Kupuj numery bezpłatne, lokalne lub międzynarodowe bezpośrednio online

Polska:800 088 798
Międzynarodowy:🌍 +31 (0)85 400 5588

Jak uzyskać numer telefonu w Stanach Zjednoczonych?

Opublikowane w Międzynarodowa

Największą gospodarką numer 1 na świecie są Stany Zjednoczone. Nic dziwnego, że chcesz rozszerzyć działalność swojej firmy na kraj wolnych ludzi i ojczyznę odważnych.
Ale jak się do tego zabrać pod względem logistycznym? Lokalne biuro wymaga znacznych inwestycji i może nawet nie być konieczne na początkowym etapie działalności. Jednak dla klientów w USA pożądane jest, abyś był łatwo dostępny w celu zadawania pytań lub dokonania zakupu. Angielskojęzyczna strona internetowa z odległym numerem telefonu jest w takim przypadku odstraszająca.


Z bezpłatnym numerem telefonu 0800 dajemy temu rynkowi to, o co prosi. Pokazujesz, że znasz miejscowe zwyczaje i obsługujesz swoich klientów zgodnie z miejscowymi oczekiwaniami. Twoja firma pokazuje, że jest zaangażowana i sprawia wrażenie bardziej wiarygodnej. Dodatkowo, bezpłatny telefon umożliwia potencjalnym klientom dzwonienie bez opłat, co czyni rozmowę dodatkowo atrakcyjną.


Dostępne numery telefonów w USA


Belfabriek był już znany w Europie z szerokiej oferty numerów telefonicznych w Niemczech, Holandii i Belgii, ale czy wiesz, że możemy również zaoferować numery w ponad 26 krajach na całym świecie? Jednym z tych krajów są Stany Zjednoczone Ameryki. Tak się składa, że jest to jeden z najbardziej popularnych numerów telefonicznych wśród naszych klientów.


Zalety bezpłatnych numerów telefonicznych 0800


Numer bezpłatny to numer telefonu, który jest darmowy dla dzwoniącego, o ile dzwoni on z telefonu stacjonarnego.


Te bezpłatne numery telefonów 0800 nie są związane z konkretnym miastem lub regionem. Ponieważ jest to wolne lub co najmniej tanie dla dzwoniących, są szczęśliwi, aby chwycić telefon, aby zadzwonić do Ciebie. Darmowy numer telefonu jest wielki do wykorzystania jako lidera strat dla organizacji, gdzie połączenia często prowadzą do sprzedaży, rezerwacji, zapytań ofertowych lub darowizn. Przykłady obejmują pizzerie, firmy taksówkarskie i organizacje charytatywne.

Numery lokalne


Możesz również zwrócić się do Belfabriek po inne lokalne numery telefonów.
Na przykład Nowy Jork 646, Los Angeles 213, Miami 786, Chicago 312, Boston 716. To tylko kilka przykładów. Jak wspomniano, możesz zarejestrować lokalny numer telefonu w dowolnym mieście w Stanach Zjednoczonych. Skontaktuj się z naszym działem pomocy technicznej, który pomoże Ci bez zobowiązań.


Rejestracja własnego wirtualnego numeru telefonu w USA


Niezależnie od tego, czy chcesz zarejestrować numer telefonu w Nowym Jorku, czy w jakimkolwiek innym mieście w USA, w Belfabriek możesz łatwo załatwić sprawę przez Internet. Weźmiemy wszystkie bóle głowy czynienia z amerykańskich agencji lub konieczności płacenia kartą kredytową lub USD waluty. Jesteśmy europejską organizacją z siedzibą w Holandii. Oznacza to, że możesz kupić numer telefonu od nas i zapłacić w euro. Holandia jest krajem, w którym prawa prywatności są utrzymywane na wysokim poziomie, więc również nie ma obaw dotyczących GDPR.


W naszym sklepie z bezpłatnymi numerami 0800 w USA znajdziesz przykładową listę dostępnych numerów. Czy widzisz odpowiedni numer na liście? W takim razie już dziś możesz zamówić u nas swój własny bezpłatny amerykański numer usługowy. Jeśli masz ochotę na numer miejski, zajrzyj na stronę z numerami lokalnymi i przewiń w dół. Uwaga: to nie jest wyczerpująca lista. W przypadku, gdy miasto lub prefiks preferencji nie jest wymieniony, nie wahaj się z nami skontaktować.


Jeśli nie widzisz wybranego numeru lub jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta telefonicznie, pocztą elektroniczną lub za pomocą formularza kontaktowego. Nasz dział obsługi klienta mówiący po angielsku, niemiecku, hiszpańsku i holendersku z przyjemnością udzieli odpowiedzi.


Wiele dodatków


Bez względu na to, który z amerykańskich numerów wybierzesz, w Belfabriek będziesz mógł cieszyć się wieloma bezpłatnymi dodatkami. Dzięki naszemu systemowi Interactive Voice Response (IVR) możemy przenieść Twój numer z USA na dowolny telefon na świecie. W ten sposób możesz łatwo obsługiwać połączenia przychodzące z dowolnego miejsca na świecie. To dobra rzecz, którą warto mieć, gdy jest jeszcze trochę za wcześnie na otwarcie fizycznego biura w USA.


IVR umożliwia powiązanie wielu funkcji z Twoim amerykańskim numerem telefonu. W rzeczywistości optymalnie wykorzystujemy tę możliwość. Dzięki naszym dodatkowym funkcjom nie tylko poprawisz wrażenia swoich rozmówców, a tym samym stworzysz dodatkową wartość firmy, ale także dowiesz się, jak najlepiej wykorzystać swój dział telefoniczny. Wraz z numerem amerykańskim otrzymają Państwo następujące dodatki.


Statystyki połączeń


Mój Belfabriek to rozbudowany panel statystyk, który pokazuje, ile połączeń przychodzących miałeś, jakie są najbardziej ruchliwe godziny, z jakich numerów dzwoniono do Ciebie najczęściej itd. Statystyki są aktualizowane na bieżąco, dzięki czemu możesz np. natychmiast oddelegować więcej pracowników, gdy wymaga tego presja.

Kolejka


A co w sytuacji, gdy wszyscy Twoi pracownicy są zajęci? Kolejka połączeń odtwarza wybraną przez Ciebie muzykę i co jakiś czas informuje dzwoniących, ile osób czeka przed nimi. Jeśli kolejka jest zbyt długa, możesz poprosić o pozostawienie wiadomości.
Cyfrowa automatyczna sekretarka


Bezpłatna jest również funkcja cyfrowej automatycznej sekretarki. Dzwoniący mogą zostawić wiadomość, a Ty natychmiast otrzymasz e-mail z linkiem do nagrania audio. Jeśli więc chcesz, możesz podjąć natychmiastowe działania i oddzwonić.

Menu wyboru


Dzwoniący mogą mieć różne pytania. Dzięki menu wyboru można szybko połączyć ich z właściwym działem i właściwą osobą. Menu to zapewnia spokój w Twoim dziale i zapobiega niepotrzebnemu ręcznemu przekazywaniu połączeń.


Nagrywanie rozmów


Umożliwia nagrywanie każdej rozmowy telefonicznej z amerykańskimi rozmówcami.
amerykańskimi rozmówcami, co jest idealne do kontroli jakości i wyznaczania celów szkoleniowych.


Zarejestruj swój amerykański numer telefonu już teraz
Jak widać, kiedy poważnie atakuje się tak duży
rynek, ważne jest, aby mieć wszystkie szczegóły w idealnym porządku. Więcej niż
szczegół, numer telefonu jest kanał komunikacyjny, z którym można odpowiedzieć na
pytania, tworzysz dobrą wolę, generujesz leady i zdobywasz bezpośrednią lub pośrednią sprzedaż.


Jeśli tylko to, co najlepsze, jest dla Ciebie wystarczające, to trafiłeś we właściwe miejsce.
Zarejestruj swój profesjonalny amerykański numer telefonu już dziś, a
w ciągu kilku dni będziesz czerpać korzyści z międzynarodowego zasięgu i wielu
dodatków, które oferuje nasz system telefoniczny oparty na chmurze.

Proszę natychmiast aktywować demonstracyjny numer telefonu.
Proszę utworzyć swój zespół telefoniczny.
I proszę zacząć odbierać połączenia w ciągu 10 minut!

Proszę wypełnić poniższy formularz, a Państwa numer telefonu będzie dostępny natychmiast.

Zadowoleni klienci telefonii Belfabriek: