Kupuj numery bezpłatne, lokalne lub międzynarodowe bezpośrednio online

Polska:800 088 798
Międzynarodowy:🌍 +31 (0)85 400 5588

Jak zdobyć angielski numer telefonu?

Opublikowane w Międzynarodowa

Szóstą co do wielkości gospodarką na świecie jest gospodarka Zjednoczonego Królestwa (Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej). Nic dziwnego, że chcesz rozszerzyć działalność swojej firmy na Wielką Brytanię, nawet pomimo Brexitu.


Ale jak się za to zabrać pod względem logistycznym? Lokalne biuro wymaga znacznych inwestycji i może nawet nie być konieczne na początkowym etapie. Jednak dla klientów w Wielkiej Brytanii pożądane jest, abyś był łatwo dostępny w celu zadawania pytań lub dokonywania zakupów. Angielskojęzyczna strona internetowa z odległym numerem telefonu jest w takim przypadku odstraszająca.


Z numerem telefonu w Wielkiej Brytanii dajesz temu rynkowi to, o co prosi. Pokazujesz, że znasz lokalne zwyczaje i obsługujesz swoich klientów zgodnie z lokalnymi oczekiwaniami. Twoja firma pokazuje, że jest zaangażowana i jawi się jako bardziej wiarygodna. Ponadto, lokalny numer telefonu oferuje korzystniejszą stawkę za połączenie (być może nawet darmową), co czyni rozmowy dodatkowo atrakcyjnymi.


W tym artykule omówimy rodzaje numerów telefonicznych w Wielkiej Brytanii i ich funkcje. Dowiesz się również, jakie numery telefonów są dostępne i jak je zarejestrować, nawet jeśli Twoja firma ma siedzibę poza Wielką Brytanią (czy to w Europie kontynentalnej, Stanach Zjednoczonych czy Azji).


Dostępne numery


Belfabriek był już znany w Europie z szerokiej gamy numerów telefonicznych w Niemczech, Holandii i Belgii, ale czy wiesz, że możemy również zaoferować numery w ponad 26 krajach na całym świecie? Jednym z tych krajów jest Wielka Brytania. W ten sposób dopełnisz brytyjski wygląd swoich działań na Morzu Północnym.


Masz do wyboru numery geograficzne i niegeograficzne. Który z nich najlepiej pasuje do Twojej organizacji, zależy od przeznaczenia numeru. Czy chcesz głównie udzielać informacji lub obsługi klienta, czy też zależy Ci głównie na sprzedaży? Czy np. niski próg połączeń jest ważniejszy niż bezpośrednie przychody z połączeń i minut? Sprawdź dostępne typy poniżej i zarejestruj swój numer UK bezpośrednio online.


Bezpłatne numery telefonów 0800 i 0808


Darmowy numer telefonu to numer telefonu, który jest darmowy dla dzwoniącego, tak długo, jak ta osoba dzwoni z telefonu stacjonarnego. Jeśli ktoś dzwoni na bezpłatny numer w Wielkiej Brytanii z telefonu komórkowego, zostanie obciążony minimalną opłatą. To, jak wysoka ona jest, zależy od operatora. Niektórzy operatorzy komórkowi w Wielkiej Brytanii nie pobierają nawet stawki minutowej za połączenia na przykład z organizacjami pozarządowymi.


Te bezpłatne numery telefonów 0800 i 0808 nie są związane z konkretnym miastem lub regionem. Ponieważ jest to wolne lub przynajmniej tanie dla dzwoniących, są szczęśliwi, aby chwycić telefon do Ciebie zadzwonić. Darmowy numer telefonu jest świetny do wykorzystania jako lider strat dla organizacji, gdzie połączenia często prowadzą do sprzedaży, rezerwacji, zapytań ofertowych lub darowizn. Przykłady obejmują pizzerie, firmy taksówkarskie i organizacje charytatywne.


W Wielkiej Brytanii numer bezpłatny zaczynał się od 0500 do roku 2014, ale stopniowo wszystkie numery były przenoszone na prefiksy 0800 i 0808. W Belfabriek można łatwo zarejestrować numer Freephone, który zaczyna się od 0800 lub 0808. Obecnie klienci w Wielkiej Brytanii oczekują, że bezpłatne numery telefonów będą zaczynać się od 08xx. Nie przewiduje się, że to się zmieni w najbliższym czasie. Dlatego zakup numeru telefonu 0800 lub 0808 jest inwestycją na przyszłość.


Numery krajowe 030


Numery zaczynające się od 030 są numerami niegeograficznymi z lokalną stawką. Stawka ta jest taka sama dla abonentów posiadających telefon stacjonarny, jak i komórkowy.
Numery 030 są też zazwyczaj w ramach abonamentów z ustaloną liczbą minut na rozmowy, więc wielu rozmówców uzna je za numery "darmowe". To sprawia, że numery 030 są atrakcyjną alternatywą dla numerów Freephone lub Premium Rate.


Numery 090 i 091 Premium Rate


Nazwa mówi sama za siebie: numery Premium Rate pobierają opłatę od dzwoniącego. Numery te występują w wariancie Pay-Per-Minute (PPM) oraz Pay-Per-Call (PPC). Stawka za połączenie z numerem PPM nie może obecnie przekraczać 3,60 GBP za minutę. Koszt połączenia z numerem PPC nie może przekroczyć 6 funtów.


Te maksymalne stawki są ustalane w Wielkiej Brytanii przez PSA i można je znaleźć na ich stronie internetowej.


Numery Premium Rate dobrze nadają się do numerów telefonicznych, z których zazwyczaj nie dokonuje się sprzedaży. Pomyśl o numerach informacyjnych i usługach wsparcia (technicznego).
Na chwilę obecną Belfabriek nie oferuje numerów 09x. Z naszego doświadczenia wynika, że
doświadczenie, że nasi klienci znajdują więcej zastosowań w innych typach numerów telefonicznych do


prowadzenia działalności gospodarczej w Wielkiej Brytanii. Problem polega na tym, że numery 090 i 091


dostały zły rap po tym, jak dzwoniący nie byli świadomi kosztów z nimi związanych, i byli zaskoczeni znacznym rachunkiem po ich połączeniu.


zaskoczeni wysokim rachunkiem po połączeniu. Dlatego też numery telefonów 0900
są ogólnie postrzegane jako nieprzyjazne dla klienta. Nie jest to dokładnie taki wizerunek, jaki
chciałbyś przedstawić brytyjskim klientom.

Rejestracja własnego wirtualnego numeru telefonu w Wielkiej Brytanii
Niezależnie od tego, czy chcesz zarejestrować numer telefonu w Wielkiej Brytanii czy w
innym kraju, w Belfabriek możesz łatwo załatwić sprawę online. My
Zdejmiemy z Ciebie cały ból głowy związany z kontaktami z brytyjskimi agencjami.
W naszym sklepie z numerami w UK znajdziesz przykładową listę
dostępnych numerów. Czy widzisz na liście odpowiedni numer? W takim razie już dziś możesz zamówić swój własny angielski numer usługowy już dziś.
Jeśli nie widzisz wybranego numeru, lub jeśli masz
jakiekolwiek pytania, prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta telefonicznie, mailowo lub poprzez formularz kontaktowy.
formularz. Nasza obsługa klienta mówiąca po angielsku, niemiecku, hiszpańsku i holendersku będzie chętnie na nie odpowie.


Wiele dodatków


Niezależnie od tego, który numer (lub numery) brytyjski wybierzesz, w Belfabriek będziesz mógł korzystać z wielu bezpłatnych dodatków. Dzięki naszemu systemowi Interactive Voice Response (IVR) możemy przenieść Twój brytyjski numer na dowolny telefon na świecie. W ten sposób możesz łatwo obsługiwać połączenia przychodzące z dowolnego miejsca, w którym się znajdujesz. To dobra rzecz, którą warto mieć, gdy jest jeszcze trochę za wcześnie na otwarcie fizycznego biura w Wielkiej Brytanii.


IVR umożliwia powiązanie wielu funkcji z Twoim brytyjskim numerem telefonu. W rzeczywistości optymalnie wykorzystujemy tę możliwość. Dzięki naszym dodatkowym funkcjom nie tylko poprawisz wrażenia swoich rozmówców, a tym samym stworzysz dodatkową wartość firmy, ale także dowiesz się, jak najlepiej wykorzystać swój dział telefoniczny. W szczególności, wraz z numerem UK otrzymają Państwo następujące dodatki.


Statystyki połączeń


Mój Belfabriek to rozbudowany panel statystyk, który pokazuje, ile połączeń przychodzących miałeś, jakie są najbardziej ruchliwe godziny, z jakich numerów dzwoniono do Ciebie najczęściej itd. Statystyki są aktualizowane na bieżąco, dzięki czemu możesz np. natychmiast oddelegować więcej pracowników, gdy wymaga tego presja.


Kolejka


A co w sytuacji, gdy wszyscy Twoi pracownicy są zajęci? Kolejka połączeń odtwarza wybraną przez Ciebie muzykę i co jakiś czas informuje dzwoniących, ile osób czeka przed nimi. Jeśli kolejka jest zbyt długa, możesz poprosić o pozostawienie wiadomości.


Cyfrowa automatyczna sekretarka


Bezpłatna jest również funkcja cyfrowej automatycznej sekretarki. Dzwoniący mogą zostawić wiadomość, a Ty natychmiast otrzymasz e-mail z linkiem do nagrania audio. Jeśli więc chcesz, możesz podjąć natychmiastowe działania i oddzwonić.


Menu wyboru


Dzwoniący mogą mieć różne pytania. Dzięki menu wyboru możesz szybko połączyć ich z właściwym działem i właściwą osobą. Menu zapewnia spokój w Twoim dziale i zapobiega niepotrzebnemu ręcznemu przekazywaniu.


Nagrywanie rozmów


Umożliwia nagrywanie każdej rozmowy telefonicznej z Twoimi
brytyjskimi rozmówcami, co jest idealne do kontroli jakości i wyznaczania celów szkoleniowych.
Zarejestruj swój angielski numer telefonu już teraz
Jak widać, kiedy poważnie atakuje się tak duży
rynek, ważne jest, aby mieć wszystkie szczegóły w idealnym porządku. Więcej niż
szczegół, numer telefonu jest kanał komunikacyjny, z którym można odpowiedzieć na
pytania, tworzysz dobrą wolę, generujesz leady i zdobywasz bezpośrednią lub pośrednią sprzedaż.


Jeśli tylko to, co najlepsze jest dla Ciebie wystarczające, trafiłeś we właściwe miejsce.
Zarejestruj swój profesjonalny numer telefonu w UK już dziś, a
w ciągu kilku dni będziesz korzystać z międzynarodowego zasięgu i wielu
dodatków, jakie oferuje nasz system telefoniczny oparty na chmurze.

Proszę natychmiast aktywować demonstracyjny numer telefonu.
Proszę utworzyć swój zespół telefoniczny.
I proszę zacząć odbierać połączenia w ciągu 10 minut!

Proszę wypełnić poniższy formularz, a Państwa numer telefonu będzie dostępny natychmiast.

Zadowoleni klienci telefonii Belfabriek: