Kupuj numery bezpłatne, lokalne lub międzynarodowe bezpośrednio online

Polska:800 088 798
Międzynarodowy:🌍 +31 (0)85 400 5588

Jak uzyskać włoski numer telefonu?

Opublikowane w Międzynarodowa

Włochy - kolebka kultury zachodniej - to kraj, w którym mieszka nie mniej niż 60 milionów potencjalnych klientów. Ich zainteresowanie slow food i innymi produktami wysokiej jakości stwarza szanse dla międzynarodowych przedsiębiorców, takich jak Ty. Jak jednak wejść na włoski rynek?


Numer telefonu we Włoszech jest koniecznością, jeśli chcesz podbić ten śródziemnomorski rynek. Ponadto, język angielski przeciętnego Włocha jest ograniczony i jest to doceniane, jeśli włoskojęzyczny pracownik odbiera telefon. Nie ma znaczenia, gdzie ten pracownik się znajduje, jeśli pozwolisz Belfabriek skonfigurować włoski numer telefonu dla Ciebie.


Wirtualny biznes we Włoszech


Co prawda, biuro we Włoszech może pomóc w szybszej integracji na włoskim rynku. Ale zanim to zrobisz, będziesz musiał sporo zainwestować w nieruchomość biznesową, biuro lub sklep, w sprzęt i meble, pozwolenia, rejestrację podatkową, itd.


Posiadając stronę internetową i włoski numer telefonu, nie musisz na to wszystko czekać i już na wstępie możesz ocenić swoje szanse na sukces na tym nowym rynku. Dobrą wiadomością jest to, że nie musisz być fizycznie we Włoszech, aby podnieść słuchawkę telefonu. Wirtualne numery telefonów Belfabriek połączą Cię z dowolnym numerem na świecie. Możesz więc po prostu podnieść słuchawkę w swoim biurze, a nawet w domu, gdy klient zadzwoni na Twój włoski numer.


Rodzaje numerów telefonicznych


Pokaż Włochom, że masz serce do tego kraju, posiadając w nim krajowy numer telefonu. Twoja decyzja o posiadaniu numeru telefonu we Włoszech jest więc bardzo ważna, ale na tym nie koniec. Ponieważ we Włoszech, podobnie jak w innych krajach, masz do wyboru różnego rodzaju numery telefonów. Wymienimy je dla Ciebie?


Bezpłatne dla dzwoniących: Numery 800


Dzięki numerowi 800 Włosi mogą dzwonić do Ciebie za darmo. Jest to bardzo zachęcające w tym gwarnym i towarzyskim kraju, pozwalając na maksymalizację liczby chwil kontaktu. Ogólnokrajowa atrakcyjność sprawia, że przyciągasz dzwoniących od Torino po Palermo.


Numery geograficzne


W Belfabriek można również zarejestrować lokalne włoskie numery telefoniczne, na przykład w Mediolanie lub Rzymie. Te numery telefoniczne są również tanio dostępne, ale zamiast krajowego wyglądu i odczucia mają silny regionalny lub lokalny charakter. Dzieje się tak za sprawą numerów kierunkowych, które sprawiają, że numery te są rozpoznawalne i budzą zaufanie na lokalnym rynku. Jest to szczególnie przydatne dla firm, które mają kilka oddziałów we Włoszech lub które mają adres wizytowy lub sklep w jednym miejscu w kraju.


Wiele dodatkowych opcji w zestawie


Jak widać, istnieją istotne różnice pomiędzy tymi dostępnymi włoskimi numerami. Jednak niezależnie od tego, który numer wybierzesz, zawsze będziesz mógł korzystać z tego samego bogatego pakietu dodatków. Mamy tu na myśli opcje, które pozwalają na dostosowanie numeru telefonu do indywidualnych potrzeb.


Tam, gdzie inni operatorzy chętnie naliczają dodatkowe opłaty, w przypadku Belfabriek płacisz stałą, niską stawkę miesięczną. Dzięki temu masz dostęp do wielu przydatnych funkcji, które możesz włączać i wyłączać lub zmieniać według własnego uznania. Przyjrzyjmy się kilku przykładom tych funkcji.


Zmiana miejsca docelowego

Włoskie numery telefonów, które zarejestrujesz u nas, są numerami wirtualnymi: łączą one dzwoniących z numerem telefonu, który został przez Ciebie skonfigurowany. Możesz zmienić ten tak zwany numer docelowy, kiedy tylko chcesz. Przydatne, gdy Twój pracownik lub pracownicy muszą odejść od biurka lub są w podróży służbowej.

Powitanie dzwoniących

Powitaj swoich włoskich klientów (płynnym włoskim) tekstem powitalnym, nagranym przez jednego z Twoich pracowników lub przez profesjonalnego aktora głosowego lub aktorkę. W ten sposób zrobisz dobre pierwsze wrażenie i od razu wprowadzisz rozmówców w dobry nastrój. Jest to bardzo łatwe do dostosowania, co jest miłe na przykład w czasie wakacji lub w okresie świątecznym.

Zgrabnie w kolejce


Jeśli pod Twój włoski numer telefonu dzwoni chwilowo dużo osób, funkcja kolejki połączeń automatycznie ustawi je w kolejce. Okresowe powiadomienie informuje Cię, ile osób czeka przed dzwoniącym.

Zostaw wiadomość na poczcie głosowej


W godzinach dużego ruchu lub po zamknięciu możesz zaoferować dzwoniącym możliwość pozostawienia wiadomości. Otrzymasz wtedy natychmiast link do nagrania audio w swojej skrzynce pocztowej. W ten sposób będziesz mógł oddzwonić do tych klientów, kiedy będziesz w stanie to zrobić.


Te i wiele innych funkcji, w tym nagrywanie rozmów, można ustawić za pomocą przeglądarki w pulpicie nawigacyjnym. Jeśli dużo podróżujesz, dobrym rozwiązaniem jest nasza aplikacja mobilna: pozwala ona aktywować, skonfigurować lub zatrzymać te dodatkowe funkcje w dowolnym miejscu i czasie.

Dlaczego warto wybrać Belfabriek?


Tysiące firm zarejestrowało u nas swoje numery telefoniczne - w pobliżu domu, ale także w krajach takich jak Włochy. Mają kilka powodów, aby to zrobić. Poniżej wymieniamy trzy najważniejsze z nich.


Szybka rejestracja


Zarejestrujemy Twój włoski numer z taką samą łatwością i szybkością jak numer usługowy gdzie indziej, przy jak najmniejszej biurokracji.


Jasne, niskie stawki


Z nami, nie ma drobnego druku lub kary. Zamiast tego płacisz stałą, niską opłatę miesięczną i konkurencyjne koszty za minutę i połączenie. Więc wiesz dokładnie, na czym stoisz.


Pełna kontrola


Widziałeś już niektóre z przydatnych funkcji, które pochodzą z włoskiego numeru telefonu. Dzięki nim możesz zaoferować swoim rozmówcom najlepszą możliwą obsługę telefoniczną. Dzięki pulpitowi nawigacyjnemu online i aplikacji mobilnej możesz dokonywać zmian w dowolnym miejscu i czasie.


Zarejestruj swój włoski numer już teraz


Całkowity pakiet, który oferuje Belfabriek, jest bardzo atrakcyjny. Nic dziwnego, że wiele firm i osób prywatnych zarejestrowało u nas swoje numery krajowe i międzynarodowe. Jeśli i Ty chcesz skorzystać z wielu zalet, zarejestruj swój włoski numer już dziś. Wybierz spośród numerów 800 (darmowych dla dzwoniących), lub numerów lokalnych we wszystkich rodzajach włoskich miast.
Jeśli nie widzisz wybranego numeru, lub jeśli masz
pytania, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta telefonicznie, pocztą elektroniczną lub za pomocą formularza kontaktowego.


formularz. Nasz dział obsługi klienta mówiący po angielsku, niemiecku, hiszpańsku i holendersku z przyjemnością odpowie na pytania.
chętnie na nie odpowie.

Proszę natychmiast aktywować demonstracyjny numer telefonu.
Proszę utworzyć swój zespół telefoniczny.
I proszę zacząć odbierać połączenia w ciągu 10 minut!

Proszę wypełnić poniższy formularz, a Państwa numer telefonu będzie dostępny natychmiast.

Zadowoleni klienci telefonii Belfabriek: