pobierają dziesiątki euro ekstra. Za miesiąc.


Statystyki połączeń w czasie rzeczywistym


Centrum nerwowe" Twojego holenderskiego numeru to Mój Belfabriek. Ten pulpit online pozwala na zmianę wszystkich rodzajów ustawień - bez ograniczeń i bezpłatnie. Można również zobaczyć swoje statystyki połączeń w czasie rzeczywistym, dzięki czemu można podejmować decyzje dotyczące personelu lub teksty połączeń w oparciu o to, jak bardzo jesteś zajęty. Możesz wybrać, czy chcesz otrzymywać dzienny, tygodniowy czy miesięczny przegląd statystyk.


Czy otrzymujesz więcej połączeń niż Twój personel jest w stanie obsłużyć? Ta funkcja umieszcza dzwoniących w kolejności przybycia w wirtualnej kolejce. W międzyczasie odtwarzany jest kojący utwór muzyczny lub wybrana przez Ciebie wiadomość głosowa (w razie potrzeby nagrana przez Ciebie).


Cyfrowa automatyczna sekretarka


Jeśli ktoś musi bardzo długo czekać w kolejce lub dzwoni po godzinie zamknięcia, ta funkcja jest niezbędna. Cyfrowa automatyczna sekretarka umożliwia dzwoniącym nagranie wiadomości i daje im do zrozumienia, że mimo Twojej chwilowej nieobecności podejmowane są działania. Wskazówka: w tekście wiadomości towarzyszącym powiedz dzwoniącemu, co zrobisz po odsłuchaniu tej wiadomości głosowej. Jeśli chcesz oddzwonić do klienta, numer telefonu dzwoniącego jest już pod ręką w e-mailu!


Menu połączeń


Menu telefoniczne umożliwia dzwoniącym połączenie się z odpowiednim pracownikiem lub działem. Zapewne spotkałeś się z takim menu: "Aby złożyć zamówienie, naciśnij 1. W sprawie konserwacji i napraw, naciśnij 2. Pytania dotyczące faktury, naciśnij 3".


To tylko jeden z przykładów, ponieważ to Ty określasz strukturę swojego menu wyboru i ilość poziomów, jakie może ono mieć. Teksty wiadomości dla tego menu można nagrać samodzielnie, ale dla maksymalnej skuteczności można zatrudnić holenderskiego aktora głosowego lub aktorkę. Możemy Ci również pomóc w tym zakresie.


To tylko kilka z funkcji, opcji i ustawień, które otrzymasz z holenderskim numerem. Podsumowując, chcemy zaoferować Ci maksymalną kontrolę nad Twoim numerem telefonu, abyś mógł zapewnić swoim klientom najbardziej przyjemne doświadczenie telefoniczne. Wszystko to po przejrzystych stawkach i bez niespodzianek.


Kup swój holenderski numer telefonu w Belfabriek


Dzięki odpowiedniemu holenderskiemu numerowi telefonu, stworzysz doskonały wygląd i będziesz łatwo dostępny dla swoich klientów w Holandii. Jednocześnie, nie jest (jeszcze) konieczne, abyś miał biuro w kraju. Jeśli dodamy te zalety do naszego bogatego pakietu dodatkowych funkcji, wybór Belfabriek będzie oczywisty.


Więc nie czekaj dłużej, skorzystaj z wizyty na tej stronie już teraz. Rejestracja holenderskiego numeru jest łatwa i odbywa się w mgnieniu oka. Wybierz najlepszy numer telefonu z naszej kolekcji numerów.


Jeśli nie widzisz wybranego numeru, lub jeśli masz
jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta telefonicznie, pocztą elektroniczną lub za pomocą formularza kontaktowego.


formularz. Nasz dział obsługi klienta mówiący po angielsku, niemiecku, hiszpańsku i holendersku chętnie odpowie na pytania.
chętnie na nie odpowie.

Uzyskaj inteligentny numer telefonu w Holandii

  • Aktywuj teraz! - Zacznij odbierać połączenia w 3 minuty

  • Odbieraj połączenia w dowolnym miejscu

  • Brak opłat za konfigurację

  • Anuluj w dowolnym momencie

Proszę natychmiast aktywować demonstracyjny numer telefonu.
Proszę utworzyć swój zespół telefoniczny.
I proszę zacząć odbierać połączenia w ciągu 10 minut!

Proszę wypełnić poniższy formularz, a Państwa numer telefonu będzie dostępny natychmiast.

Zadowoleni klienci telefonii Belfabriek: