Kupuj numery bezpłatne, lokalne lub międzynarodowe bezpośrednio online

Polska:800 088 798
Międzynarodowy:🌍 +31 (0)85 400 5588

Szwecja jest interesującym rynkiem dla firm, które szukają nowych rynków zbytu. Z siłą nabywczą 10 milionów mieszkańców i międzynarodowym nastawieniem Szwedów, jest to kraj, z którym przyjemnie jest robić interesy!

Kiedy przeprowadzasz się do Szwecji, ważne jest, aby być łatwo dostępnym dla swoich szwedzkich klientów.

Szwedzi cenią sobie punktualność i poważnie podchodzą do swojej pracy; i oczekują takiej samej troski od marki, od której kupują produkt lub usługę. Dlatego też, oprócz schludnej strony internetowej i adresu pocztowego, nie powinno zabraknąć szwedzkiego numeru telefonu.

Na szczęście aktywacja szwedzkiego numeru jest stosunkowo łatwa. Robiąc to, obniżasz próg dla dzwoniących i tworzysz szwedzki wygląd i styl!

Warto wiedzieć, że jesteśmy zarejestrowani jako operator telekomunikacyjny w Szwecji.
Możemy więc zapewnić Ci najlepszą obsługę i technologię dla Twojego szwedzkiego numeru telefonu!

Szwedzkie numery telefonów

Szwedzki numer kierunkowy to +46. Jeśli widzisz +46 przed numerem telefonu, jest to szwedzki numer telefonu. Jeśli chcesz zadzwonić do Szwecji, wybierz +46 jako numer telefonu.

Szwedzkie numery lokalne

Posiadając lokalny szwedzki numer, wiążesz swoją markę z konkretnym miastem lub regionem. Możesz na przykład wybrać numer telefonu w obszarze numerów kierunkowych Sztokholmu, Malmö lub Göteborga. W ten sposób natychmiast generujesz zaufanie i apelujesz do odrębnego rynku. Ta opcja jest idealna dla firm otwierających jeden oddział w konkretnym mieście w Szwecji.

Numery 010: Szwedzkie numery krajowe

Numery z numerem kierunkowym 010 nie są powiązane z żadnym konkretnym miastem lub regionem.

Te szwedzkie numery mają charakter krajowy i można na nie dzwonić po stawkach lokalnych.
Wiele firm działających w całej Szwecji wybiera szwedzki numer telefonu 010.

Numery 020: bezpłatne szwedzkie numery dla dzwoniących

Numery z prefiksem 020 są numerami bezpłatnymi dla dzwoniących.

Dzięki tego typu bezpłatnym numerom przyciągasz maksymalną liczbę dzwoniących, co jest idealne, jeśli na przykład chcesz zbudować listę kontaktów lub klientów lub dążyć do bardzo przyjaznego dla klienta wizerunku.

Funkcje telefonu dla szwedzkich numerów

Rejestrując swój numer telefonu w Szwecji w Belfabriek, korzystasz również ze wszystkich dodatkowych funkcji, do których jesteś przyzwyczajony dla tego zagranicznego numeru.

Możesz zarządzać swoim szwedzkim numerem telefonu za pomocą rozbudowanego pulpitu nawigacyjnego. Dzięki temu masz dostęp do faktur online, rozbudowanych statystyk i e-maili ze statystykami, menu wyboru, cyfrowej automatycznej sekretarki i nagrywania rozmów.

Najczęściej zadawane pytania:

Ważne jest, aby Twój dostawca był zarejestrowany jako operator telekomunikacyjny w Szwecji, aby spełnić wymogi prawne. Nie chcesz przecież szwedzkiego numeru telefonu, który jest załatwiany przez pośrednika i który nagle przestaje działać. Sami jesteśmy zarejestrowani jako operator telekomunikacyjny w Szwecji, aby zapewnić Ci najlepszy możliwy szwedzki numer telefonu.

Szwedzki numer telefonu będzie dla Ciebie aktywny w ciągu 1 dnia roboczego. Mieszkańcy Szwecji mogą następnie dzwonić do Ciebie po stawkach lokalnych na numery lokalne w Szwecji. Następnie potrzebujemy kolejnych 2 dni roboczych, aby aktywować dalsze funkcje telefoniczne, takie jak menu wyboru i kolejka połączeń.

Zawsze możesz przenieść połączenia ze swojego szwedzkiego numeru telefonu do innej lokalizacji. Po pierwsze, może to być Twój telefon komórkowy lub biuro w innym kraju. Jeśli Twoje biuro w Szwecji jest otwarte, przenosimy połączenia do tej lokalizacji. W ten sposób możesz zacząć elastycznie, a Twój szwedzki numer telefonu zawsze pozostanie taki sam.

Gdy szwedzcy klienci dzwonią na Twój szwedzki numer telefonu, albo usłyszysz krótki sygnał dźwiękowy (rozmówca tego nie usłyszy), albo odtworzymy wiadomość, abyś wiedział, jak odebrać telefon.

Możesz skorzystać z naszej strony, aby zamówić szwedzki numer telefonu bezpośrednio online. Możesz wybierać spośród numerów lokalnych, bezpłatnych lub krajowych.

Przetworzymy Twoją prośbę i skontaktujemy się z Tobą w razie jakichkolwiek pytań. Twój szwedzki numer telefonu będzie aktywny w ciągu 1 dnia roboczego.

Przekierowujemy połączenia przez krajowe i międzynarodowe sieci telekomunikacyjne, a nie przez Internet. Płacimy również opłaty za połączenia z lokalnymi sieciami w Szwecji, aby zapewnić Ci najlepsze i niezawodne połączenie. Nie musisz więc martwić się o nieodebrane połączenia w Szwecji.

Proszę natychmiast aktywować demonstracyjny numer telefonu.
Proszę utworzyć swój zespół telefoniczny.
I proszę zacząć odbierać połączenia w ciągu 10 minut!

Proszę wypełnić poniższy formularz, a Państwa numer telefonu będzie dostępny natychmiast.

Zadowoleni klienci telefonii Belfabriek: