Kupuj numery bezpłatne, lokalne lub międzynarodowe bezpośrednio online

Polska:800 088 798 | 22 104 7313
Międzynarodowy:+3170-3111050

Jak zdobyć duński numer telefonu?

Opublikowane w Międzynarodowa

Krok do rynku duńskiego jest niewielki; Duńczycy dobrze i chętnie mówią po angielsku. Duńczycy preferują produkty, które są "zielone" lub zdrowe, co stwarza możliwości dla firm świadomych trendów.


Jakkolwiek znajomy i dostępny może wydawać się rynek duński, wejście na nowy rynek jest łatwiejsze niż wykonanie. Gdy rozwój technologii komunikacyjnych umożliwia wirtualne otwarcie oddziału, jest to logiczny wstęp do fizycznej obecności.

Duński numer bez duńskiego oddziału


Belfabriek jest Państwa partnerem, jeśli chodzi o duńskie numery telefonów. Te wirtualne numery nie wymagają posiadania duńskiego biura lub stałego połączenia telefonicznego w tym kraju.
Zamiast tego numery wirtualne natychmiast przekierowują Twoich rozmówców na wskazany przez Ciebie numer telefonu: na przykład do Twojego biura lub na Twój smartfon. Możliwe jest również przekierowanie na inny duński numer.


Twoi duńscy klienci z pewnością docenią fakt, że używasz numeru telefonu w ich kraju. Świadczy to o Twoim zainteresowaniu i zaangażowaniu, a także przybliża Cię do nowego rynku.

Numery krajowe a lokalne


Ale jaki rodzaj numeru należy wybrać? W Danii, podobnie jak w wielu innych krajach, można wybierać między numerami geograficznymi a krajowymi. Wizerunek, koszt połączeń i próg dzwonienia są nieco inne dla każdego z tych numerów. Poniżej przedstawiamy te różnice, aby dać Ci pierwsze wyobrażenie o numerach, które mogą, ale nie muszą odpowiadać Twojej organizacji.

Numery geograficzne: wygląd lokalny


Jeśli chcesz ograniczyć się do rynku lokalnego lub regionalnego, użyj numeru geograficznego, aby pokazać, gdzie się znajdujesz (wirtualnie lub w inny sposób). Na przykład można kupić numery lokalne w Kopenhadze, Aarhus lub Odense.


W niektórych przypadkach numer geograficzny bardziej przemawia do lokalnej publiczności niż numer krajowy, w zależności od rodzaju produktu lub usługi. Dla Duńczyków korzystne jest również to, że połączenia z numerami lokalnymi są tanie, a w coraz większej liczbie pakietów całkowicie bezpłatne.

Bezpłatnie dla dzwoniących: 80 numerów


Numery bezpłatne w Danii mają numer kierunkowy 80, niezależnie od tego, gdzie znajduje się (wirtualna) firma. Innymi słowy, te numery telefoniczne mają zasięg ogólnokrajowy.
Jeśli Twój rynek obejmuje całą Danię, ten rodzaj numeru jest jedną z opcji. Pokrycie kosztów połączeń jest szczególnie interesujące, gdy oczekujesz transakcji z wielu połączeń; na przykład, gdy masz linię sprzedaży biletów lub rezerwacji. Przykładami lokalnych firm, które chętnie współpracują z tymi numerami są pizzerie i firmy taksówkarskie.


Krajowe numery 7

Prefiks 7 nie jest związany z żadnym miastem ani regionem w Danii i działa jako krajowy numer telefonu. Jest to szczególnie przydatne, gdy firma działa na terenie całego kraju. Opłaty za połączenia z numerami prefiksowymi 7 są naliczane tak samo jak za połączenia z numerami lokalnymi, a więc po przystępnej cenie dla duńskich rozmówców.

Bogaty pakiet przydatnych dodatków


Niezależnie od tego, który z trzech typów duńskiego numeru telefonicznego wybierzesz, będziesz mógł korzystać z zalet naszej platformy Interactive Voice Response. IVR jest bogaty w funkcje, natychmiast przekierowuje dzwoniących na wskazany przez Ciebie numer docelowy, a także odtwarza wiadomości i rejestruje naciśnięcia klawiszy.


System IVR firmy Belfabriek jest do Państwa pełnej dyspozycji, niezależnie od tego, jaki numer duński Państwo zarejestrujecie. Bez dodatkowych kosztów korzystasz z funkcji, za które inni dostawcy bezwstydnie pobierają dodatkowe opłaty w wysokości dziesiątek euro. Za miesiąc.
Statystyki połączeń w czasie rzeczywistym


Centrum zarządzania" Twoim duńskim numerem jest Mój Belfabriek. Ten internetowy pulpit nawigacyjny umożliwia Ci nieograniczoną i bezpłatną zmianę wszystkich ustawień. Możesz również zobaczyć swoje statystyki połączeń w czasie rzeczywistym, dzięki czemu możesz podejmować decyzje dotyczące personelu lub tekstów połączeń w zależności od tego, jak bardzo jesteś zajęty. Możesz wybrać, czy chcesz otrzymywać dzienny, tygodniowy czy miesięczny przegląd statystyk.


Czy otrzymujesz więcej połączeń niż Twój personel jest w stanie obsłużyć? Ta funkcja umieszcza dzwoniących w kolejności przybycia w wirtualnej kolejce. W międzyczasie odtwarzany jest kojący utwór muzyczny lub wybrana przez Ciebie wiadomość głosowa (w razie potrzeby nagrana przez Ciebie).


Cyfrowa automatyczna sekretarka


Jeśli ktoś musi bardzo długo czekać w kolejce lub dzwoni po godzinie zamknięcia, ta funkcja jest niezbędna. Cyfrowa automatyczna sekretarka umożliwia dzwoniącym nagranie wiadomości i daje im do zrozumienia, że mimo Twojej chwilowej nieobecności podejmowane są działania. Wskazówka: w tekście wiadomości towarzyszącym powiedz dzwoniącemu, co zrobisz po odsłuchaniu tej wiadomości głosowej. Jeśli chcesz oddzwonić do klienta, numer telefonu dzwoniącego jest już pod ręką w e-mailu!


Menu połączeń


Menu telefoniczne umożliwia dzwoniącym połączenie się z odpowiednim pracownikiem lub działem. Zapewne spotkałeś się z takim menu: "Aby złożyć zamówienie, naciśnij 1. W sprawie konserwacji i napraw, naciśnij 2. Pytania dotyczące faktury, naciśnij 3".
To tylko jeden z przykładów, ponieważ to Ty określasz strukturę swojego menu wyboru i ilość poziomów, jakie może ono mieć. Teksty wiadomości do tego menu można nagrać samemu, ale dla maksymalnej skuteczności można zatrudnić duńskiego aktora głosowego lub aktorkę.
To tylko niektóre z funkcji, opcji i ustawień, które otrzymasz wraz z duńskim numerem. Podsumowując, chcemy zaoferować Ci maksymalną kontrolę nad Twoim numerem telefonu, abyś mógł zapewnić swoim klientom jak najprzyjemniejsze doznania telefoniczne. Wszystko to po przejrzystych cenach, bez przykrych niespodzianek.

Kup swój duński numer telefonu tutaj


Dzięki odpowiedniemu duńskiemu numerowi telefonu, stworzysz perfekcyjny wygląd i będziesz łatwo dostępny dla swoich klientów w Danii. Jednocześnie nie jest (jeszcze) konieczne, abyś miał biuro w tym kraju. Jeśli dodamy te zalety do naszego bogatego pakietu dodatkowych funkcji, wybór Belfabriek będzie oczywisty.


Nie czekaj więc dłużej, skorzystaj z wizyty na tej stronie już teraz. Rejestracja duńskiego numeru jest łatwa i odbywa się w mgnieniu oka. Wybierz najlepszy numer telefonu z naszej kolekcji numerów lokalnych i numerów 80.


Jeśli nie widzisz wybranego numeru lub jeśli masz
pytania, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta telefonicznie, pocztą elektroniczną lub poprzez formularz kontaktowy.


formularz. Nasz dział obsługi klienta mówiący po angielsku, niemiecku, hiszpańsku i holendersku chętnie odpowie na pytania.
z przyjemnością na nie odpowie.

System telefoniczny Belfabriek

Najbardziej wszechstronny system telefoniczny jest dostępny. Z chmury. Działa ze wszystkimi Twoimi urządzeniami: stacjonarnymi, mobilnymi, domowymi i firmowymi.

Telefon biurkowy

Wstępnie skonfigurowane urządzenie zapewniające obsługę typu "plug 'n' play".

Softphone

Odbieranie i wykonywanie połączeń służbowych za pomocą istniejących telefonów komórkowych

Interfejs internetowy

Zarządzaj wszystkimi numerami i połączeniami online

Aplikacje mobilne

Ustawianie siebie jako dostępnego lub niedostępnego do odbierania połączeń telefonicznych

Numer stacjonarny w komórce

Twoje połączenia bezpośrednio na telefon komórkowy

Spróbuj za darmo

Zadowoleni klienci telefonii Belfabriek: