Kupuj numery bezpłatne, lokalne lub międzynarodowe bezpośrednio online

Polska:800 088 798
Międzynarodowy:🌍 +31 (0)85 400 5588

Jak uzyskać norweski numer telefonu?

Opublikowane w Międzynarodowa

Norwegia, licząca nieco ponad 5 milionów mieszkańców, nie jest dużym krajem, ale dzięki dobrze prosperującej gospodarce, rynek norweski jest porównywalny z rynkiem wielu większych państw. Norwegia jest więc interesującym rynkiem dla coraz większej liczby firm zagranicznych.
Ubieganie się o numer telefonu w Norwegii jest łatwiejsze niż się często sądzi. Belfabriek ma niezrównane doświadczenie w ubieganiu się o norweskie numery kontaktowe i ich zakładaniu dla firm, które chcą wejść na norweski rynek.


Dlaczego warto prowadzić interesy w Norwegii?


Norwegia i kilka norweskich miast znajdują się niezmiennie w czołówce wszystkich list najlepszych krajów do życia lub pracy. Ale Norwegia jest również bezpiecznym i stosunkowo łatwym krajem do prowadzenia działalności gospodarczej. Szczególnie dla firm europejskich.


Norweska mentalność i wartości sprzyjają prowadzeniu działalności gospodarczej. Równość, płaska i często nieformalna struktura organizacyjna, wysoka wartość przypisywana współpracy oraz niechęć do tytułów i symboli to tylko niektóre z głównych cech Norwegów.


Fakt, że Norwegowie są godni zaufania, sprawia, że prowadzenie interesów jest łatwe. Tak łatwo, że Norwegia znajduje się w pierwszej dziesiątce w rankingu Ease of Doing Business Index, ustępując jedynie Danii, Wielkiej Brytanii i Szwecji w Europie.


Norwegia ma drugi co do wielkości produkt krajowy brutto (PKB) w Europie, a pod względem wskaźnika rozwoju społecznego (HDI) Organizacji Narodów Zjednoczonych kraj ten również plasuje się w czołówce.


Norwegia jest nie tylko bogata w zasoby naturalne, takie jak ropa naftowa i gaz ziemny, ale posiada również 100% nadwyżkę czystej energii wodnej.
Jest więc wiele powodów, dla których prowadzenie interesów z Norwegią powinno być interesujące.


Testowanie rynku


Testowanie nowych rynków jest ważną częścią każdej ekspansji, a szczególnie ekspansji zagranicznej. Na przykład, warto skorzystać z wirtualnego norweskiego numeru telefonu, który jest przekierowywany na zwykły numer telefonu.


W ten sposób nie trzeba jeszcze inwestować w norweski oddział firmy, ale można już zbadać rynek i odpowiednio obsłużyć klientów.


Kiedy będziesz gotowy do utworzenia pełnego oddziału norweskiego, wystarczy, że zmienisz numer docelowy, a wszystkie połączenia norweskie będą od tej pory obsługiwane na miejscu w Norwegii.


Rodzaje numerów norweskich


Jeśli jesteś przekonany lub jeśli i tak planowałeś prowadzić interesy w Norwegii, pierwszym pytaniem jest, w jaki sposób zamierzasz komunikować się z tym nowym rynkiem.
Własny norweski numer telefonu jest idealnym rozwiązaniem. Możesz wybierać spośród różnych typów numerów, a dzięki bogatemu pakietowi usług i rozwiązań Belfabriek nie musisz dokonywać dużych inwestycji.


Podobnie jak wiele krajów europejskich, Norwegia posiada numery usług, które są bezpłatne dla dzwoniących, tak zwane numery "toll free" lub "free phone". W Norwegii numery te zaczynają się od 800, po którym następuje pięciocyfrowy numer.


Te bezpłatne numery są doskonałym sposobem na zniesienie progu połączeń dla nowych norweskich klientów. Oferując swoim norweskim rozmówcom znany im i bezpłatny numer, natychmiast zyskujesz ich zaufanie. A to znajdzie odzwierciedlenie w statystykach połączeń.
Alternatywą są krajowe numery telefoniczne 801. Pod tymi numerami naliczana jest stawka lokalna. Numery te nie są bezpośrednio związane z żadnym miastem ani regionem. Ale norweski rozmówcy mogą zadzwonić do tych numerów w telefonie stacjonarnym stawki. Tak więc bariera połączenia jest nadal dość niska dla norweskich konsumentów.


Oprócz tych krajowych numerów telefonicznych, Belfabriek może również dostarczać numery lokalne w Norwegii, na przykład w Oslo. W zasadzie możemy zarejestrować prefiks dowolnego norweskiego miasta. Zachęcamy do skontaktowania się z naszym działem obsługi klienta, który pomoże Państwu w zakupie idealnego, łatwego do zapamiętania norweskiego numeru telefonu.
Jeśli jesteś zainteresowany numerem lokalnym w Norwegii, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.


Opcje IVR dla numerów norweskich


Gdy przeniesiesz swój norweski numer do Belfabriek, od razu będziesz mógł korzystać ze wszystkich dodatkowych funkcji, do których jesteś przyzwyczajony.


Zarządzasz swoim norweskim numerem w swoim internetowym panelu administracyjnym Mój Belfabriek. Tutaj będziesz miał dostęp do faktur online, obszernych statystyk i e-maili ze statystykami, nagrywania rozmów, menu wyboru, cyfrowej sekretarki i wszystkich innych funkcji, z których znany jest Belfabriek.


Możesz również skorzystać z naszych aplikacji na telefony komórkowe i tablety z systemami iOS i Android.


Zamówienie na numery norweskie


Czy Ty również chcesz skorzystać z możliwości jak najszybszego zwiększenia swojego rynku, a co za tym idzie swoich dochodów? W takim razie już dziś złóż wniosek o własny norweski numer telefonu za pośrednictwem naszego sklepu z numerami norweskimi.
Na naszej stronie poświęconej Norwegii znajdziesz więcej informacji na temat numerów kontaktowych w Norwegii. Znajdziesz tu również przegląd wszystkich norweskich numerów, które są obecnie dostępne.


Jeśli masz jakieś pytania lub chciałbyś dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z nami. Możesz również zadzwonić do nas pod bezpłatny holenderski numer 0800-BELFABRIEK.
Jeśli nie widzisz wybranego numeru lub jeśli masz
pytania, prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta przez telefon, e-mail lub formularz kontaktowy.


formularz. Nasz dział obsługi klienta mówiący po angielsku, niemiecku, hiszpańsku i holendersku z przyjemnością udzieli odpowiedzi.

Proszę natychmiast aktywować demonstracyjny numer telefonu.
Proszę utworzyć swój zespół telefoniczny.
I proszę zacząć odbierać połączenia w ciągu 10 minut!

Proszę wypełnić poniższy formularz, a Państwa numer telefonu będzie dostępny natychmiast.

Zadowoleni klienci telefonii Belfabriek: