Kupuj numery bezpłatne, lokalne lub międzynarodowe bezpośrednio online

Polska:800 088 798 | 22 104 7313
Międzynarodowy:+3170-3111050

Jak uzyskać numer telefonu do Szwajcarii?

Opublikowane w Międzynarodowa

Dla firm, które patrzą ponad granicami, Szwajcaria jest interesującym rynkiem. Z wysoką siłą nabywczą, międzynarodowym nastawieniem Szwajcarów, jest to kraj, w którym przyjemnie jest prowadzić interesy.

Ale kiedy już zrobisz ten krok, ważne jest, abyś był łatwo dostępny dla swoich szwajcarskich klientów. Szwajcarzy cenią sobie punktualność i poważnie traktują swoją pracę; oczekują takiej samej troski od marki, od której kupują produkt lub usługę. Tak więc, oprócz schludnej strony internetowej i adresu (pocztowego), szwajcarski numer telefonu jest koniecznością. Na szczęście, ubieganie się o szwajcarski numer jest stosunkowo łatwe. Nawet lepiej: masz do wyboru kilka szwajcarskich numerów telefonów. W ten sposób obniżasz próg dla swoich rozmówców i tworzysz szwajcarski wizerunek.

Także dla wirtualnej obecności

Założenie fizycznej obecności w Szwajcarii wiąże się z wieloma czynnościami. W zależności od modelu biznesowego, musisz znaleźć biuro, magazyn lub sklep, musisz je umeblować, musisz przyciągnąć szwajcarskich pracowników, musisz ubiegać się o pozwolenia, musisz zorganizować rejestrację podatkową i tak dalej.

Logiczne jest, że numer telefonu jest częścią tego wszystkiego. Ale można ubiegać się o taki numer nawet przed rozpoczęciem działalności międzynarodowej. Innymi słowy, zanim otworzysz swoje szwajcarskie drzwi. W ten sposób można przetestować swój pomysł i jednocześnie zbierać szwajcarskie namiary.

Wybierz spośród różnych szwajcarskich numerów

Niezależnie od tego, jaki szwajcarski numer telefonu wybierzesz, bariera dla szwajcarskich rozmówców jest znacznie niższa niż w przypadku numeru zagranicznego. Podobnie jak w wielu innych krajach, w Szwajcarii masz wybór pomiędzy numerami geograficznymi i niegeograficznymi.

Numery lokalne

W przypadku numeru geograficznego wiążesz swoją markę z konkretnym miastem lub regionem. Na przykład, możliwe jest posiadanie numeru telefonu z numerami kierunkowymi Zurychu, Bazylei lub Berna. W ten sposób buduje się zaufanie i zwraca się do określonego rynku. Opcja ta jest idealna dla firm, które otwierają jeden lub więcej adresów odwiedzin (np. sklepy lub salony wystawowe), ale jest również często wykorzystywana przez firmy, które chcą podkreślić, że są lub będą fizycznie obecne w danym kraju.

Belfabriek może w zasadzie zarejestrować wszystkie szwajcarskie numery telefonów z prefiksem miejskim.

Numery 0800: bezpłatne dla dzwoniących

Numery z prefiksem 0800 są numerami niegeograficznymi, które są bezpłatne dla dzwoniących. Ten rodzaj bezpłatnych numerów przyciąga maksymalną liczbę dzwoniących, co jest idealnym rozwiązaniem, jeśli np. chcesz stworzyć listę kontaktów lub klientów, lub jeśli chcesz być jak najbardziej przyjazny dla klienta. Przykładowy wybór dostępnych numerów znajdziesz w naszym sklepie z numerami 0800.

Numer z bezpłatnymi dodatkami

Rejestrując numer telefonu w Szwajcarii w Belfabriek, otrzymujesz wiele dodatków. Funkcje, które inni dostawcy są zadowoleni z opłat dodatkowych dla Ciebie, ale z nami masz nieograniczone wykorzystanie, bez niespodzianek potem. Rzeczywiście, jedyną rzeczą, którą płacisz za swój numer telefonu w Szwajcarii jest stała, niska opłata miesięczna i atrakcyjna stawka za minutę lub za połączenie (w zależności od wybranego numeru).

Jakie są te dodatki? Przyjrzyjmy się kilku przykładom funkcji, które otrzymujesz w standardzie ze szwajcarskim numerem telefonu. Funkcje te można włączać i wyłączać kiedy się chce i tak często jak się potrzebuje.

Tekst powitalny

Spośród wielu ogłoszeń, które można wykonać za pośrednictwem naszego IVR, tekst powitalny jest prawdopodobnie najważniejszy. Wita on Twoich szwajcarskich rozmówców i sprawia, że czują się swobodnie. Ważne jest, aby tekst ten został wygłoszony przez dobrego rodzimego użytkownika języka - jednego z Twoich pracowników lub profesjonalnego aktora głosowego.

Menu wyboru

"Wybierz 1 dla niemieckiego, wybierz 2 dla francuskiego. To tylko przykład opcji, które możesz dać dzwoniącym do wyboru. Takie menu telefoniczne może mieć kilka poziomów, a Ty decydujesz, do kogo dzwoniący przejdą po dokonaniu wyboru.

Kolejka

Czy wszyscy Twoi pracownicy są zajęci? Kolejka połączeń zapewnia dzwoniącym kojącą muzykę oraz okresowe informowanie o liczbie osób oczekujących przed nimi. Jeśli kolejka jest zbyt długa, dzwoniący mogą zostawić wiadomość.

Cyfrowa automatyczna sekretarka

Klienci ze Szwajcarii, którzy dzwonią po godzinach lub w czasie dużego ruchu, zostaną pominięci, jeśli nie zaoferujesz im możliwości pozostawienia wiadomości głosowej. Możesz to zrobić dzięki tej funkcji, która po każdej wiadomości wysyła Ci e-mail. Mail zawiera wszystkie informacje o połączeniu przychodzącym oraz plik audio z nagraną wiadomością, dzięki czemu możesz podjąć działania, gdy będziesz gotowy.

Rozbudowane statystyki połączeń

Do kogo najczęściej dzwonisz? Jak długo średnio oczekują na połączenie i jak długo trwają rozmowy? A jakie są najbardziej ruchliwe dni tygodnia? Dzięki naszym statystykom połączeń w czasie rzeczywistym, które możesz przeglądać przez przeglądarkę lub naszą aplikację mobilną, zawsze będziesz mieć dostęp do najważniejszych danych.

Dlaczego Belfabriek?

Spójrzmy prawdzie w oczy, nie jesteśmy jedynym miejscem, w którym można zarejestrować numer telefonu w Szwajcarii. Ale jest wiele powodów, dla których marka za marką decyduje się na rejestrację swojego numeru w Belfabriek. Oto niektóre z tych powodów.

Lata doświadczeń

Belfabriek jest prawdziwym dostawcą, a nie odsprzedawcą. Mamy również ponad 20 lat doświadczenia, co jest sporym osiągnięciem na tym dynamicznym rynku.

Wybór wielu szwajcarskich numerów

Z nami masz kontrolę nad sytuacją. Dzięki kilku rodzajom szwajcarskich numerów do wyboru, zawsze znajdziesz numer, który odpowiada Twoim celom (i budżetowi).

Przejrzyste taryfy

W Belfabriek wiesz, na czym stoisz. Płacisz korzystną stawkę miesięczną i niskie stawki za minuty lub połączenia. Bez późniejszych niespodzianek. Innymi słowy: Twój księgowy będzie Ci wdzięczny.

Wiele dodatkowych opcji

Pokazaliśmy to już powyżej: jesteśmy hojni w dodatkowe opcje. Funkcje, za które inni dostawcy pobierają wysokie dopłaty. Poprzez pulpit online lub aplikację mobilną możesz je włączyć lub wyłączyć, lub zmienić ich ustawienia.

Zarejestruj swój numer w Szwajcarii już teraz

Z tak hojnym pakietem dodatków i tak korzystnymi stawkami, to ma sens, że wiele firm już zarejestrowało swój szwajcarski numer telefonu u nas. Kiedy Ty pójdziesz za ich przykładem? W ciągu kilku minut możesz zarejestrować swój własny szwajcarski numer telefonu. Jeśli nie widzisz wybranego numeru lub jeśli masz pytania, prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta telefonicznie, pocztą elektroniczną lub za pomocą formularza kontaktowego.

formularz. Nasz dział obsługi klienta mówiący po angielsku, niemiecku, hiszpańsku i holendersku chętnie odpowie na pytania. z przyjemnością na nie odpowie.

Powiązane artykuły:

System telefoniczny Belfabriek

Najbardziej wszechstronny system telefoniczny jest dostępny. Z chmury. Działa ze wszystkimi Twoimi urządzeniami: stacjonarnymi, mobilnymi, domowymi i firmowymi.

Telefon biurkowy

Wstępnie skonfigurowane urządzenie zapewniające obsługę typu "plug 'n' play".

Softphone

Odbieranie i wykonywanie połączeń służbowych za pomocą istniejących telefonów komórkowych

Interfejs internetowy

Zarządzaj wszystkimi numerami i połączeniami online

Aplikacje mobilne

Ustawianie siebie jako dostępnego lub niedostępnego do odbierania połączeń telefonicznych

Numer stacjonarny w komórce

Twoje połączenia bezpośrednio na telefon komórkowy

Spróbuj za darmo

Zadowoleni klienci telefonii Belfabriek: