Kupuj numery bezpłatne, lokalne lub międzynarodowe bezpośrednio online

Polska:800 088 798
Międzynarodowy:🌍 +31 (0)85 400 5588

Jak uzyskać numer telefonu w Londynie?

Opublikowane w Międzynarodowa

Szóstą co do wielkości gospodarką na świecie jest gospodarka Zjednoczonego Królestwa (Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej). Nic dziwnego, że nawet pomimo Brexitu chcesz rozszerzyć działalność swojej firmy do stolicy - Londynu.


Ale jak się za to zabrać pod względem logistycznym? Lokalne biuro, zwłaszcza na terenie Londynu, wymaga dużych inwestycji i może nawet nie być konieczne na początkowym etapie. Jednak dla klientów w Londynie pożądane jest, abyś był łatwo dostępny w celu zadawania pytań lub dokonywania zakupów. Anglojęzyczna strona internetowa z odległym numerem telefonu jest wtedy turnoff.


Z 204 prefiks numer telefonu należący do Londynu dajesz temu rynkowi to, czego żąda. Pokazujesz, że znasz lokalne zwyczaje i obsługujesz swoich klientów zgodnie z lokalnymi oczekiwaniami. Twoja firma pokazuje, że jest zaangażowana i jawi się jako bardziej wiarygodna. Ponadto, lokalny numer telefonu oferuje korzystniejszą stawkę za połączenie, co czyni rozmowę dodatkowo atrakcyjną.


Dostępne numery telefonów w Londynie


Belfabriek był już znany w Europie z szerokiej oferty numerów telefonów w Niemczech, Holandii i Belgii, ale czy wiesz, że możemy również zaoferować numery telefonów w zasadzie każdego miasta w Europie? Jednym z tych miast jest Londyn. Tak się składa, że jest to jeden z najbardziej popularnych numerów telefonów wśród naszych klientów.

Jaki prefiks ma Londyn?

Jak już wspomniano wcześniej w tym artykule, prefiks Londynu to 204. Inne warianty, na które można się natknąć to 203, 207 i 208.


Historia londyńskich numerów telefonów


Około przełomu tysiącleci, brytyjski urząd telekomunikacyjny Ofcom, postanowił, że wszystkie numery telefonów w Londynie powinny zaczynać się od (0)20. W 2000 roku wprowadzono numery 0207 i 0208. W 2005 roku dodano również 0203. Te grupy numerów wystarczyły na zaspokojenie popytu aż do 2019 roku. W Londynie zaczynało brakować numerów telefonicznych. W związku z tym Ofcom wprowadził 204 numery telefonów. Na dzień dzisiejszy istnieje około 30 milionów numerów 0203, 0207, 0208. Na każdy zakres przypada 10 milionów możliwych numerów telefonów. Jak można sobie wyobrazić, większość łatwych do zapamiętania numerów telefonów w tych zakresach już od dawna nie istnieje.


Ponieważ numery telefonów 0203, 0207, 0208 są na wyczerpaniu, Belfabriek nie może ich zaoferować.


Jednak nie ma potrzeby, aby być rozczarowanym. Najnowszy dodatek 0204 może być zarejestrowany przez Belfabriek. Możemy pomóc Ci zarejestrować preferowany numer telefonu 0204. Może to być numer telefonu, który jest łatwy do zapamiętania dla siebie i swoich klientów (pod warunkiem, że nie został on jeszcze zarejestrowany). Pozwól nam pomóc w rejestracji idealnego numeru telefonu 0204 w Londynie.


Alternatywy krajowe


W przypadku, gdy nie chcesz być przywiązany do Londynu tylko. Rozważ krajowe numery telefonów. Te numery telefonów w Wielkiej Brytanii mówić do klientów z Brighton aż do Edynburga.

Bezpłatne numery telefonów 0800 i 0808


Numer bezpłatny to numer telefonu, który jest darmowy dla dzwoniącego, o ile osoba ta dzwoni z telefonu stacjonarnego. Jeśli ktoś dzwoni na bezpłatny numer w Wielkiej Brytanii z telefonu komórkowego, zostanie obciążony minimalną opłatą. To, jak wysoka ona jest, zależy od operatora. Niektórzy operatorzy komórkowi w Wielkiej Brytanii nie pobierają nawet stawki minutowej za połączenia na przykład z organizacjami pozarządowymi.


Te bezpłatne numery telefonów 0800 i 0808 nie są związane z konkretnym miastem lub regionem. Ponieważ jest to wolne lub przynajmniej tanie dla dzwoniących, są szczęśliwi, aby chwycić telefon do Ciebie zadzwonić. Darmowy numer telefonu jest świetny do wykorzystania jako lider strat dla organizacji, gdzie połączenia często prowadzą do sprzedaży, rezerwacji, zapytań ofertowych lub darowizn. Przykłady obejmują pizzerie, firmy taksówkarskie i organizacje charytatywne.


W Wielkiej Brytanii numer bezpłatny zaczynał się od 0500 do roku 2014, ale stopniowo wszystkie numery były przenoszone na prefiksy 0800 i 0808. W Belfabriek można łatwo zarejestrować numer Freephone, który zaczyna się od 0800 lub 0808. Obecnie klienci w Wielkiej Brytanii oczekują, że bezpłatne numery telefonów będą zaczynać się od 08xx. Nie przewiduje się, że to się zmieni w najbliższym czasie. Dlatego zakup numeru telefonu 0800 lub 0808 jest inwestycją na przyszłość.


Numery krajowe 030


Numery zaczynające się od 030 są numerami niegeograficznymi z lokalną stawką. Stawka ta jest taka sama dla abonentów posiadających telefon stacjonarny, jak i komórkowy.
Numery 030 są też zazwyczaj w ramach abonamentów z ustaloną liczbą minut na rozmowy, więc wielu rozmówców uzna je za numery "darmowe". To sprawia, że numery 030 są atrakcyjną alternatywą dla numerów bezpłatnych lub Premium Rate.


Inne numery lokalne


Do Belfabriek można się również zwrócić w sprawie innych lokalnych numerów telefonicznych.
Na przykład Manchester 01618, Leeds 0113, Glasgow 01418, Belfast 02895, Cardiff 02921, 01 Dublin, Birmingham 01213 i 01214. To tylko kilka przykładów. Jak wspomniano, możesz zarejestrować lokalny numer telefonu w dowolnym mieście w Wielkiej Brytanii. Skontaktuj się z naszym personelem pomocy technicznej, aby pomóc Ci bez zobowiązań.


Rejestracja własnego wirtualnego numeru telefonu w Wielkiej Brytanii
Niezależnie od tego, czy chcesz zarejestrować numer telefonu w Londynie, czy w innym mieście w Wielkiej Brytanii, w Belfabriek możesz łatwo obsługiwać wniosek online. Zdejmiemy z Ciebie cały ból głowy związany z kontaktami z brytyjskimi agencjami.


W naszym sklepie z numerami w UK znajdziesz przykładową listę dostępnych numerów. Czy widzisz na liście odpowiedni numer? W takim razie już dziś możesz zamówić u nas swój własny numer usługowy Anglia.


Jeśli nie widzisz wybranego numeru lub masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta telefonicznie, mailowo lub przez formularz kontaktowy. Nasz dział obsługi klienta mówiący po angielsku, niemiecku, hiszpańsku i holendersku z przyjemnością udzieli odpowiedzi.


Wiele dodatków


Niezależnie od tego, który numer (lub numery) w Wielkiej Brytanii wybierzesz, w Belfabriek będziesz mógł korzystać z wielu bezpłatnych dodatków. Dzięki naszemu systemowi Interactive Voice Response (IVR) możemy przenieść Twój londyński numer na dowolny telefon na świecie. W ten sposób możesz łatwo obsługiwać połączenia przychodzące z dowolnego miejsca na świecie. To dobra rzecz, którą warto mieć, gdy jest jeszcze trochę za wcześnie na otwarcie fizycznego biura w Wielkiej Brytanii.


IVR umożliwia powiązanie wielu funkcji z Twoim brytyjskim numerem telefonu. W rzeczywistości optymalnie wykorzystujemy tę możliwość. Dzięki naszym dodatkowym funkcjom nie tylko poprawisz wrażenia swoich rozmówców, a tym samym stworzysz dodatkową wartość firmy, ale także dowiesz się, jak najlepiej wykorzystać swój dział telefoniczny. W szczególności, wraz z numerem UK otrzymasz następujące dodatki.

Statystyki połączeń


Mój Belfabriek to rozbudowany panel statystyk, który pokazuje, ile połączeń przychodzących miałeś, jakie są najbardziej ruchliwe godziny, z jakich numerów dzwoniono najczęściej itd. Statystyki są aktualizowane na bieżąco, dzięki czemu możesz np. natychmiast oddelegować więcej pracowników, gdy wymaga tego presja.

Kolejka


A co w sytuacji, gdy wszyscy Twoi pracownicy są zajęci? Kolejka połączeń odtwarza wybraną przez Ciebie muzykę i co jakiś czas informuje dzwoniących, ile osób czeka przed nimi. Jeśli kolejka jest zbyt długa, możesz poprosić o pozostawienie wiadomości.
Cyfrowa automatyczna sekretarka


Bezpłatna jest również funkcja cyfrowej automatycznej sekretarki. Dzwoniący mogą zostawić wiadomość, a Ty natychmiast otrzymasz e-mail z linkiem do nagrania audio. Jeśli więc chcesz, możesz podjąć natychmiastowe działania i oddzwonić.


Menu wyboru


Dzwoniący mogą mieć różne pytania. Dzięki menu wyboru możesz szybko połączyć ich z właściwym działem i właściwą osobą. Menu zapewnia spokój w Twoim dziale i zapobiega niepotrzebnemu ręcznemu przekazywaniu.


Nagrywanie rozmów


Umożliwia nagrywanie każdej rozmowy telefonicznej z Twoimi
Brytyjczykami, co jest idealne do kontroli jakości i wyznaczania celów szkoleniowych.
Zarejestruj swój londyński numer telefonu już teraz
Jak widać, kiedy poważnie atakuje się tak duży
rynek, ważne jest, aby mieć wszystkie szczegóły w idealnym porządku. Więcej niż
szczegół, numer telefonu jest kanał komunikacyjny, z którym można odpowiedzieć na
pytania, tworzysz dobrą wolę, generujesz leady i zdobywasz bezpośrednią lub pośrednią sprzedaż.


Jeśli tylko to, co najlepsze jest dla Ciebie wystarczające, trafiłeś we właściwe miejsce.
Zarejestruj swój profesjonalny londyński numer telefonu już dziś, a
w ciągu kilku dni będziesz korzystać z międzynarodowego zasięgu i wielu
dodatków, które oferuje nasz system telefoniczny oparty na chmurze.

Proszę natychmiast aktywować demonstracyjny numer telefonu.
Proszę utworzyć swój zespół telefoniczny.
I proszę zacząć odbierać połączenia w ciągu 10 minut!

Proszę wypełnić poniższy formularz, a Państwa numer telefonu będzie dostępny natychmiast.

Zadowoleni klienci telefonii Belfabriek: