Kupuj numery bezpłatne, lokalne lub międzynarodowe bezpośrednio online

Polska:800 088 798 | 22 104 7313
Międzynarodowy:+3170-3111050

Jak uzyskać numer telefonu stacjonarnego w telefonie komórkowym

Opublikowane w Numery telefonów do obsługi klienta

Numer stacjonarny w telefonie komórkowym? Numer stacjonarny bez telefonu stacjonarnego


Jako ambitny przedsiębiorca, nie chcesz przegapić ani jednego leadu. A co za tym idzie, ani jednego dzwoniącego. Ale im bardziej jesteś zajęty, tym trudniej jest to osiągnąć. W końcu nie można "przykuć się" do telefonu stacjonarnego. A praca wyłącznie z numerem telefonu komórkowego? To rozwiązuje problem, ale wygląda o wiele mniej profesjonalnie. Rozwiązanie? Lokalny numer telefonu z Belfabriek. Ty decydujesz, na który numer ("miejsce docelowe") zadzwonić. I tak, to może być również Twój telefon komórkowy. I tak masz numer stacjonarny bez telefonu stacjonarnego.

Niezależnie od numeru, na który dzwonią klienci: dostarczamy połączenia tam, gdzie chcesz. Na przykład na swoim smartfonie. Na telefonie komórkowym kolegi. W Twoim domu. Albo w centrum obsługi telefonicznej. Oznacza to, że z numerem od Belfabriek upieczesz dwie pieczenie na jednym ogniu: profesjonalny wygląd "normalnego" numeru idzie w parze z elastycznością telefonu komórkowego. Co więcej, dzięki naszej aplikacji to Ty decydujesz, gdzie odbierane są połączenia.

Więcej opcji

Wszystkie nasze numery są wyposażone w bezpłatne opcje, które pomogą Ci obsługiwać ruch telefoniczny w sposób zorientowany na klienta. Pomyśl o profesjonalnej wiadomości powitalnej, kolejce, powiadomieniu o godzinach otwarcia itp. Możesz również nagrywać rozmowy. Przydaje się to na przykład wtedy, gdy odbierasz telefon w samochodzie i nie możesz natychmiast przetworzyć zamówień lub danych kontaktowych. Rozmowy te otrzymasz w formie pliku audio pocztą elektroniczną. Żadnych straconych okazji.

Testowanie to wiara

Brzmi jak trzydziesta trzecia gadka o sprzedaży, którą słyszałeś w tym tygodniu? Rozumiemy to! I tak wolimy pozwolić Ci odkryć, jak to działa dla siebie. Wypełnij wniosek o numer dzisiaj, a my upewnimy się, że numer jest wybierany w ciągu jednego dnia roboczego. A my przeniesiemy go do telefonu komórkowego. Więc można doświadczyć na własne oczy, jak dobrze i łatwo to działa. Przekonany? Zadzwoń do nas, a my skonfigurujemy numer z opcjami, które są ważne dla Twojej firmy i klientów.

System telefoniczny Belfabriek

Najbardziej wszechstronny system telefoniczny jest dostępny. Z chmury. Działa ze wszystkimi Twoimi urządzeniami: stacjonarnymi, mobilnymi, domowymi i firmowymi.

Telefon biurkowy

Wstępnie skonfigurowane urządzenie zapewniające obsługę typu "plug 'n' play".

Softphone

Odbieranie i wykonywanie połączeń służbowych za pomocą istniejących telefonów komórkowych

Interfejs internetowy

Zarządzaj wszystkimi numerami i połączeniami online

Aplikacje mobilne

Ustawianie siebie jako dostępnego lub niedostępnego do odbierania połączeń telefonicznych

Numer stacjonarny w komórce

Twoje połączenia bezpośrednio na telefon komórkowy

Spróbuj za darmo

Zadowoleni klienci telefonii Belfabriek: