Kupuj numery bezpłatne, lokalne lub międzynarodowe bezpośrednio online

Polska:800 088 798
Międzynarodowy:🌍 +31 (0)85 400 5588

Jak uzyskać numer telefonu 0800

Opublikowane w Numery telefonów do obsługi klienta

Co to jest numer 0800?

Numer 0800 jest numerem usługowym, który jest zawsze bezpłatny dla dzwoniącego, o ile połączenie jest wykonywane z telefonu stacjonarnego. Opłaty za połączenia ponosi właściciel numeru.


Niektórzy operatorzy telefonii komórkowej pobierają dodatkowe opłaty nie tylko od właściciela numeru, ale również od osoby dzwoniącej, co czasami sprawia wrażenie, że numery te nie zawsze są darmowe.


Dlaczego numery 0800?

Numer bezpłatny to przyjazny dla klienta, ogólnokrajowy numer telefonu, który nadaje działalności profesjonalny wygląd i świadczy o wiarygodnej organizacji, która inwestuje w kontakt z klientem.


Numer 0800 jest wykorzystywany przez duże i małe firmy do wielu różnych celów, od obsługi klienta, po informację i sprzedaż.


Ile kosztują numery 0800?


Jak wspomniano wcześniej, dla dzwoniących numery te są bezpłatne. W przypadku firm, które rejestrują bezpłatne numery telefonów, ceny różnią się w zależności od operatora. Problemem na obecnym rynku telefonii biznesowej jest to, że ceny w ogóle nie są przejrzyste. Niektórzy dostawcy oferują te numery telefonów za zaledwie kilka euro miesięcznie.

Ale w takim przypadku użytkownik jest oszukiwany za każdy, nawet podstawowy element. Jak na przykład, niektórzy dostawcy chętnie pobierze dodatkową miesięczną bezpłatną za przekazanie bezpłatny numer telefonu do innego numeru telefonu, na przykład numer stacjonarny lub numer telefonu komórkowego. Lub będą pobierać dodatkową opłatę za aktywację dodatkowych funkcji, takich jak nagrywanie rozmów, ustawienie menu telefonu lub kolejki dzwoniących.

Tutaj, w Belfabriek nie jesteśmy fanem tych praktyk i lubimy, aby utrzymać rzeczy proste: płaska stawka 45 euro za miesiąc, wszystko wliczone, bez ukrytych opłat lub dopłat.

Kiedy widzisz ofertę zbyt dobrą, by mogła być prawdziwa, zazwyczaj jest w niej jakiś haczyk.

Inni operatorzy również lubią pobierać wyższe opłaty za łatwe do zapamiętania numery telefonów. W Belfabriek, każdy numer telefonu jest traktowany jednakowo. Jeśli znajdziesz swój idealny numer telefonu, nie będziesz musiał płacić za niego więcej.

Do czego służą bezpłatne numery telefonów?

Bezpłatne numery telefonów są najczęściej używane dla firm, w których gromadzenie leadów jest najważniejsze. Na przykład dla prawników / doradców. Płacenie rachunków za połączenia jest nie do pomyślenia dla adwokata biorąc pod uwagę, wartość życiową klienta. Inne linie biznesowe, które często korzystają z 0800 numerów telefonów są pizzerie i taksówki.


Czy 0800 numery telefonów mogą być wywoływane z zagranicy?


Tak i nie. Większość numerów telefonów 0800 można wywołać z zagranicy, po prostu usuwając zero przed ósemką i dodając prefiks kraju. Jednak w prawie wszystkich przypadkach połączenie przestaje być bezpłatne. Obowiązująca stawka zależy od dostawcy usług telekomunikacyjnych i lokalizacji.

Niektóre numery telefonów 0800 są w ogóle nieosiągalne z zagranicy.

W Belfabriek oferujemy bezpłatne numery telefonów do większości krajów europejskich, Wielkiej Brytanii i USA.


Dlatego trudno jest udzielić jednej, uniwersalnej odpowiedzi. Na przykład niemieckie i holenderskie numery telefonów 0800 nie są osiągalne za granicą. Brytyjskie numery telefonów 0808 są, ale jak wspomniano wcześniej, należy uiścić opłatę.

Ogólnie rzecz biorąc, można stwierdzić, że bezpłatne numery telefonów mają zastosowanie głównie w kampaniach krajowych.


Jak to działa?

Numer usługowy to numer wirtualny, który jest przekierowywany na 1 lub więcej regularnych numerów telefonicznych. Numery te nazywane są również numerami docelowymi i podawane są przez Państwa. Numery te mogą być zmieniane w dowolnym momencie.


Osoby dzwoniące na numer usługowy 0800 są łączone przez centralę z ustawionym przez Ciebie numerem docelowym. Może to być telefon domowy lub biurowy, ale także telefon komórkowy. Za ten ostatni operatorzy telefoniczni pobierają dodatkowe opłaty.


Również w przypadku połączenia z numeru komórkowego na numer 0800 firmy telefoniczne pobierają dodatkowe opłaty. Dlatego De Belfabriek oferuje właścicielom numerów możliwość blokowania połączeń z numerów komórkowych.


Łatwe do zapamiętania

Aby jeszcze bardziej ułatwić swoim klientom zapamiętanie Twojego numeru 0800, możesz wybrać ładny numer, taki jak 0800 - 666 777 4, lub numer z nazwą, taki jak 0800-BELFABRIEK.

Dodatki

Z numerem usługowym można uzyskać te same liczne dodatki, które są dostępne również dla innych numerów, takie jak statystyki w czasie rzeczywistym, cyfrowa automatyczna sekretarka, menu wyboru lub inne elastyczne systemy przekierowywania połączeń, takie jak wirtualne call center. Wszystkie te dodatki są wliczone w abonament Belfabriek.


Dlaczego Belfabriek?

Od 1999 roku Belfabriek jest jedyną firmą telefoniczną w Europie, która koncentruje się na publikacji i aktywacji numerów 0800. W naszym abonamencie znajdziesz wszystkie możliwe funkcje, a koszty są przejrzyste i dobrze zorganizowane; abonament bez niespodzianek!


Zarezerwuj swój numer już dziś

Numery są przyznawane na zasadzie "kto pierwszy, ten lepszy". Nie czekaj więc zbyt długo i już dziś zamów swój własny numer usługowy w naszym sklepie z numerami!

Jak małe firmy korzystają z numerów 0800

Z założenia numery bezpłatne (0800) są używane głównie przez duże organizacje. W końcu mają one budżet na pokrycie kosztów połączeń swoich klientów, jak sądzimy. Ale czy jest to logiczne założenie?

Okazuje się, że jest też wielu drobnych przedsiębiorców, którzy z powodzeniem inwestują w numer 0800. Przyjrzymy się konkretnym korzyściom płynącym z posiadania numeru 0800 dla firm takich jak Twoja.


Zaleta 1: Bądź dostępny

Jedną z zalet numerów 0800 w porównaniu z numerami 0900 jest fakt, że są one bezpłatne dla dzwoniących. Obniża to próg, po którym muszą oni podnieść słuchawkę. Nawet jeśli nie dzwonią bezpośrednio do Ciebie, numer 0800 wysyła jasny komunikat. Potencjalni klienci z większym prawdopodobieństwem będą chcieli do Ciebie zadzwonić niż firmy z płatnym numerem telefonu.


Do 15% więcej odpowiedzi

Numer usługowy wygląda o wiele bardziej profesjonalnie, a to zachęca Twoich (potencjalnych) klientów do zadzwonienia do Ciebie. Zamówienie numeru 0800 lub 0900 z możliwością wybierania imiennego ułatwia jego zapamiętanie. Możesz spodziewać się 15% wyższego wskaźnika odpowiedzi w kampaniach marketingowych.


Korzyść 2: Poprawa doświadczenia klienta

Dzięki bezpłatnemu numerowi, potencjalni klienci mogą dzwonić do Ciebie za darmo i zadawać pytania przed dokonaniem zakupu. W ten sposób mogą poznać Cię bez żadnych zobowiązań. Dobre doświadczenia przed zakupem zwiększają zaufanie do usług po zakupie, a to może mieć pozytywny wpływ na decyzję o zakupie. Krótko mówiąc: z numerem 0800 doświadczenie klienta jest znacznie lepsze.


Korzyść 3: Bezpłatny numer rośnie wraz z Tobą

W przypadku bezpłatnego numeru nie ma znaczenia liczba osób dzwoniących. Stała opłata miesięczna pozostaje niezmienna, dzięki czemu koszty pozostają pod kontrolą. Menu wyboru, kolejka i e-mail głosowy zapewniają perfekcyjną obsługę wszystkich połączeń.

Zaleta 4: niezależność od lokalizacji

Małe firmy logicznie rzecz biorąc pracują z mniejszą liczbą pracowników. Dlatego elastyczność, jaką daje numer usługowy, jest bardzo pożądana; w mgnieniu oka zmieniasz numer telefonu, na który przekierowywani są Twoi rozmówcy. A gdy firma się rozrasta lub przenosi się do nowej lokalizacji, można po prostu zabrać numer usługowy ze sobą.


Korzyść 5: Wyróżnianie się

Każda firma ma numer telefonu, ale jak wiele małych firm może powiedzieć, że mają "bezpłatny numer"? W czasach, gdy firmy muszą walczyć, aby przyciągnąć i utrzymać klientów, szczegół jak 0800 numer usługi może zrobić różnicę. Będziesz pozytywnie odróżniać się od firm, które mają numer lokalny lub numer premium, za który dzwoniący muszą płacić.

Zaleta 6: Ogólnokrajowa atrakcyjność

Numer lokalny może zniechęcić klientów spoza regionu do dzwonienia do Ciebie. W przypadku numeru usługowego nie ma możliwości sprawdzenia, gdzie się znajdujesz. A nawet jeśli klienci mieliby wiedzieć, 0800 ma ogólnokrajową atrakcyjność. Ponieważ możesz określić ostateczne przeznaczenie tego numeru, przeprowadzka lub przeniesienie na inny telefon nie stanowi żadnego problemu. W ten sposób nigdy więcej nie musisz zmieniać swojego numeru.


Zaleta 7: Krystalicznie czyste połączenia

Rozumiemy, jak ważne jest nieskazitelne połączenie z Twoimi klientami. Dlatego zainwestowaliśmy wiele w infrastrukturę stojącą za naszymi numerami usług. Dzięki najnowocześniejszym liniom telefonicznym firmy Belfabriek połączenia telefoniczne są krystalicznie czyste i wolne od zakłóceń. Brzmi to jak oczywistość, ale nie wszyscy operatorzy mogą spełnić tę podstawową potrzebę.

Advantage 8: Bezpłatne dodatki

W Belfabriek nie musisz prosić o ofertę. Dlaczego nie? Ponieważ każdy klient płaci u nas tyle samo. Wszyscy mają duży pakiet przydatnych narzędzi i rozszerzeń, za które inni dostawcy lubią żądać wysokich kwot. Ponieważ pracujemy na dużą skalę, możemy dać wszelkiego rodzaju dodatki w prezencie:

- Kolejka rozmówców

- Menu wyboru

- Obszerne statystyki połączeń

- Otrzymywanie poczty głosowej przez e-mail

- Zmiana numeru docelowego

- Łączenie rozmówców na podstawie kodu pocztowego lub numeru kierunkowego


I wiele więcej. Zobacz wszystkie dołączone funkcje. Te narzędzia naprawdę pomogą Ci podnieść telefonię biznesową na wyższy poziom i dodać warstwę profesjonalizmu.


Jak wybrać dostawcę?

Jak widać, numery 0800 mają wiele zalet. Możesz zarejestrować taki numer usługi u różnych dostawców. Ponieważ prawdopodobnie pozostaniesz z tym samym dostawcą przez dłuższy okres czasu, musisz dokonać dobrego wyboru. Jeśli weźmiesz pod uwagę następujące rzeczy przy wyborze dostawcy numerów kontaktowych, będziesz wiedział, że Twój numer jest w dobrych rękach:

Reputacja

Jak długo obecny dostawca działa na rynku? Które znane marki zdecydowały się umieścić swój numer serwisowy u tego dostawcy? Czy znasz innych właścicieli firm, którzy wybrali tego dostawcę? Z referencjami od wiarygodnych stron, wiesz, gdzie stoisz. Również szukać w Internecie, aby zobaczyć, czy istnieją jakiekolwiek skargi na konkretnego dostawcę.

Cena

Jakie są miesięczne opłaty? Czy są jakieś opłaty za połączenie? Ile płacisz za minutę, gdy klienci dzwonią na Twój numer 0800? Czy można wykluczyć irytujących rozmówców i w ten sposób uniknąć niepotrzebnych kosztów? Wyjdź poza spektakularną ofertę i przeczytaj to, co jest napisane drobnym drukiem.

Funkcjonalności

Numer premium wygląda świetnie, ale najwięcej korzyści przyniosą Ci dopiero dodatkowe funkcjonalności. W statystykach połączeń możesz sprawdzić, w jakich dniach i godzinach masz najwięcej dzwoniących. Możesz wtedy odpowiednio dostosować personel, tekst powitalny i/lub menu wyboru. Ale ile kosztują te wszystkie dodatki, czy dostajesz je za darmo? Zrób wcześniej rozeznanie, aby uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek, gdy Twój biznes szybko się rozrośnie.

Serwis

Prezentacja handlowa może być dobra, ale czy po zapłaceniu rachunku dostawca jest nadal zainteresowany klientem? Niektórzy dostawcy wydają się wkładać całą swoją energię w pozyskiwanie nowych klientów. Inni dostawcy rzeczywiście zawdzięczają swoich klientów do rewolucyjnej usługi. Czy możesz zadzwonić do swojego dostawcy za darmo z pytaniami? Czy istnieje baza wiedzy online z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania?

Kiedy zrobić swoją pracę domową, można uzyskać jak najwięcej z dostawcą i numer usługi. Dobry dostawca bezpłatnych numerów stale inwestuje w swoje usługi i wykorzystuje skargi i sugestie, aby służyć swoim klientom jeszcze lepiej.


Czy kiedykolwiek myślałeś o tym, aby ubiegać się o numer serwisowy? Dzięki atrakcyjnym cenowo, kompletnym pakietom Belfabriek, pytanie nie powinno brzmieć czy skorzystasz z numeru usługowego, ale raczej kiedy.

Bezpłatne numery telefonów w całej Europie, Wielkiej Brytanii i USA


Wprowadzenie bezpłatnych numerów telefonicznych rozpoczęło się (jak wiele innowacji biznesowych) w Stanach Zjednoczonych w 1967 roku. Na początku bezpłatny numer telefonu był praktycznie tylko opcją dla dużych korporacji i korporacji wielonarodowych z powodu kosztów związanych z monopolem AT&T. W 1984 r. monopol ten został rozbity przez sędziego. Dzięki konkurencji koszty zakupu i obsługi bezpłatnego numeru telefonicznego znacznie spadły. Do tego stopnia, że bezpłatne numery telefoniczne stały się dostępne dla małych i średnich firm, a nawet osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Wielka Brytania poszła w ślady Wielkiej Brytanii i od około połowy lat 80-tych bezpłatne numery telefonów stały się coraz bardziej popularne, zarówno wśród firm, jak i konsumentów w świecie anglosaskim.

Jaki jest powód istnienia liczby osiem?


Dlaczego numer (0)800 został specjalnie wybrany do tego celu? Prawdopodobnie dlatego, że w nazewnictwie litera T, oznaczająca numer bezpłatny, odpowiada cyfrze 8. Jednak, jak zobaczymy poniżej, nie wszystkie kraje stosują tę konwencję.


Belgia: Numery telefonów 0800


Niemcy: 0800 numerów telefonów


Austria: 0800 numerów telefonów


Francja: 0800 numerów telefonicznych (Francuzi nazywają te numery również numéros verts, co oznacza zielone numery)


Finlandia: 0800 numerów telefonów

Włochy: 800 numerów telefonów (podobnie jak we Francji, lokalnie znane również jako, numero verde (zielony numer) lub linea verde (zielona linia))


Bułgaria: Numery telefonów 0800 (przez lokalnych operatorów określane jako, Зелен номер (zielony numer) i/lub Зелена линия (zielona linia)).


Irlandia: Numery telefonów 1800


Dania: 80 numerów telefonicznych


Portugalia: 800 numerów telefonicznych (podobnie jak w przypadku wyżej wymienionych języków romańskich, w języku portugalskim często określane jako número verde (zielona linia))

Norwegia: 800 numerów telefonicznych


Szwajcaria: 0800 numerów telefonów (Numery te nazywane są grüne Nummer (niemiecki) / numéro vert (francuski) / numero verde (włoski), wszystkie oznaczają "zielony numer")


Wielka Brytania: numery telefonów 0808


Hiszpania: numery 900, należy zauważyć, że Hiszpania nie podążyła za tradycją ustalania numeru 0800 dla linii bezpłatnych). W Hiszpanii istnieją numery 800XXXXXX, ale nie są one powszechnie używane, dlatego też Belfabriek nie oferuje ich.

Szwecja: numery 020 lub 0200, to samo dotyczy Szwecji, odpowiednikiem numeru bezpłatnego jest tutaj 020)


Wszystkie wyżej wymienione odpowiedniki bezpłatnych numerów telefonów można kupić w Belfabriek.


Nie możesz znaleźć numeru telefonu, który Ci się podoba w naszym przykładowym wyborze? Oczywiście, Belfabriek chce świecić przykładem. Zobacz nasze dane kontaktowe dla naszego bezpłatnego numeru telefonu w Twoim kraju. Zadzwoń do nas i pozwól, aby nasza obsługa klienta pomogła Ci znaleźć i zarejestrować idealny, łatwy do zapamiętania numer telefonu. Lub nawet numer telefonu dla próżności. Nasza obsługa klienta mówi po angielsku, hiszpańsku, niemiecku i holendersku.

Proszę natychmiast aktywować demonstracyjny numer telefonu.
Proszę utworzyć swój zespół telefoniczny.
I proszę zacząć odbierać połączenia w ciągu 10 minut!

Proszę wypełnić poniższy formularz, a Państwa numer telefonu będzie dostępny natychmiast.

Zadowoleni klienci telefonii Belfabriek: